اجرای دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش های PVC را می توان برای اهداف مختلفی در انواع واحد ها نصب کنید. بارزترین ویژگی هایی که دیوارپوش پی وی سی دارند عایق بودن، مقاومت در برابر آب و رطوبت و قیمت مناسب آنها می باشد که باعث شده تا بسیاری از سازنده ها اجرای دیوارپوش پی وی سی را در پروژه های ساختمانی خود اعمال کنند.

 

اجرای دیوارپوش پی وی سی PVC

از ویژگی های دیوار PVC می توان به طرح های متنوع آنها اشاره کرد که باعث شده آنها در بسیاری از محیط ها نصب شوند و برای محیط ها زیبایی را به وجود بیاورند. همچنین اجرای این محصولات کار سختی نمی باشد و می توان در مدت زمان کوتاهی نصب شود و مورد استفاده قرار بگیرد. این دیوارکوب های PVC را می توانید در محل هایی که رفت و آمد زیاد است به راحتی نصب کنید و دلیل آن نیز نظافت راحت دیوارپوش های پی وی سی می باشد. این محصولات را با نام پوشش های ویتیل نیز می شناسند و می توان از آنها در شهر هایی که رطوبت بالایی دارند به راحتی مورد استفاده قرار داد.

نحوه اجرای دیوارپوش PVC پی وی سی

نصب و اجرای دیوارپوش PVC با اینکه کار سخت و زمان گیری نمی باشد اما برای عموم امری بسیار سخت است و بهتر است اجرای این پوشش ها را به افراد با تجربه در این زمینه بسپارید. اگر سطح دیوار واحد مورد نظر مسطح باشد می توانید به راحتی دیوارپوش را نصب کنید اما اگر این سطح مسطح نباشد باید با استفاده از ابزار های مخصوصی که برای این کار ساخته شده اند، بهتر است ابتدا زیر سازی را انجام دهید. برای مثال در بخش هایی لازم است که می توانید دیوارپوش پی وی سی را قوس دهید و بدین صورت نصب را انجام دهید.

اجرای و نصب دیوارپوش پی وی سی

در صورتی که دیوارکوب های شما مسطح باشند می توانید با استفاده از بخش های نری و مادگی آنها را به یکدیگر اتصال دهید و فاصله هایی که در این بخش های به وجود می آید را با استفاده از نصب قطعاتی پر کنید. در آخر بهتر است تا در لبه های دیوار از قرنیز هایی استفاده کنید تا دکوراسیون دیوار خود را به صورت کامل تکمیل کنید.

محکم کاری ورقه های دیوار PVC

زمانی که نصب به صورت کامل انجام شد بهتر است تا محکم کاری را برای دیوارپوش های خود انجام دهید تا خیال خود را از بابت استحکام آنها راحت کنید. برای این کار باید از پیچ و مهره های مخصوص استفاده کرد و قسمت های مختلف آن را با استفاده از آن به دیوار ثابت کنید. همچنین اگر نر و مادگی ها به خوبی بر روی هم قرار بگیرند می توانید از مقاومت دیوارکوب خود اطمینان حاصل کنید.

نصاب های حرفه ای دیوارپوش PVC با استفاده از قوس هایی در برخی از بخش های می توانند کار نصب را به پایان برسانند و بدین صورت می توان از مقاومت آنها به صورت کامل خاطر جمع باشید. در آخر باید بگوییم که بهتر است نصب این محصولات را به افراد حرفه ای بسپارید تا بهترین بازده را برای شما داشته باشند.