در حال بارگذاری لوگو
اجرای کناف سقف آشپزخانه

اجرای کناف سقف آشپزخانه

در این مقاله می خواهیم در مورد طراحی و اجرای سقف آشپزخانه با متریال کناف صحبت کنیم. آشپزخانه برای هر خانمی از اهمیت ویژه ای برخودار است، از این رو معماران و مهندسان ساختمان همواره به دنبال زیبایی و بهینه سازی فضای آشپزخانه هستند. از این رو با انتخاب متریال کناف و نصب و اجرای کناف سقف آشپزخانه، بر زیبایی و جذابیت آن می افزایند.

قیمت نصب و اجرای کناف سقف آشپزخانه

قیمت نصب و اجرای کناف سقف آشپزخانه

محاسبه قیمت سقف های کاذب کناف با توجه به زیرسازی، مصالح، صفحات پوششی و در نهایت نمای سقف کاذب تعیین می گردد. موارد دیگری چون محل اجرا، ارتفاع، سختی کار، مدت زمان و … بر قیمت گذاری تاثیر مستقیم دارند. کارشناس متخصص با بررسی دقیق که شامل خواسته کارفرما، کاربری، محل اجرا، استاندارد اجرا و موارد متعدد دیگر می شود، هزینه را بین 95 تا 100 درصد نزدیک به هزینه نهایی اتمام پروژه برآورد می کند.

شرکت آکس طرح و ساخت با سالها تجربه و اجرای بیشمار پروژه در تمامی زمینه های طراحی، بازسازی، فروش کناف ، دکوراسیون داخلی، ساخت و ساز در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

قیمت نصب و اجرای کناف سقف آشپزخانه

خرید کناف سقف آشپزخانه

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. مشتری گرامی جهت خرید کناف از شرکت آکس طرح و ساخت و بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید