در حال بارگذاری لوگو
اجرای کناف kplusi

اجرای کناف kplusi

 • در این مقاله می خواهیم در مورد اجرای کناف kplusi صحبت نماییم. قبل از بیان مراحل اجرا توضیح مختصری در مورد کناف می دهیم تا بیشتر با این متریال مقرون به صرفه و پرطرفدار آشنا شویم. کناف توسط دو برادر که مهندس معدن بودند تولید گردید، مهندسان جوان با استخراج و فرآوری گچ از معدن توانستند KNAUF را تاسیس نمایند. خیلی سریع اقدام به تولید مصالح ساختمانی جهت فضای داخلی، گچ کاری و پنل سقفی گچ نمودند. نوآوری، کیفیت و خدمات بی نظیر شرکت کناف، به سرعت موجب معرفی محصولات این شرکت در سراسر جهان گردید.

  امروزه محصولات مختلف کناف KNAUF را در بخش های مختلف ساختمان چه مسکونی و چه اداری و تجاری بسیار مشاهده می کنید. کناف نوعی صفحه روکش دار است که روی آن گچی می باشد. گروه آکس طرح و ساخت به عنوان نماینده و عاملیت کناف (کی پلاس) در ایران عرضه و اجرا کننده محصولات این برند می باشد.

  محصولات این شرکت به طور خلاصه شامل این موارد می شود‌:
  • مصالح و متریال هایی که با ماده ی معدنی گچ و سیمان تولید می شوند.
  • عایقهای ساختمانی (‌عایق صوتی و حرارتی )
  • استخراج سنگ آهک و تولید مصالح ساختمانی آهکی
  • تجهیزات تولید کننده مصالح ساختمانی (‌مصالح بر پایه ی گچ ،‌آهک و سیمان)

  طراحی و اجرای کناف kplusi

  در اجرای کناف برای پوشش از پنلی با جنس گچ استفاده می کنند که روی پروفیل ها و یا شبکه سازه های سپری نورد می شوند. این شبکه با آویزهای قابل تعمیر به سقف وصل خواهد شد. کنافی که برای سقف استفاده می شوند شامل دو نوع ساختار متحرک و ثابت میشوند. برای زیرسازی از کلیک و برای پر کردن آن از تایلهای گچی 60 در 60 استفاده میشود. تایلهای گچی انواع مختلفی دارند که از انواع آن میتوان به تایل گچی ساده، طرح دار، آکوستیک، فلزی، پوشالی و معدنی اشاره کرد.

  گروه آکس طرح و ساخت نماینده کناف ایران و با 5۰ سال تجربه مجری پروژه های ساختمانی برای اطلاعات بیشتر به این بخش یا سایت Knauf مراجعه کنید.

  ساختار پنل گچی کناف

  پنل گچی کناف دارای دو ساختار است اجرای پوشش کاذب کناف مشبک و پوشش کاذب یکپارچه می باشد. سقف های مشبک شامل باکس ساده حاشیه، باکس نور پنهان حاشیه، منحنی، قوسی و گنبدی می باشد که هر کدام با توجه به طرحی که انتخاب می گردد، استفاده می شوند. در خدمات کناف از مرحله ی شروع به ساخت تا مرحله نصب و راه اندازی محصولات پروسه ای است که بایستی تماما تحت نظر متخصصین مربوطه کنترل و آنالیز شود. هر کدام از مراحل اجرای کناف به دلیل فراوانی در جزئیات ساخت و استفاده از متریال های گوناگون ممکن است تغییرات اساسی را در پایان کار برای ما به ارمغان آورد. بایستی تمام مراحل را بررسی کرده و متریال های مورد استفاده، مورد تایید کارشناسان فنی قرار بگیرد.

  مصالح لازم برای اجرای کناف kplusi

  مصالح به کار رفته در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی است. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. خدمات اجرایی کناف دارای تنوع و روش های متنوع و مختلفی است که در ادامه برخی از انواع این محصولات را برای شما معرفی و شرح می دهیم.

  این محصولات شامل انواع مختلفی می باشند که بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده، دیوار پوششی، سقف کاذب مشبک، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه است. از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس، آکوستیک، گریلیوم، ترکیبی، چوبی ، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد. هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند و سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند.

  قیمت اجرای کناف kplusi

  معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

  خرید، نصب و اجرا از شرکت آکس طرح و ساخت نماینده کناف ایران

  شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای کناف (محصولات شرکت کی پلاس) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. مشتری گرامی جهت خرید از شرکت آکس طرح و ساخت و بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با ما در ارتباط باشید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید