انواع سقف کشسان

در این مقاله در نظر داریم که ۶ مدل از انواع سقف کشسان را برای برای شما مخاطبین سایت شرکت آکس طرح و ساخت معرفی کنیم.

انواع سقف های کشسان با توجه به نوع جنس و پارچه های به کار رفته در انواع مختلفی عرضه می شوند . از انواع سقف کشسان می توان به لاکر ، ساتن ، مات و یا ترسنپرنت اشاره نمود که در ادامه این مدل ها را با یکدیگر بررسی خواهیم نمود.

اگر هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این که این نوع سقف های کاذب چه ویژگی ها و مزایایی دارد حتما به بخش سقف کشسان مراجعه کنید.

طرح انواع سقف کشسان

سقف کشسان آینه ای یا براق : این نوع طراحی جلوه بصری فوق العاده زیبایی به سقف منزل شما میدهد .

افکت پارچه این سقف کشسان شکل آینه مانند دارد و کمی براق نیز هست و بدین ترتیب طراحی داخل منزل شما به صورت کامل بر ریو سقف کشسان انعکاس پیدا می کند .

سقف کشسان مات

سقف کشسان مات : این مدل سقف درخشندگی نداشته و همان گونه که از نامش پیداست یک افکت مات بر روی آن پیاده شده است . معمولا از این نوع سقف کشسان برای دکورهایی با سیک مینیمالیستی و ساده استفاده می شود و بیشتر برای طراحی منزل به کار گرفته می شود .

سقف کشسان ساتن

سقف کشسان ساتن : سقف کشسان ساتن ترکیبی از سقف کشسان مات و لاکر است و هر دو خاصیت این دو سقف را در خود جای داده است و درخشندگی صدفی را به فضای منزل شما اضافه می کند . این نوع طراحی تقریبا با هر دکوراسیونی متناسب است .

سقف کشسان برلیانت

سقف کشسان برلیانت : یکی از جدید ترین و نفیس ترین مدل های سقف کاذب ، سقف کاذب برلیان است که درخشش متالیک مانندی داشته و رنگ های نقره ای ، طلایی و برنزی آن جلوه خاصی به سقف می دهد . این نوع از سقف کشسان معمولا برای طراحی دکوراسیون های مدرن به کار گرفته می شود و معمولا در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی ، حمام و یا سالن های غذاخوری لاکچری استفاده می شود .

سقف کشسان پرلاموتر

سقف کشسان پرلاموتر : این سقف کشسان پرلاموتر درخششی صدفی دارد که همراه با یک نورپردازی مناسب
میتواند زیبایی چشمگیر سقف دهد و اکثرا در محیط هایی با طراحی داخلی خاص و متمایز استفاده می شوند .

سقف کشسان ترنسپرنت یا شفاف

سقف کشسان ترنسپرنت شفاف قابلیت ویژه ای برای پخش کردن نورهای طبیعی و مصنوعی دارد و همین قابلیت باعث می شود
تا یکی از بهترین سقف ها برای نورپردازی باشد . این نوع از سقف های کشسان اغلب در مکان هایی مانند
رستوران ها ، کافی شاپ ها یا سالن های انتظار طراحی می شود .