انواع سقف کشسان

انواع سقف کشسان
4.8 (96.67%) 6 vote[s]

انواع سقف کشسان :  6 مدل چشم گیر از سقف کشسان برای دکوراسیون منزل شما : انواع سقف های کشسان با توجه به نوع جنس و پارچه های به کار رفته در انواع مختلفی عرضه می شوند . از انواع سقف کشسان و انواع پارچه های به کار رفته در انواع سقف های کشسان می توان به لاکر ، ساتن ، مات و یا ترسنپرنت اشاره نمود که در ادامه این مدل ها را با یکدیگر بررسی خواهیم نمود .

معرفی انواع سقف کشسان

سقف کشسان آینه ای یا براق : این نوع طراحی جلوه بصری فوق العاده زیبایی به سقف منزل شما میدهد .

افکت پارچه این سقف کشسان شکل آینه مانند دارد و کمی براق نیز هست و بدین ترتیب طراحی داخل منزل شما به صورت کامل بر ریو سقف کشسان انعکاس پیدا می کند .

سقف کشسان مات

سقف کشسان مات : این مدل سقف درخشندگی نداشته و همان گونه که از نامش پیداست یک افکت مات بر روی آن پیاده شده است . معمولا از این نوع سقف کشسان برای دکورهایی با سیک مینیمالیستی و ساده استفاده می شود و بیشتر برای طراحی منزل به کار گرفته می شود .

سقف کشسان ساتن

سقف کشسان ساتن : سقف کشسان ساتن ترکیبی از سقف کشسان مات و لاکر است و هر دو خاصیت این دو سقف را در خود جای داده است و درخشندگی صدفی را به فضای منزل شما اضافه می کند . این نوع طراحی تقریبا با هر دکوراسیونی متناسب است .

سقف کشسان برلیانت

سقف کشسان برلیانت : یکی از جدید ترین و نفیس ترین مدل های سقف کاذب ، سقف کاذب برلیان است که درخشش متالیک مانندی داشته و رنگ های نقره ای ، طلایی و برنزی آن جلوه خاصی به سقف می دهد . این نوع از سقف کشسان معمولا برای طراحی دکوراسیون های مدرن به کار گرفته می شود و معمولا در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی ، حمام و یا سالن های غذاخوری لاکچری استفاده می شود .

سقف کشسان پرلاموتر

سقف کشسان پرلاموتر : این سقف کشسان پرلاموتر درخششی صدفی دارد که همراه با یک نورپردازی مناسب
میتواند زیبایی چشمگیر سقف دهد و اکثرا در محیط هایی با طراحی داخلی خاص و متمایز استفاده می شوند .

سقف کشسان ترنسپرنت یا شفاف

سقف کشسان ترنسپرنت شفاف قابلیت ویژه ای برای پخش کردن نورهای طبیعی و مصنوعی دارد و همین قابلیت باعث می شود
تا یکی از بهترین سقف ها برای نورپردازی باشد . این نوع از سقف های کشسان اغلب در مکان هایی مانند
رستوران ها ، کافی شاپ ها یا سالن های انتظار طراحی می شود .