تایل گچی آکوستیک

تایل گچی آکوستیک
4.9 (98.67%) 15 vote[s]

تایل گچی آکوستیک کناف به دلیل قابلیت جذب صوت بالا ، بسیار کاربردی هستند.این صفحات صوت را از طریق سوراخ های تایل به قسمت پشتی سقف کاذب ” سقف دکور ” منتقل میکند و قسمت زیادی از صوت را از بین برده و میزان آن را کاهش میدهد.از تایل گچی آکوستیک کناف  میتوان در هر فضاهایی استفاده کرد اما بیشترین کاربرد این تایل ها در فضاهایی مانند سینما ، تئاتر ، و دفاتر کار و فضاهای آموزشی است.

استفاده کردن از پشم سنگ در قسمت پشت تایل گچی آکوستیک کناف موجب افزایش قدرت آن در جذب صوت خواهد شد . این تایل ها بدون رنگ و ساده ” تایل گچی ساده کناف ” و یا با روکش های متنوع PVC تولید و عرضه میشوند و همچنین دارای لایه فلیس برای جلوگیری کردن از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی می باشد.

تایل گچی آکوستیک کناف

این تایل های نیز انواع مختلفی دارند که در مطلب زیر به شرح هرکدام از آن ها میپردازیم:

این محصول به دو صورت در بازار عرضه میشوند
1 : سقف کاذب سازه نمایان که نصب آن از قسمت بالا صورت میگیرد
2 : سازه پنهان که نصب آن از قسمت پایین صورت میگیرد

علاوه بر دسته بندی ذکر شده از نظر نحوه نصب نیز تایل های آکوستیک به سه دسته تقسیم میشوند . آکوستیکی که بر روی سقف کاذب نصب میشوند . آکوستیکی که بر روی دیوار نصب میشوند

مطالب مرتبط : تایل فلزی

 

تایل گچی آکوستیک CLEANEO

آکوستیک کناف همانطور که قبلا اشاره شد موجب کاهش میزان صوت ورودی و خروجی خواهد شد و بسیار کاربردی برای فضاهای مختلف است. این محصول یک نوع کاذب می باشد که به صورت سقف های بسته و دکوراتیو در بازار عرضه میشوند. این نوع دارای نمای هایی بسیار زیبا شیاری است و برای پر کردن این محصول از پانل های آلومینیومی، مینرال (الیاف معدنی)، مواد گچی و… استفاده می شود.

اجرای تایل گچی آکوستیک کناف

از این محصول میتوان برای ساختمان های پر رفتو آمد و فضاهایی که در قسمت شلوغ شهر قرار دارند استفاده کرد تا میزان آلودگی صوتی فضای مورد نظر به حداقل برسد.

این تایل ها بسیار آسان و راحت نصب میشوند اما هنگام نصب این باید نکات و استاندارد های خاصی را در نظر گرفته و ملزوماتی را فراهم کرد که نام برخی از این ملزومات در مطلب زیر قابل مشاهده است :

جنس آلومینیوم
پنل مهتابی SMD-LED
آسمان مجازی
آکوستیک U.S.G و چینی
پروفیل مشبک استیل و ساده
انواع استاد رانل
پانل کناف
تمام pvc طرح دار و ساده
و …

هزینه اجرای تایل آکوستیک

هزینه اجرای تایل آکوستیک گچی : گروه آکس طرح و ساخت نماینده فروش کناف ایران با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه بازسازی منزل ، فروش کناف ، فضاهای تجاری و اداری آماده اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی در تهران و شهرستان ها می باشد. جهت مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها :