تایل گچی آکوستیک کناف

تایل گچی آکوستیک کناف
4.8 (96%) 5 votes

تایل های گچی آکوستیک کناف به دلیل قابلیت جذب صوت بالا ، بسیار کاربردی هستند.این صفحات صوت را از طریق سوراخ های تایل به قسمت پشتی سقف کاذب منتقل میکند و قسمت زیادی از صوت را از بین برده و میزان آن را کاهش میدهد.از تایل گچی آکوستیک کناف  میتوان در هر فضاهایی استفاده کرد اما بیشترین کاربرد این تایل ها در فضاهایی مانند سینما ، تئاتر ، و دفاتر کار و فضاهای آموزشی است.

استفاده کردن از پشم سنگ در قسمت پشت تایل های آکوستیک کناف موجب افزایش قدرت آن در جذب صوت خواهد شد . این تایل ها بدون رنگ و ساده و یا با روکش های متنوع PVC تولید و عرضه میشوند و همچنین دارای لایه فلیس برای جلوگیری کردن از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی می باشد.

انواع تایل گچی آکوستیک کناف

این تایل های نیز انواع مختلفی دارند که در مطلب زیر به شرح هرکدام از آن ها میپردازیم:

تایل های آکوستیک به دو صورت در بازار عرضه میشوند
1 : سازه نمایان که نصب آن از قسمت بالا صورت میگیرد
2 : سازه پنهان که نصب آن از قسمت پایین صورت میگیرد

علاوه بر دسته بندی ذکر شده از نظر نحوه نصب نیز تایل های آکوستیک به سه دسته تقسیم میشوند

تایل های آکوستیکی که بر روی سقف کاذب نصب میشوند
تایل های آکوستیکی که بر روی دیوار نصب میشوند
تایل هایی که از سقف آویزان میشوند .

 

صفحات روکشدار گچی CLEANEO

مزایای استفاده از تایل های آکوستیک

تایل های آکوستیک کناف همانطور که قبلا اشاره شد موجب کاهش میزان صوت ورودی و خروجی خواهد شد و بسیار کاربردی برای فضاهای مختلف است.تایل آکوستیک یک نوع سقف کاذب می باشد که به صورت سقف های بسته و دکوراتیو در بازار عرضه میشوند. این نوع سقف ها دارای نمای هایی بسیار زیبا شیاری است و برای پر کردن تایل های آکوستیک از پانل های آلومینیومی، مینرال (الیاف معدنی)، مواد گچی و… استفاده می شود.
از این محصول میتوان برای ساختمان های پر رفتو آمد و فضاهایی که در قسمت شلوغ شهر قرار دارند استفاده کرد تا میزان آلودگی صوتی فضای مورد نظر به حداقل برسد.

روش نصب تایل گچی آکوستیک

این تایل ها بسیار آسان و راحت نصب میشوند اما هنگام نصب این تایل ها باید نکات و استاندارد های خاصی را در نظر گرفته و ملزوماتی را فراهم کرد که نام برخی از این ملزومات در مطلب زیر قابل مشاهده است :

تایل از جنس آلومینیوم
پنل مهتابی SMD-LED
آسمان مجازی
تایل آکوستیک U.S.G و چینی
پروفیل مشبک استیل و ساده
انواع استاد رانل
پانل کناف
تایل تمام pvc طرح دار و ساده
و …

اجرای تایل آکوستیک گچی

گروه آکس طرح و ساخت نماینده فروش کناف ایران با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه بازسازی و نوسازی منزل ، فضاهای تجاری و اداری آماده اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی در تهران و شهرستان ها می باشد. جهت مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تایل گچی آکوستیک کناف