تی وی وال

تی وی وال

تی وی وال چیست؟ دیوار تلویزیون که بخش مهمی از تی وی روم می باشد و محل قرارگیری تلویزیون است. اجرای تی وی وال همراه دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی (تی وی روم) که با ایجاد هارمونی میان این بخش با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید. طراحی آن ها براساس ابعاد تلویزیون و فضایی که در اختیار دارید صورت می گیرد.

جدیدترین دکور دیوار تلویزیون

خدمات نصب و اجرا

جهت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از بین سبک های کلاسیک، فانتزی، مدرن و جدید یکی را انتخاب نمایید و با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن رویای شما را به حقیقت مبدل می کنند.

تی وی وال جدید

طراحی تی وی وال

برای طراحی تی وی وال از متریال هایی چون کناف، آجر، چوب، سنگ، پنل های سه بعدی استفاده می کنند که هر کدام از آنها سبک ها و مدل های متنوعی دارد. با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید و البته نیاز و سلیقه شما طراحی صورت می گیرد.

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی فضای اتاق نشیمن خیلی کوچکتر می باشد، اما گروه آکس طرح و ساخت کناف این مژده را به شما می دهد که این محیط را به یک بخش دکوراتیو و شیک برای شما تبدیل نماید.

اجرای تی وی وال کلاسیک کناف ترکیبی با چوب

طراحی و اجرای دکور دیوارپشت تلویزیون TV WALL

معنی دکوراسیون در لغت نامه فارسی آراستن، چیدمان و مرتب کردن است. وقتی که صحبت از دکوراسیون داخلی می‌شود منظور نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت های مختلف خانه می باشد. از جمله این قسمت ها پذیرایی و نشیمن، اتاق ها، آشپزخانه، حمام و دستشویی می باشد. از دید خیلی از افراد چیدمان دکوراسیون داخلی منزل کار بسیار ساده ای است و تنها با سلیقه افراد پیش می رود.

اما این طور نیست و نکات بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد. اگر آنها را بدانید و به خوبی رعایت کنید، بهترین استفاده را از فضای منزل خواهید داشت. درنهایت به زیبا سازی هرچه بیشتر خانه شما کمک خواهد کرد. گاهی با پیروی از این قوانین، طراحی دکوراسیون برای شما کم هزینه تر و سریع تر انجام می شود. همچنین جلوه ویژه و خاصی در منزل شما ایجاد می شود و آن را به فضای مطبوع، گرم و دلپذیرتر تبدیل می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید