سقف پی وی سی PVC

سقف پی وی سی در این مطلب قصد داریم در مورد سقف کاذب پی وی سی برای شما دوستان توضیحاتی دهیم ، در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این موضوع با شما کاربران عزیز توضیح دهیم. جالب است بدانید که شما میتوانید این نوع سقف را با خیال راحت و بدون ترس از رطوبت شستشو دهید. همچنین یکی از ویژگی های این نوع سقف ها این است که کاملا ضد حریق بوده است و با محیط زیست کاملا سازگاری دارند. برای تولید این نوع تایل ها از مواد نانو استفاده می شود که گرد و غبار به آنها نمی چسبد و نیازی به شستشو ندارند.

بطور کلی می توان گفت راحت ترین و سریعترین راه برای داشتن سقفی صاف و یکدست با ساختارهایی از جنس چوب، فلز یا پاستیک، سقف های کاذب است تنوع بسیاری دارند.

سقف کاذب پی وی سی

سقف پی وی سی چیست

جنس سقف کاذب کناف می تواند از چیز های مختلفی ساخته و ایجاد شود ، به عنوان مثال می توان به جنس گچ ، مواد معدنی ، آلمینیومی ، و …. باشد. که در گذشته یکی از پرکاربردترین سقف های کاذب از جنس گچ بوده که رفته رفته به دلیل خسارات زیاد در زلزله ها و ایجاد آوارهای سنگین و خطرناک از کشور خارج شد و دیگر منسوخ شد و سپس سقف پی وی سی pvc ساخته شد. جالب است بدانید که این سقف ها نسبت به طرح های مختلف و اندازه های مختلف ساخته و تولید میشوند که به طور مثال می توان به تمایز آشکاری میان سقف های کاذب ساختمان های اداری و تجاری اشاره داشت که در آنها استفاده شده است.

 

انواع سقف pvc

سقف کاذب سفید و چاپی
سقف روکش دار
سقف با روکش هات استمپ
سقف با روکش مخمل

همچنین لازم است بدانید که یکی از پرفروش ترین محصولات کناف ، سقف های پی وی سی و تایل های آن می باشند که بر اساس کاربرد های مختلف ساخته  و تولید شده اند و در بازار عرضه شدن اند.

ویژگی ها و خصوصیات سقف PVC

غیر قابل آتش سوزی​
تنوع زیاد رنگ بندی​
عدم رشد باکتری ، قارچ و گیاه​
مقاومت بالا در برابر زلزله با وزن سبک​
نصب سریع و راحت​
قابل شستشو​
دارای عایق حرارتی و رطوبتی​
راحتی در حمل و نقل​
مقاوم در مقابل اسیدها ، بازهای رقیق​
مناسب برای تمام شرایط آب و هوایی ایران​