در حال بارگذاری لوگو
سقف کاذب باریسول

سقف کاذب باریسول

 • در ادامه جدول زمانی برخی از نقاط عطف مهم در تاریخ 50 ساله شرکت باریسول از ایجاد سقف‌ کاذب باریسول تا تکنیک‌های پیشرفته‌ای که به توسعه جهانی Barrisol کمک کردند، ارائه شده است.

  بیش از 50 سال تجربه در سقف کشسان

  اولین سقف کشسان توسط نرمالو در سال 1969 تولید شد. برند باریسول در سال 1975 ایجاد شد. امروزه کل مجموعه باریسول شامل بیش از 20 سیستم سقف کشسان منحصر به فرد است. Barrisol Universe خط کاملی از محصولات را برای متخصصان طراحی (به عنوان مثال معماران، دکوراتورها و طراحان داخلی) و برای کاربران نهایی ارائه می دهد. هر ورق باریسول با تعهد و تضمین دوام و کیفیت Normalu Barrisol ارائه می شود.

  نمونه های اجرایی سقف باریسول در جهان : کولوسئوم رم (ایتالیا)، ریخته‌گری مولوز (فرانسه)، فرودگاه بالتیمور (ایالات متحده آمریکا) یا میدان فدراسیون (استرالیا).

  سقف کاذب باریسول

  قدرت نوآوری باریسول

  استفاده از فناوری برای بهبود مستمر محصولات و فرآیندها به باریسول، اجازه داده است تا از رقبا جلوتر بماند. از زمان ایجاد این شرکت بیش از 80 اختراع به نرمالو باریسول اعطا شده است. باریسول نرمالو با کمک به ایجاد استانداردها و رویه های صنعتی جدید، همچنان به تقویت موقعیت خود به عنوان رهبر جهانی در صنعت سقف کشسان ادامه می دهد.

  طراحی و دکوراسیون داخلی با سقف کاذب باریسول

  طراحی و دکوراسیون داخلی با سقف کاذب باریسول

  سقف ها و دیوارها به اندازه چیدمان خود فضا، به ایجاد طراحی در فضا کمک می کنند. پتانسیل سقف ها یا دیوارها به عنوان عناصر طراحی یکپارچه اغلب دست کم گرفته می شود. باریسول یک پالت متنوع از بیش از 230 رنگ منحصر به فرد را ارائه می دهد. یک بافت، پایان، تصویر چاپ شده، عنصر شفاف و سقف باریسول شما می تواند تقریباً هر ظاهر یا احساسی را که می خواهید به شما ارائه دهد.

  رویکرد تیمی به نوآوری

  در شرکت باریسول، خلاقیت تنها کار یک نفر نیست. راه حل های نوآورانه گروه Barrisol Normalu SAS نتیجه یک رویکرد مشترک است. این همکاری به تکنسین‌های تحقیق و توسعه ما اجازه می‌دهد تا با نوآوری‌ها و برنامه‌های کاربردی محصولی دست یابند که باریسول نرمالو را دائماً در خط مقدم صنعت نگه می‌دارد.

  سقف کاذب باریسول

  ما هیچ وقت خیلی دور نیستیم

  شبکه باریسول شامل 1200 شریک در 5 قاره، در بیش از 145 کشور است. تجربه بین المللی و حضور محلی باریسول به اطمینان از یک برنامه با کیفیت برای پروژه شما کمک می کند. شرکت آکس طرح و ساخت در زمینه فروش و اجرای سقف کاذب باریسول در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید