سقف کاذب ساده

سقف کاذب ساده

سقف کاذب ساده

سقف کاذب به سقف اصلی و دیوارهای اطراف متصل می گردد و سازه اصلی بار آن را تحمل می کند. این سازه برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، اجرای نورپردازی های دکوراتیو و پوشش سیم های تاسیسات کاربرد دارد و در اکثر خانه های امروزی می توان نمونه های مختلف آن را مشاهده کرد. گاهی سقف های کاذب برای تاکید بر یک نقطه از منزل مانند اتاق نشیمن (تی وی روم) اجرا می شود که این کار ایده ای بسیار جالب و چشمگیر است.

قیمت نصب و اجرا

سقف کاذب از جنس های مختلفی تولید می شود که از محبوب ترین و پرکاربردترین آن ها می توان به سقف فلزی، سقف کناف، سقف کشسان، سقف پی وی سی و سقف شبکه اشاره نمود. با توجه به فضایی که در اختیار دارید به راحتی با کمترین هزینه سقف دلخواه خود را طراحی و انتخاب نمایید. این سازه به دلیل مزایا و ویژگی های خاصی که دارد در طراحی و دکوراسیون داخلی شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

سقف کاذب ساده

مزایای سقف کاذب

از جمله مزایای این سقف قابلیت جا به جایی و ارزان تر بودن اجرای آن در مقایسه با تعمیر و بازسازی سقف اصلی است. همچنین نقش بسیاری در جذب صدا دارد بنابراین از انتقال سر و صدا بین طبقات جلوگیری می کند. سازه کاذب لوله ها و سیم کشی های رد شده در سقف اصلی را پوشش می دهد.

سقف کاذب ساده

 

شرکت آکس طرح و ساخت با بیش از نیم قرن تجربه آماده ارائه خدمات در زمینه فروش، نصب و اجرای حرفه ای به شما مشتریان گرامی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید