سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف
4.9 (98.67%) 15 votes

سقف کاذب کناف امروزه کاربرد های گسترده ای در معماری داخلی ساختمان ها دارد . قیمت پایین ، هزینه کم اجرا و ویژگی های بسیاری که این سقف ها دارند باعث شده تا محبوبیت آن روزبه روز افزایش یابد. طرح های مختلفی که این سقف ها دارند به شما این امکان را میدهند تابا سلیقه خودتان یکی از آن ها را انتخاب کنید .
استفاده از این سقف ها بر روی زیبایی ظاهر فضای داخلی ساختمان بسیار تاثیر گذار خواهد بود

سقف کاذب کناف به دونوع سقف‌ کاذب یکپارچه کناف و سقف کاذب مشبک کناف تقسیم می شود.

امروزه سقف کاذب یکی از عامل های موثر برای دیزاین استاندارد و دلنشین در معماری داخلی به شمار میرود. این سقف به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی بکار میرود.سقف کاذب در مدت بسیار کوتاهی در صنعت معماری جایگاه مناسبی از آن خود کرد و استفاده از آن در فضاهای مختلف به تدریج بیشتر شد.
از پرکاربردترین انواع سقف های کاذب ، سقف کاذب کناف است. دلیل پر استفاده بودن این محصول سبک بودن ، ارزان بودن نصب سریع و انعطاف پذیری بالا در صنعت ساختمان است.

سقف کاذب کناف

قسمت پشتی سقف کاذب به دلیل اختلاف دما و رطوبت یا عبور لوله های تاسیساتی مکانیکی ، دچار تعرق میشود این اتفاق ممکن است به پانل یا تایل سقفی آسیب وارد کند. برای جلوگیری از این مشکل میتوان در پشت این سقف یک لایه عایق استفاده کرد.

سقف های کاذب منحنی و یا قوس دار

در سقف های کاذب منحنی و یا قوس دار میتوان از سیستم کناف استفاده کرد و یکی از ویژگی های استفاده از این سیستم انطعاف پذیری و قابلیت قوس و شکستگی آن است.

رده وزنی سقف کاذب کناف

رده وزنی سقف های کاذب کناف وابسته به نوع و ضخامت پوشش کاری آن هاست. میانگین این رده بین ۱۱/۵ تا حدودا ۵۰ کیلوگرم بر متر مربع است.

قیمت اجرای سقف کاذب کناف

برای خرید انواع سقف های کاذب ، میتوانید با شرکت آکس تولید کننده ،نماینده و عامل فروش کناف در ایران با بیش از 30 سال تجربه در این زمینه تماس گرفته و از خدمات بازسازی ساختمان ، طراحی دکوراسیون داخلی و … بهره ببرید

سقف کاذب کناف