سقف کشسان لابل

سقف کشسان لابل : این سقف یکی دیگر از اجرای سقف کشسان کناف می باشد که استفاده از آن در کشورمان رو به افزایش است و از استقبال ویژه ای توسط سازمان ها و مراکز اداری و هتل ها رو به رو شده است . این سقف دارای تمامی ویژگی های زیبایی شناختی ، ایمنی نصب و استفاده ، و نکات سلامتی بهداشتی برای استفاده در هر گونه محیط های استریل و مهم از نظر آنتی باکتریال می باشد .

اجرای سقف کشسان لابل

از جمله ویژگی های سقوف لابل می توان به نصب و راه اندازی آنها در مدت کمتر از 24 ساعت با توجه به محیط تحت پوشش آن اشاره کرد . در این نوع سقوف می توان تا سیصد متر را در یک روز نصب و آماده ی تحویل نمود . از ویژگی های ممتاز این نوع سقوف می توان به ویژگی دکوراتیو بودن آن اشاره کرد . این سقوف شرایطی را برای شما ایجاد میکنند که بتوانید هر گونه چینش دکوراسیون و هر نوع رنگ و طرح و نگاری را در آن پیاده و به بروز برسانید .

یکی از نکات مورد سوال این کته است که در صورت جابجایی آیا امکان نقل مکان این سقوف وجود دارد؟ بایستی در پاسخ اشاره کرد که یکی از امتیازات این سقف امکان هر گونه جابجایی را برای شما ممکن می سازند و شما میتوانید این سقوف را باز کرده و به محل جدید خود برده و در آنجا نصب آن را انجام دهید .

یکی دیگر از نکات مورد اهمیت و امتیاز خوب این سقفها که قابل ذکر می باشد تحمل وزن و بار وارده بر آن می باشد که این سقف ها را به سقف هایی مطمئن در مقابل ریزش آوار و مصالح ساختمانی تبدیل کرده است . و همچنین تحمل بارها و لوله های ساختمانی را تا وزن 160 kg در هر متر مربع را میتوانند تحمل کنند .

نصب پوشش کشسان لابل

یکی از قابلیت های مهم سقف لابل این است که میتوانید با توجه صلاح دید و نیاز خود آنان را شستشو یا ضدعفونی نمایید . با توجه به شرایط محل نصب این نوع سقوف امکان بروز الودگی های محیط یا چربی های ناشی از پخت و پز و سایر آلودگی های پیرامونی با توجه به محیط های صنعتی یا ساختمانی ممکن است . که این سقف ها به دلیل امکان شستشو در آنان این مشکل را برطرف کرده اند . شما می توانید به راحتی این سقوف را شستشو دهید و از الودگی های احتمالی آن ها را پاک و تمیز نمایید.

نکات سقف کشسان لابل

به دلیل اینکه این سقوف پیش ساخته و از سقف کاذب می باشند مقداری پایین تر از سقف اصلی نصب میشوند که این نکته در سقف لابل خود سبب پوشاندن نواقص و یا خرابی ها و همچنین لوله های آبی و یا سیم کشی های برق می باشد .

ترکیدگی لوله یکی از نکات منفی و احتمالی بسیاری از ساختمان ها است که ممکن است دیوار آن منطقه را با آسیب های احتمالی روبه رو کند . سقف های لابل ضد رطوبت بوده و امکان هرگونه انتقال رطوبت و آب را در خود راه نمیدهد .

لذا علاوه بر محیط های ساختمانی در بسیاری از محیط های با رطوبت زیاد همچون مراکز صنعتی که با آب سرو کار دارند و یا استخر های ساختمان های لوکس یا مراکز تفریحی آبی و یا در حمام ها و سرویس های بهداشتی نیز کاربرد های فراوانی را دارا می باشند .