سقف کشسان

سقف کشسان : این سقف یکی دیگر از اجرای سقف کشسان کناف می باشد که استفاده از آن در کشورمان رو به افزایش است و از استقبال ویژه ای توسط سازمان ها و مراکز اداری و هتل ها رو به رو شده است . این سقف دارای تمامی ویژگی های زیبایی شناختی ، ایمنی نصب و استفاده ، و نکات سلامتی بهداشتی برای استفاده در هر گونه محیط های استریل و مهم از نظر آنتی باکتریال می باشد .

مزیت های سقف کشسان

 • زیبایی مثال زدنی
 • تاثیر بر بزرگتر دیده شدن محیط
 • قابلیت شستشو و ضد آب
 • فرایند نصب و اجرا سریع و راحت
 • قابلیت ضد میکروب و باکتری ( مناسب برای بیمارستان ها و مکان هایی که بهداشت عمومی اهمیت بالا دارد )
 • مقاومت بالا در برابر آتش
 • بدون نیاز به شبکه بندی
 • یکپارچگی
 • عدم نیاز به نگهدارنده مرکزی
 • امکان چاپ طرح های متنوع روی آن
 • سبک
 • تحمل وزن بسیار بالا
 • ایمن و مطمئن هنگام وقوع زلزله

مزیت های سقف لابل

خدمات نصب و اجرای سقف کشسان

از جمله ویژگی های سقوف لابل می توان به نصب و راه اندازی آنها در مدت کمتر از 24 ساعت با توجه به محیط تحت پوشش آن اشاره کرد . در این نوع سقوف می توان تا سیصد متر را در یک روز نصب و آماده ی تحویل نمود . از ویژگی های ممتاز این نوع سقوف می توان به ویژگی دکوراتیو بودن آن اشاره کرد . این سقوف شرایطی را برای شما ایجاد میکنند که بتوانید هر گونه چینش دکوراسیون و هر نوع رنگ و طرح و نگاری را در آن پیاده و به بروز برسانید .

خدمات نصب و اجرای سقف کشسان لابل

یکی از نکات مورد سوال این نکته است که در صورت جابجایی آیا امکان نقل مکان این سقوف وجود دارد؟ بایستی در پاسخ اشاره کرد که یکی از امتیازات این سقف امکان هر گونه جابجایی را برای شما ممکن می سازند و شما میتوانید این سقوف را باز کرده و به محل جدید خود برده و در آنجا نصب آن را انجام دهید.

مجموعه آکس کناف با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه اجرای انواع پروژه های ساختمانی و دکوری آماده ارائه خدمات خود در زمینه نصب و اجرا سقف کشسان لابل به شما عزیزان است برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس گرفته و با مشاوره رایگان بهترین نوع سقف کاذب را برای مکان مد نظرتان انتخاب کنید.

ویزگی های سقف کشسان

یکی دیگر از نکات مورد اهمیت و امتیاز خوب این سقفها که قابل ذکر می باشد تحمل وزن و بار وارده بر آن می باشد که این سقف ها را به سقف هایی مطمئن در مقابل ریزش آوار و مصالح ساختمانی تبدیل کرده است و همچنین تحمل بارها و لوله های ساختمانی را تا وزن 160 kg در هر متر مربع را میتوانند تحمل کنند .

یکی از قابلیت های مهم سقف لابل این است که میتوانید با توجه صلاح دید و نیاز خود آنان را شستشو یا ضدعفونی نمایید. با توجه به شرایط محل نصب این نوع سقوف امکان بروز آلودگی های محیط یا چربی های ناشی از پخت و پز و سایر آلودگی های پیرامونی با توجه به محیط های صنعتی یا ساختمانی ممکن است که این سقف ها به دلیل امکان شستشو در آنان این مشکل را برطرف کرده اند. شما می توانید به راحتی این سقوف را شستشو دهید و از آلودگی های احتمالی آن ها را پاک و تمیز نمایید.

نکات مهم نصب

به دلیل اینکه این سقوف پیش ساخته و از سقف کاذب می باشند مقداری پایین تر از سقف اصلی نصب میشوند که این نکته در سقف لابل خود سبب پوشاندن نواقص و یا خرابی ها و همچنین لوله های آبی و یا سیم کشی های برق می باشد.

ترکیدگی لوله یکی از نکات منفی و احتمالی بسیاری از ساختمان ها است که ممکن است دیوار آن منطقه را با آسیب های احتمالی روبه رو کند. سقف های لابل ضد رطوبت بوده و امکان هرگونه انتقال رطوبت و آب را در خود راه نمیدهد.

لذا علاوه بر محیط های ساختمانی در بسیاری از محیط های با رطوبت زیاد همچون مراکز صنعتی که با آب سرو کار دارند و یا استخر های ساختمان های لوکس یا مراکز تفریحی آبی و یا در حمام ها و سرویس های بهداشتی نیز کاربرد های فراوانی را دارا می باشند.