در حال بارگذاری لوگو

سقف کاذب طرح آسمان مجازی

سقف کاذب طرح آسمان مجازی

سقف کاذب طرح آسمان مجازی

سقف کاذب طرح آسمان مجازی یکی از پرفروش ترین سقف های کاذب می باشد. سقف های کاذب انواع مختلفی دارند که محبوب ترین و پرفروش ترین آنها سقف آسمان مجازی، سقف کناف، سقف کشسان، سقف پی وی سی، سقف شبکه و سقف فلزی می باشد. جنس سقف آسمان مجازی از نوعی طلق شفاف است و فروشنده های قدیمی بازار آسمان مجازی را با نام طلق آسمان می شناسند. تایل های آسمان مجازی از ورقه های پلکسی گلاس (PLEXI GLASS) و متشکل از نوعی ترموپلاستیک می باشد. این تایل ها خاصیت  ضد گرد و غبار دارند و در طولانی مدت در صورتیکه گرد و غبار اندکی روی آنها باشد، براحتی با یک دستمال نم دار تمیز می گردد.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده و عاملیت رسمی شرکت کناف ایران (کی پلاس) با سالها تجربه در زمینه پخش، فروش و اجرای انواع سقف کاذب طرح آسمان مجازی در خدمت شما مشتریان محترم میباشد.

ابعاد، نصب و اجرای سقف کاذب آسمان مجازی

ابعاد تایل های آسمان مجازی 60*60، 1.20*1.80 با ضخامت 2،4،6 میلیمتر می باشد. با اینکه این طلق ها به آسمان مجازی معروف هستند، شما می توانید طرح هایی غیر از طرح آسمان مجازی طراحی و چاپ نمائید. نصب و اجرای طلق آسمان مجازی بسیار ساده و راحت می باشد، اما بهتر است توسط نیروی فنی و متخصص نصب گردد. برای خرید طلق آسمان مجازی لطفا کلیک نمائید.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده رسمی شرکت کناف ایران و شرکت لابل در زمینه پخش، فروش و اجرای انواع سقف کاذب در خدمت شما عزیزان می باشد.

آسمان مجازی فروش آسمان مجازیسقف آسمان مجازیآسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید