طناب کنفی

طناب کنفی

طناب کنفی در طراحی داخلی
کاربرد طناب کنفی در طراحی داخلی
امروزه طناب در طیف وسیعی از کاربرد ها به عنوان ماده ارزان قیمت مورد استفاده قرار می گیرد و بر خلاف تصور بسیاری از افراد کارایی طناب تنها محدود به وسیله های خانه نمی باشد .
کاربرد طناب در خانه
همان گونه که در تصاویر بالا مشاهده می کنید یک ایده جذاب و چشم نواز در پله ها نمایان شده است که هم به عنوان نرده به کار رفته است و هم به عنوان جداکننده فضای پله

تصاویر

تصاویر بالا نمونه هایی خلاقانه از استفاده طناب کنفی در خانه می باشند که در این مقاله در مورد آن صحبت می کنیم . به صورت کلی طناب کنفی باعث جذاب تر شدن و منحصر به فرد تر شدن دکوراسیون منزل می شود و حس فضاهای دریایی را به مخاطب منتقل می کند .
کاربرد طناب در فضاهای تجاری و رستوران

عکس

اجرای طناب کنفی

همان گونه که در عکس بالا مشاهده می کنید طراح رستوران با مد نظر قرار دادن فرش به عنوان ایده اولیه از طناب های رنگی برای طراحی دکوراسیون رستوران استفاده کرده است .

عکس

همان گونه که در عکس بالا نیز مشاهده می کنید از طناب به عنوان جدا کننده میزها استفاده شده است که باعث می شود مشتری ها در رستوران فضای خصوصی تری را هنگام غذا خوردن در اختیار داشته باشند .
کاربرد طناب در فضاهای اداری
نکته قابل توجه در طراحی فضاهای اداری ایجاد یک حریم شخصی و هم چنین بالا تر بردن آرامش کارمندان برای بهره وری بهتر است که استفاده از این ایده می تواند علاوه بر محقق کردن این هدف از خشک بودن فضاهای اداری نیز کمی بکاهد .

نکاتی در مورد استفاده از طناب کنفی
طناب کنفی رنگی
طناب های کنفی از حالت یکنواخت و یک رنگ قدیمی خارج شده و هم اکنون رنگ های بسیاری از آنها وجود دارد که می توانید با سلیقه خودتان و کمی خلاقیت فضای داخلی خانه خود را دلنشین کنید .

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید