فروش کناف تهران

فروش کناف تهران

فروش کناف تهران

فروش کناف در تهران و سایر شهرها و البته اجرای کناف توسط تیم آکس: همانطور که میدانید کناف به دو صورت سقف کناف و دیوار کناف اجرا میگردد که هر کدام مدل ها و ویژگی های خود را دارد. شرکت آکس طرح و ساخت با سالها تجربه در زمینه فروش و اجرای محصولات کناف در خدمت شما مشتریان گرامی است. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با کارشناسان آکس تماس بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید.

کناف چیست؟؟

کناف یا کناوف (به آلمانی: Knauf) نام یک شرکت آلمانی است که در صنعت ساختمان سازی در سطح بین المللی مطرح است. این شرکت در سال ۱۹۳۲ تاسیس شد و محصولات این شرکت در بازار ایران با نام تجاری آن شناخته می شود. محصولات این شرکت برای اولین بار در آلمان استفاده شد و به طور وسیعی گسترش پیدا کرد. با پیشرفت هایی که جهان در دوران صنعتی در زمینه تکنولوژی ساخت و مواد و متریال کاربردی در صنعت ساختمان سازی داشته است موجب ورود و تولید مصالح نوین در ساختمان بوده است که تاثیرات مثبت و شگفت انگیزی در طراحی های خلاقانه ساختمان داشته است.

مطرح ترین این متریال ها در صنعت ساختمان، محصولات شرکت کناف است. محصولات کناف جزء سیستم های ساختمانی خشک هستند و به عنوان دیوار پوششی، دیوار جداکننده و سقف کاذب در سراسر جهان استفاده می شوند و برای تزئینات سقف کاربرد بیشتری دارند. با توجه به اینکه امروزه اهمیت به زیبایی طراحی داخلی افزایش پیدا کرده و افراد با روش ها و تکنیک های مختلف در پی اجرای طرح های جذاب و مدرن در منازل و محل کار خود هستند، استفاده از کناف و کناف کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

انواع محصولات کناف

محصولات کناف را با اتصال پنل های گچی یا سیمانی به سازه های گالوانیزه برای دیوار جداکننده، دیوار پوششی و سقف کاذب و یا تزئینات دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. سقف های کناف ساختمانی به دو صورت قابلیت استفاده دارند و به عنوان ثابت و متحرک با جنس های گچی و سیمانی اجرا می شوند. اما دیوارهای کناف ساختمانی فقط به صورت ثابت بوده و قابلیت پوشش فضاها و جداسازی فضاها را دارا می باشد. از مزایای دیوارهای کناف، قابلیت آکوستیک بودن آن است و می توان به مراتب این دیوارها را توسط الیاف معدنی در برابر صدا و حرارت عایق نمود.

گچبرگ ساده RG

گچبرگ ساده RG صفحات روکش داری هستند که سطح و لبه بلند (طولی) آن ها با مقوای محکمی پوشیده شده است و در امتداد محور میانی پشت صفحه مهر آبی کناف چاپ شده است. پانل های گچی ساده (RG) کناف ایران ساده به طور کلی در همه ساختارهای کناف استفاده می شوند. به طور مثال:

 • دیوارهای جداکننده کناف
 • دیوارهای پوششی کناف
 • سقف های کاذب کناف

گچبرگ مقاوم در برابر رطوبت MR یا GKBI

صفحات مقاوم در برابر رطوبت MR صفحات روکش داری هستند که گچ تشکیل دهنده آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشش شده است. این مدل گچبرگ کناف (کی پلاس)  پانل هایی هستند که صفحات آن ها به رنگ سبز می باشد و و در امتداد محور میانی آن ها مهر آبی کناف به صورت لاتین چاپ شده است. مقوای پشت و روی صفحه سبز رنگ است و در امتداد محور میانی پشت صفحه مهر آبی کناف چاپ شده است. علاوه بر مواردی که در استفاده از صفحات روکش دار گچی ساده ذکر شد، از این نوع کناف برای سلولهای تر در ساختمان نظیر حمام، آشپزخانه و دستشویی استفاده می شود.

گچبرگ مقاوم دربرابر آتش FR

این نوع کناف صفحات روکش داری هستند که گچ آن ها حاوی الیاف فایبرگلاس است که آن را دربرابر آتش مقاوم می نماید. این نوع پنل معمولا در محل هایی استفاده میشود که باید حتما تاییدیه آتش نشانی داشته باشد مثلا در ساختمان های اداری، آسانسور، سالن نمایش و … و در امتداد وسط پشت صفحه مهر قرمز کناف چاپ شده است.دیوارهای جداکننده، پوشش دیوارهای سنتی، سقف کاذب و جاهایی که نیاز به مقاومت در برابر آتش وجود دارد همچون پوشش ستون ها و تیرهای فلزی و بتونی. این نوع کناف برای پوشش دهی طراحی داخلی مجتمع های تجاری مناسب است.

گچبرگ مقاوم دربرابر آتش و رطوبت FM

صفحات مقاوم دربرابر آتش و رطوبت FM صفحات روکش داری هستند که گچ آن ها حاوی الیاف فایبرگلاس و مواد مقاوم در برابر رطوبت بوده و مقوای آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشیده شده است. پانل های گچی FM در مکان هایی که حساسیت مقاومت در برابر رطوبت توام با مقاومت در برابر حریق مورد نیاز باشد به کار می رود . مقوای پشت و روی صفحه سبز رنگ است و در امتداد محور میانی پشت صفحه مهرقرمز کناف چاپ شده است. این نوع کناف همچون صفحات روکش دار گچی مقاوم دربرابر آتش و نیز در سلول های تر در ساختمان نظیر حمام، آشپزخانه و دست شویی بکار می رود.

پانل های سیمانی (سمنت برد):

پانل های سیمانی که به خاطر استحکام و مقاومت بالا در برابر رطوبت، حریق و ضربه معروف هستند در قسمت های بیرونی ساختمان نیز قابل استفاده می باشد و می توان به جای آجر، سنگ، بلوک و محصولات مشابه از پانل های سیمانی استفاده نمود. این مدل پانل ها اولین بار توسط شرکت های USG   آمریکا و Knauf  آلمان تولید گردید و به سراسر دنیا ارائه شد. هم اکنون در ایران نیز پانل های سیمانی تولید داخل و کشورهای همسایه مثل ترکیه وجود دارد و قابل استفاده می باشد.

 تایل گچی  60 *60 :

تایل های 60 * 60 که در سقف های شبکه قابل استفاده می باشد به شکل های مختلفی تولید می گردد. همچنین انواع متریالی که برای تولید تایل های 60 * 60 مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: گچ، پی وی سی، فلز، طلق، چوب و… که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های ظاهری مخصوص به خود را دارا هستند. از مزایای این مدل تایل، سبک بودن آن ها و آکوستیک بودن و همچنین اجرای سریع و راحت آن می باشد.

قیمت و فروش کناف تهران

لیست قیمت کناف

این روزها در بازار شاهد اجناس کم کیفیت و نا مرغوب با کیفیت بسیار پایین هستیم که متاسفانه در مدت زمانی کوتاه بعد از اجرا و نصب نیازمند تعمیر می باشند. که توصیه ما به شما استفاده از متریال مرغوب و مطمئن می باشد. شرکت آکس پارسا در زمینه فروش و اجرای انواع تایل های 60 * 60 و پانل های گچی و سیمانی در سطح کشور فعال می باشد. محصولات شرکت آکس شامل کلیه محصولات شرکت کناف (شرکت کی پلاس) و دیگر محصولات مربوط به سقف کاذب و دیوار خشک با کیفیت عالی و قیمت مناسب به شرح جداول زیر به فروش می رسد.

ردیف شرح کالا حدود قیمت موجودی
1 صفحات ساده RGتماس بگیرید. موجود است.
2 صفحات مقاوم در برابر رطوبت MR یا GKBIتماس بگیرید. موجود است.
3 صفحات مقاوم دربرابر آتش FRتماس بگیرید. موجود است.
4 صفحات مقاوم دربرابر آتش و رطوبت FMتماس بگیرید. موجود است.
5 صفحات سمنت برد (Aquapanel Bordeaux)تماس بگیرید. موجود است.
6 انواع تایل های 60 * 60 گچی و پی وی سی (PVC)تماس بگیرید. موجود است.
7 انواع سازه های گالوانیزه سقف و دیوارتماس بگیرید. موجود است.

* به علت نوسانات بازار، برای استعلام قیمت دقیق با ما در تماس باشید.

نصب و اجرای کناف

همانطور که می دانید نصب و اجرای سقف و دیوار کناف در مقایسه با سقف و دیوارهای سنتی چندین برابر از وزن کمتری برخوردار می باشند که همین موضوع موجب گردیده است که بسیاری از افرادی که در زمینه طراحی و معماری ساختمان فعالیت دارند این روزها از سقف و دیوار های کناف، بیشتر برای طراحی داخلی ساختمان استفاده کنند.

در مواقعی که ساختمان دچار سانحه و یا تخریب می شود به خاطر وزن بسیار پایینی که سیستم سقف کناف دارد خطرهای جانی کمتری ممکن است برای ساکنین آن ساختمان به وجود دارد. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که شیوه های نصب محصولات کناف در ساختمان باید به درستی و طبق استاندارد صورت گیرد تا هم بتواند به زیبایی ساختمان جلوه و شکوه خاصی دهد و هم اینکه برای افراد مشکلاتی را به وجود نیاورد.

مراحل نصب سقف ثابت کناف:

 • مشخص کردن محل نصب سازه تراز با ریسمان رنگی
 • نصب سازه تراز پس از تعیین خط تراز سقف
 • اتصال HT90 به انتهای آویز
 • اتصال آویز به سقف اصلی
 • احاطه سازه باربر و پانل خور توسط براکت و کلیپس
 • نصب پانل به صورت حصیرچین
 • انجام بتونه کاری به صورت درزگیری و ماستیک

جزییات اجرایی کناف کاری:

 • باتوجه به قسمتی که می خواهید از کناف استفاده کنید مراحل اجرا متفاوت می باشد. برای اجرای کناف در سقف های کاذب از تخته گچ های پیش ساخته برای پوشش کامل سقف استفاده می کنند. این تخته های گچی بر روی پروفیل های فلزی که بر روی سقف اصلی هستند متصل می شود. مراحل کار به این صورت است که ابتدا شبکه فلزی را به سقف اصلی متصل می کنند.
 • سپس پنل های گچی را به زیرساز های فلزی متصل می کنند.
 • در این مرحله باید تمامی درزها را بتونه کنید و سطحی صاف را ایجاد نمایید.
 • بعد از اتمام کار باید یک لایه ماستیک بر روی کار بزنید تا سطحی یکنواخت برای زیرسازی رنگ ایجاد نمایید.

فروش کناف تهران، نصب و اجرای حرفه ای

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده فروش کناف تهران و سایر شهرها (شرکت کی پلاس) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. مشتری گرامی جهت خرید کناف از شرکت آکس طرح و ساخت و بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با ما در ارتباط باشید.

گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس

لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات، گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد. شرکت آکس طرح و ساخت نماینده فروش کناف تهران و سایر شهرها مفتخر است که با سالها تجربه در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید