قیمت سقف کاذب سال 1401

قیمت سقف کاذب سال 1401

قیمت سقف کاذب سال 1401

در این مقاله می خواهیم در مورد لیست قیمت سقف کاذب سال 1401 صحبت کنیم. برای مهندسان و معماران سقف خانه ها، دیوار پنجم آنها در نظر گرفته می شود و از مهم ترین ارکان دکوراسیون داخلی شمرده می شود. در صنعت ساختمان برای بالا بردن تنوع و زیبایی بناهای اداری یا مسکونی، از سقف کاذب استفاده میشود. این نوع از سقف ها یک نوع پوشش بر روی سقف اصلی است که برای قسمت هایی که سقف آنها زیبایی لازم را ندارد بتواند پوشیده شود و ظاهر زیباتری داشته باشد.

 سقف های کاذب مورد استفاده در ایران به چند دسته تقسیم می شوند:
  1. سقف کاذب کناف
  2. سازه کاذب کشسان
  3. سقف کاذب شبکه
  4. سازه کاذب pvc
  5. سقف کاذب فلزی
  6. متریال کاذب رابیتس
  7. سقف کاذب آکوستیک

برای بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت در ارتباط باشید. لیست قیمت سقف کاذب را با یک تماس در دست خواهید داشت.

قیمت انواع سقف کاذب

تنوع زیاد مصالح و نوع اجرای سقف کاذب، مزید برعلت شده که در بازار ساختمان، اختلاف قیمت فراوانی وجود داشته باشد. متاسفانه مانند سایر صنف های اقتصادی و اجرایی در صنعت ساختمان نیز افراد مبتدی و تازه کار هستند که با قیمت گذاری نامناسب، کارفرما را به سمت بدبینی و بیراهه هدایت می کنند. زمانی که کارفرما جهت بررسی و برآورد هزینه سقف کاذب با شرکت های معتبر ارتباط برقرار می کند، امکان ضرر از لحاظ هزینه، اجرا و کیفیت به حداقل می رسد.

برآورد هزینه نهایی

سپس کارفرما به طور مستقیم با کارشناس مربوطه وارد تعامل و بررسی می گردد. کارشناس متخصص با بررسی دقیق که شامل خواسته کارفرما، کاربری، محل اجرا، استاندارد اجرا و موارد متعدد دیگر می شود، هزینه را بین 95 تا 100 درصد نزدیک به هزینه نهایی اتمام پروژه برآورد می کند. قیمت سقف های کاذب با توجه به زیرسازی، مصالح، صفحات پوششی و در نهایت نمای سقف کاذب تعیین می گردد. موارد دیگری چون محل اجرا، ارتفاع، سختی کار، مدت زمان و … بر قیمت گذاری تاثیر مستقیم دارند.

نحوه قیمت گذاری

در بحث قیمت گذاری 70 درصد برای تهیه مصالح و سی درصد برای هزینه اجرا محاسبه می گردد. لازم به توضیح است که در بین فعالان، پیمانکاران، شرکت ها، نیروهای اجرایی و حتی تارگت ها و دفترچه های رسمی قیمت گذاری، برخی عملیات ها و تامین مصالح به صورت متری محاسبه نمی گردد و با توجه به مصالح مصرفی و اجرت نیروی اجرا، قیمت سقف کاذب تعیین می گردد.

برای نمونه سقف کاذب سرویس یا حمام به ابعاد 2 تا 5 مترمربع در هیچ مصالح و اجرایی به صورت متری محاسبه قیمت نمی شود. معمولا در عرف صنف های ساختمانی، مصالح و اجرا تا 30 مترمربع به صورت توافقی برآورد قیمت و هزینه می گردد. در ضمن تمامی خدمات تخصصی تامین مصالح و اجرای سقف های کاذب از ابتدا تا انتها در مجموعه قابل انجام می باشد.

قیمت، فروش، نصب و اجرای سقف کاذب

برای اطلاع از لیست قیمت سقف کاذب در سال 1401 با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید. شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) و شرکت لابل مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید