در حال بارگذاری لوگو
قیمت کناف

قیمت کناف

 • قیمت کناف و انواع پانل و سازه های مورد نیاز برای نصب و اجرای سقف کناف و دیوار کناف را در لیستی با فایل پی دی اف در اختیار شما قرار می دهیم.

  برای مشاهده فایل پی دی اف لیست کامل قیمت کناف (کی پلاس) کلیک نمایید.

  برای اینکه بازسازی و یا حتی نوسازی ساختمان شما با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان انجام شود کناف بهترین انتخاب است. زمانی که صحبت از بازسازی، ساخت یا تعمیرات ساختمان می شود، یکی از مهمترین آیتم هایی که باید بررسی شود و برآورد درستی انجام شود هزینه آن عملیات می باشد. سقف های کاذب با توجه به تنوع متریال و نوع اجرا و محل اجرا و موارد اجرایی دیگر قیمت های مختلفی دارد. در بین سقف های کاذب، کناف هزینه مناسب تری نسبت به کاربری زیادی که به ما می دهد دارد.

  لیست قیمت کناف

  محاسبه قیمت اجرای کناف

  معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس(کناف ایران) انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

  حتی در زمینه اجرای عاملیت های رسمی شرکت کی پلاس، علاوه بر حضور مدیرفنی های دوره دیده و مورد اعتماد شرکت کی پلاس در عاملیت آنها و نظارت دائم آنها بر پروژه ها، گزارش پروژه های اجرایی به شرکت کی پلاس ارسال می گردد و همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا با کیفیت و نظارت کامل انجام می شود.

  محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

  انواع محصولات کناف:

  محصولات کناف کدامند؟

  مصالح به کار رفته در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی است. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. خدمات اجرای کناف با توجه به نوع محصول و عوامل دیگر، دارای تنوع و روش های مختلفی است.

  این محصولات شامل انواع مختلفی می باشند که بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده، دیوار پوششی، سقف کاذب مشبک، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه است. از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس، آکوستیک، گریلیوم، ترکیبی، چوبی، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد. هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند. سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم می شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند.

  نماینده کناف ایران

  شرکت آکس طرح و ساخت نماینده فروش کناف و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید