لیست قیمت سقف کاذب

لیست قیمت سقف کاذب

لیست قیمت سقف کاذب

در این مقاله می خواهیم در مورد لیست قیمت سقف کاذب صحبت کنیم. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر معماری و ساخت و ساز در عصر مدرن، به طور همزمان و موازی طراحی و ایده متریال های زیادی به عرصه تولید و اجرا در بحث ساخت و ساز افزوده شد. در سالهای نه چندان دور برای حل برخی چالش های فنی و زیبایی، ایده های زیادی از ذهن طراحان و معماران عبور می کرد. اما به دلیل نبود متریال مناسب در مرحله ایده باقی می ماند. یا با اجرای مصالح نامناسب مسیر اولیه و اصلی خود را از دست می داد.

کاربرد سقف کاذب

یکی از مهمترین چالش های فعالان ساخت و ساز، سقف کاذب مناسب بود که چندین مزایا و کاربرد را با هم ارائه دهد. با توجه به سنگینی متریال های قدیمی تر و نداشتن انعطاف طراحی و اجرایی مصالح زیادی به بازار کار ارائه شد که هر کدام کاربرد، مزایا و معایب خود را داشتند. ساخت و ساز در ایران به دلیل شرایط جغرافیایی و تاریخ پربار دارای شرایط خاص تری می باشد.

تامین، تولید، طراحی و اجرای انواع متریال کاذب توسط گروه آکس

ایرانیان زیبایی و کارایی فنی را توامان با هم طلب می کنند. در زمینه کارکرد سقف کاذب باید در نظر داشت با توجه به زلزله خیز بودن ایران معمولا باید مصالحی را انتخاب کرد که در زمان تخریب کمترین میزان آسیب را داشته باشند. شرکت آکس طرح و ساخت به دلیل تخصص در تامین، تولید و اجرای انواع متریال، مصالح و سابقه طولانی در امر ساختمان جهت داشتن بازار مالی بهتر تاکید و توجه به یک متریال خاص ندارد و همیشه در تلاش بوده عرضه و اجرا را با بهترین و کاربردی ترین مصالح انجام دهد.

قیمت سقف کاذب

تنوع زیاد مصالح و نوع اجرای سقف کاذب، مزید برعلت شده که در بازار ساختمان، اختلاف قیمت فراوانی وجود داشته باشد. متاسفانه مانند سایر صنف های اقتصادی و اجرایی در صنعت ساختمان نیز افراد مبتدی و تازه کار هستند که با قیمت گذاری نامناسب، کارفرما را به سمت بدبینی و بیراهه هدایت می کنند. زمانی که کارفرما جهت بررسی و برآورد هزینه سقف کاذب با شرکت های معتبر ارتباط برقرار می کند، امکان ضرر از لحاظ هزینه، اجرا و کیفیت به حداقل می رسد.

برآورد هزینه نهایی

سپس کارفرما به طور مستقیم با کارشناس مربوطه وارد تعامل و بررسی می گردد. کارشناس متخصص با بررسی دقیق که شامل خواسته کارفرما، کاربری، محل اجرا، استاندارد اجرا و موارد متعدد دیگر می شود، هزینه را بین 95 تا 100 درصد نزدیک به هزینه نهایی اتمام پروژه برآورد می کند. قیمت سقف های کاذب با توجه به زیرسازی، مصالح، صفحات پوششی و در نهایت نمای سقف کاذب تعیین می گردد. موارد دیگری چون محل اجرا، ارتفاع، سختی کار، مدت زمان و … بر قیمت گذاری تاثیر مستقیم دارند.

نحوه قیمت گذاری شرکت کی پلاس

معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

حتی در زمینه اجرای عاملیت های رسمی شرکت کی پلاس، علاوه بر حضور مدیرفنی های دوره دیده و مورد اعتماد شرکت کی پلاس در عاملیت آنها و نظارت دائم آنها بر پروژه ها، گزارش پروژه های اجرایی به شرکت کی پلاس ارسال می گردد و همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا با کیفیت و نظارت کامل انجام می شود.

محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

در بحث قیمت گذاری 70 درصد برای تهیه مصالح و سی درصد برای هزینه اجرا محاسبه می گردد. لازم به توضیح است که در بین فعالان، پیمانکاران، شرکت ها، نیروهای اجرایی و حتی تارگت ها و دفترچه های رسمی قیمت گذاری، برخی عملیات ها و تامین مصالح به صورت متری محاسبه نمی گردد و با توجه به مصالح مصرفی و اجرت نیروی اجرا، قیمت سقف کاذب تعیین می گردد.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت در ارتباط باشید. لیست قیمت سقف کاذب را با یک تماس در دست خواهید داشت.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده شرکت کی پلاس

از جمله این متریال ها سقف کاذب کناف، کشسان، pvc، تایل های شبکه ای و … می باشند. به طوری که همه این مصالح با بررسی دقیق و مطالعه فراوان مورد تایید مجموعه قرار گرفته و با بهترین برندها همکاری دارند. برای مثال در زمینه کناف، شرکت کی پلاس (+K) که برند معتبر در عرصه جهانی و اولین تولید کننده پنل های گچی سبک می باشد. عاملیت رسمی و فعال خود را بیش از دو دهه به مجموعه آکس سپرده است.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده شرکت لابل

سقف کشسان که متریالی به روز و جالب توجه برای همگان می باشد، یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین فعالیت های شرکت آکس طرح و ساخت می باشد. مجموعه ما نماینده رسمی فروش و اجرای برند لابل می باشد که اصالتی اکراینی دارد و ضمانت نامه معتبر 10 ساله به نام کارفرما صادر می گردد. همچنین بسیاری دیگر از مصالح مصرفی سقف کاذب و دکوراسیون که یا در مجموعه صنعتی آکس تولید می شوند و یا مورد تایید مجموعه می باشند.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید