مشاوره بازسازی منزل در تهران

مشاوره بازسازی منزل در تهران

مشاوره بازسازی منزل در تهران

مشاوره بازسازی منزل در تهران : مجموعه آکس طرح و ساخت ، با بررسی و آگاهی کامل از ضعف های ساخت و ساز در ایران اقدام به جذب کرذن مهندسین مستعد کرده است.علاوه بر این ، مجموعه آکس اقدام به برگزار کردن آموزش های جامع و درون سازمانی و پرورش و آموزش مهندسان در زمینه های آکادمیک ، دانشگاهی و .. نموده است.

مشاوره نوسازی منزل در تهران

این شرکت دارای مجموعه ای هرمی شکل متشکل از تیم های مشاوره در تهران ، نظارت و اجرای سیستم های ساخت و ساز خشک با قالب به روز ترین و بهترین روش های تخصصی مدیریت می باشد که با استفاده از آن ، خدمات تخصصی در این خصوص را به مشاورین و کارفرمایان ارائه دهد. در ادامه این مطلب به شما در رابطه با برخی از این خدمات بازسازی منزل توضیح خواهیم داد :

مشاوره در انتخاب و تعیین ساختار ساختمان

بر خلاف سیستم های سنتی که انتخاب نوع مواد و مصالح معمولا بدون بررسی  فکر و به همراه عدم توجه به جزئیات انجام میشود، در استفاده کردن از تکونولوژی ساخت و ساز های خشک به علت تعداد زیاد گزینه های مجود اولین مرحله مختص به انتخاب یک ساختاز مناسب برای کاربری های متنوع فضای پروژه مورد نظر میباشد و علاوه بر این از آن جایی که هریک از این ساختار هادارای قابلیت ها و مزایای خاص خود است ، در مرحله طراحی برا اسا مشخصات فنی و عملکردی آن ساختار مورد نظر مانند قابلیت های فیزیک و مکانیکی تعیین کننده همچون مقاومت استاتیکی ، عایق حرارتی ، عایق صوتی ، و مقاومت سازه در برابر آتش سوزی و نوع کاربر برای دستیاب به مناسب ترین ساختار های مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مشاوره نوسازی منزل در تهران

این مرحله طبیعتا باید توسط مهندسین و متخصصان آموزش دیده این صنعت انجام شود و حتما به نکات لازمه آن توجه شود. عدم رعایت نکات و توجه نکردن به استاندارد های لازمه ، موجب دریافت کردن نتایج نامطلوبی خواهد شد.

با توجه به توضیحات فوق شرکت آکس طرح و ساخت این فرایند ضروری را به صورت رایگان برای هر نوع پروژه ای انجام خواهد داد. این فرایند شامل مراحل مراحل مختلفی از جمله بازدید از محل پروژه مورد نظر ، دریافت کردن نقشه های ساختمان ، برگزار کردن جلسه هایی با کارفرما و پیمانکار و مشاورین و در آخر انجام پروسه تعیین ساختار در اساس اطلاعات مذکور و ارائه دادن نتایج در قالب نقشه های تعیین ساختار ، دفترچه آنالیز و تخمین زدن متریال و مصالح همراه با ارائه جزئیات استاندارد برای پروژه فوق و علاوه بر آن ارائه دادن پیشنهاد نیز می باشد.

مشاوره آنلاین بازسازی منزل در تهران

برای اطمینان شما از کیفیت و صحت و چگونگی اجرای استاندارد در پروژه های در حال اجرا به وسیله ی تیم های اجرایی شرکت آکس طرح و ساخت ، تیم های نظارت این مجموعه به طور ادواری و در مرحله های مختلف عملیات اجرایی ، به تهیه پانچ لیست و کنترل سیستم اجرا در پروژه اقدام میکنند

مشاوران این مجموعه در قسمت فروش با ارائه دادن اطلاعات کامل و جامل و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای مناسب ، در خرید به شما مشتریان عزیز یاری میدهند. اساس و روش کار این شرکت ، مشتری مداری و تعاملی صادقانه با مشتری می باشد. همچنین با توجه به طیف بسیار وسیع مشتری ها ، بخش فروش این مجموعه واسطی میان مشتری و شرکت هستند. مشاوران ما در قسمت فروش با ارائه دادن اطلاعاتی جامع و رابطه با کلیه خدمات و محصولات ، مشتریان را در انتخاب کردن راهنمایی میکند .

قسمت فروش این مجموعه همزمان با تاسیس این شرکت تشکیل شده و هدف این واحد نیز  ارائه بهترین محصولات با کیفیتی بالا به مشتریان محترم است.واحد فروش با تکیه بر ابزار های نوین مانند مرکز تماس و یا بانک اطلاعاتی مشتریان اقدام به ایجاد یک ارتباطی موثر با مشتریان خود میکند. ارتباطی که راجب آن صحبت شد ، موجب میشود در شرایطی که مشتری به دنبال محصولی خاص و یا خدمتی ویژه است ، خواسته ها و نیاز های خود را با مشاوران در میان گذاشته تا بعد از آنالیز و بررسی و در صورت داشتن توجیه اقتصادی طرح هایی که نیاز مشتری را برطرف میکند به واحد های بعدی ینی مهندسی و واحد طراحی سپرده شود تا در نتیجه همکاری صورت بگیرد.

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید