نماینده کناف

نمایندگی کناف ایران : با گذشت پیشرفت و توسعه فناوری ساخت و ساز در سالهای گذشته ، مصالح جدید جایگزین مصالح سنتی شده اند. یکی از جدیدترین مصالح مورد استفاده در دیوارها و سقف ها سیستمهای ساخت و ساز خشک در ساختمان سازی در اروپا و همچنین در کشور ما به تدریج در حال گسترش است. صفحات روکش گچی یکی از مصالح اصلی برای ساخت و ساز  درحال حاضر می باشد. شرکت کناف بابیش از۸۰ سال تجربه و قدمت اولین و بزرگترین تولید کننده این روکشهای گچی است و گروه آکس طرح و ساخت مفتخر که به عنوان نماینده کناف ایران در خدمت هم میهنان گرامی باشد.

بطور کلی و مختصر میتوان گفت که :‌سقف ها و دیوارهای جدا کننده ، سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه هستند که صفحات روکش دار گچی و یا سیمانی روی آن ها پیچ و نصب میشوند. در ادامه این بخش به بررسی قدمت شرکت ،‌ مزایای محصولات کناف و ویژگیهای سیستم ها خواهیم پرداخت ، با آکس طرح و ساخت همراه باشید.

نماینده کناف ایران

نماینده کناف ایران ( Knauf Gips KG )  یک کمپانی بین المللی آلمانی می باشد که درسال ۱۹۳۲ فعالیت خود را در منطقه زارلند آلمان شروع کرد. این مجموعه که امروزه از برندهای برتر و شناخته شده در صنعت ساختمان است درحال حاضر با بهره گیری ۱۸.۰۰۰ نفر نیروی کار در سراسر جهان به کار خود ادامه میدهد. جالب است بدانید که کناف یک موسسه خانوادگی اصیل است و همین مسئله تاثیر زیادی در رشد و پیشرفت آنها داشته است. از ویژگیهای بارز و عوامل موفقیت شرکت کناف ، سرعت در تصمیم گیری و بکارگیری روشهای نوین در صنعت ساختمان، سرمایه گذاری و حمایت از ایده های نوین میباشد که تمامی موارد باعث پیشرفت و متمایز شدن این برند در صنعت ساختمان بوده است.

نماینده کناف ایران

عاملیت کناف ایران

گروه آکس طرح و ساخت به عنوان نماینده و عاملیت رسمی کناف در ایران عرضه کننده و اجرا کننده محصولات این برند می باشد.

محصولات این شرکت به طور خلاصه شامل این موارد می شود‌:

 • مصالح و متریال هایی که با ماده ی معدنی گچ و سیمان تولید می شوند
 • عایقهای ساختمانی (‌عایق صوتی و حرارتی )
 • استخراج سنگ آهک و تولید مصالح ساختمانی آهکی
 • تجهیزات تولید کننده مصالح ساختمانی (‌مصالح بر پایه ی گچ ،‌آهک و سیمان )

نمایندگی کناف در ایران

نمایندگی کناف در ایران : شرکت کناف همانند بسیاری از برندهای بین المللی دیگر در ایران فعال بوده و در سال ۱۳۵۵ بنام شرکت (وال بورد )‌ فعالیت خود را آغاز کرد. مجموعه با هدف تولید ۶ میلیون پانل گچی و توسط بخش خصوصی تاسیس شد که مراحل راه اندازی آن هنگام انقلاب اسلامی متوقف شد در سال ۱۳۵۹ تحت پوشش صنایع ملی قرار گرفت. در نهایت این مجموعه درسال ۱۳۶۰ بنام روکش گچ ایران تغییر نام یافت و در سال ۱۳۶۵ بخش زیادی از سهام آن به بانک مسکن تعلق داده شد.

سرانجام مجموعه سال ۶۹ تولید خود را آغاز کرد اما دلیل عدم دسترسی به تکنولوژی روز دنیا محصولات آن کیفیت لازم را نداشت و در سال ۷۴ سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت آلمان انتقال یافت و نام مجموعه نیزبه شرکت کناف ایران تغییر یافت و هم اکنون شرکت با مالکیت آلمان مشغول به فعالیت میباشد. و به طور کلی محصولات زیرا تولید و عرضه میکند.

 • صفحات روکش گچی
 • دیوار مقاوم در برابر حریق
 • تایلهای گچی
 • تایل گچی ساده
 • تایل گچی آکوستیک
 • دیوار پوششی با سازه
 • دیوار پوششی بدون سازه
 • سقف یکپارچه
 • سقف‌ کاذب مشبک
 • صفحات مسلح سیمانی آکواپانل سیستم‌ های AQUAPANEL

نمایندگی کناف در تهران

نمایندگی کناف در تهران  مجموعه آکس طرح و ساخت نماینده و عامل فروش کناف در تهران مفتخر است که خدمات بازسازی واحدهای تجاری اداری و مسکونی را با مرغوب ترین متریال اجرا کرده و در خدمت شما عزیزان باشد. مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه بازسازی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی مجری پروژه های ساختمانی بسیاری بوده است.این شرکت تمامی سعی خود را کرده تا تمامی محصولات را در سراسر ایران با بهترین قیمت به همراه سطح کیفیت بالا عرضه کند.

نماینده شرکت کناف

شرکت کناف در ایران از اصول این مجموعه راه اندازی و تاسیس واحدهای صنعتی در مناطق غنی از لحاظ مواد اولیه و بازار مناسب می باشد که بنابراین واحدهای تولیدی بسیاری در شرق اروپا و مناطق مختلفی در آسیا راه اندازی و تاسیس شده است. مجموعه با احداث این واحدهای تولیدی توانسته تا اشتغال زایی قابل توجهی را ایجاد کرده و مصالح مرغوب و باکیفیتی از تولید و در سراسر دنیا عرضه کند.

شرکت آکس طرح و ساخت ، به عنوان عامل فروش و نماینده کناف ایران تمامی محصولات شرکت کناف در تهران این برند از جمله سقف کاذب ، سقف کشسان ، دیوار  و … را عرضه بهمراه خدمات پس از فروش عرضه می کند و مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان میباشد