نماینده کناف ایران

نماینده کناف ایران
4.9 (98.13%) 32 votes

با گذشت پیشرفت و توسعه فناوری ساخت و ساز در سال های گذشته ، مصالح جدید جایگزین مصالح سنتی شده اند. یکی از جدید ترین مصالح مورد استفاده در دیوارها و سقف ها سیستم های ساخت و ساز خشک در ساختمان سازی در اروپا و همچنین در کشور ما به تدریج در حال گسترش است. صفحات روکش دار گچی یکی از مصالح اصلی برای ساخت و ساز  در حال حاضر می باشد.  شرکت کناف با بیش از ۸۰ سال تجربه و قدمت اولین و بزرگترین تولید کننده این روکش های گچی است و گروه آکس طرح و ساخت مفتخر که به عنوان نماینده کناف ایران در خدمت هم میهنان گرامی باشد.  به طور کلی و مختصر می توان گفت که :‌سقف ها و دیوار های جداکننده کناف ، سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه هستند که صفحات روکش دار گچی و یا سیمانی روی آن ها پیچ و نصب می شوند. در ادامه ی این بخش به بررسی قدمت شرکت کناف ،‌ مزایای محصولات کناف و ویژگی های سیستم های کناف خواهیم پرداخت ، با آکس طرح و ساخت همراه باشید.

شرکت کناف

شرکت کناف( Knauf Gips KG )  یک کمپانی بین المللی آلمانی می باشد که در سال ۱۹۳۲ فعالیت خود را در منطقه زارالند آلمان شروع کرد. این مجموعه که امروزه از برندهی برتر و شناخته شده در صنعت ساختمان است در حال حاضر با بهره گیری ۱۸.۰۰۰ نفر نیروی کار در سراسر جهان به کار خود ادامه می دهد. جالب است بدانید که کناف یک موسسه خانوادگی اصیل است و همین مسئله تاثیر زیادی در رشد و پیشرفت آنها داشته است. از ویژگی های بارز و عوامل موفقیت شرکت کناف ، سرعت در تصمیم گیری و بکارگیری روش های نوین در صنعت ساختمان، سرمایه گذاری و حمایت از ایده های نوین می باشد که تمامی این موارد باعث پیشرفت و متمایز شدن این برند در صنعت ساختمان بوده است.

نماینده کناف ایران

محصولات شرکت کناف

مصالح و متریال هایی که با ماده ی معدنی گچ و سیمان تولید می شوند

عایق های ساختمانی (‌عایق صوتی و حرارتی )

استخراج سنگ آهک و تولید مصالح ساختمانی آهکی

تجهیزات تولید کننده مصالح ساختمانی (‌مصالح بر پایه ی گچ ،‌آهک و سیمان )

کارخانه کناف

از اصول این مجموعه راه اندازی و تاسیس واحد های صنعتی در مناطق غنی از لحاظ مواد اولیه و بازار مناسب می باشد که بنا بر این واحد های تولیدی بسیاری در شرق اروپا و مناطق مختلفی در آسیا راه اندازی و تاسیس شده است. این مجموعه با احداث این واحد های تولیدی توانسته تا اشغال زایی قابل توجهی را ایجاد کرده و مصالح مرغوب و باکیفیتی را تولید و در سراسر دنیا عرضه کند.

شرکت آکس طرح و ساخت ، به عنوان عامل فروش و نماینده کناف ایران تمامی محصولات این برند از جمله سقف کاذب کناف ، سقف کاذب کشسان ، دیوار کناف و … را عرضه به همراه خدمات پس از فروش عرضه می کند و مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان می باشد

 

 شرکت کناف ایران

شرکت کناف همانند بسیاری از برندهای بین المللی دیگر در ایران فعال بوده و در سال ۱۳۵۵ به نام شرکت (وال بورد )‌ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با هدف تولید ۶ میلیون پنل گچی و توسط بخش خصوصی تاسیس شد که مراحل راه اندازی آن هنگام انقلاب اسلامی متوقف شد و در سال ۱۳۵۹ تحت پوشش صنایع ملی قرار گرفت. در نهایت این مجموعه در سال ۱۳۶۰ به نام روکش گچ ایران تغییر نام یافت و در سال ۱۳۶۵ بخش زیادی از سهام آن به بانک مسکن تعلق داده شد. سر انجام این مجموعه در سال ۶۹ تولید خود را آغاز کرد اما به  دلیل عدم دسترسی به تکنولوژی روز دنیا محصولات آن کیفیت لازم را نداشت و در سال ۷۴ سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت کناف آلمان انتقال یافت و نام مجموعه نیز به شرکت کناف ایران تغییر یافت و هم اکنون این شرکت با مالکیت کناف آلمان مشغول به فعالیت می باشد. و به طور کلی محصولات زیر را تولید و عرضه می کند.

صفحات روکش دار گچی
دیوار مقاوم در برابر حریق کناف
تایل‌های گچی

  • تایل گچی ساده
  • تایل گچی آکوستیک
  • دیوار پوششی با سازه
  • دیوار پوششی بدون سازه
  • سقف یکپارچه کناف
  • سقف‌های کاذب مشبک کناف
  • صفحات مسلح سیمانی آکواپانل AQUAPANEL

نماینده کناف ایران در تهران

مجموعه آکس طرح و ساخت نماینده و عامل فروش کناف ایران مفتخر است که خدمات بازسازی واحدهای تجاری اداری و مسکونی را با مرغوب ترین متریال اجرا کرده و درخدمت شما عزیزان باشد. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی مجری پروژه های ساختمانی بسیاری بوده است.این شرکت تمامی سعی خود را کرده تا تمامی محصولات را در سراسر ایران با بهترین قیمت به همراه سطح کیفیت بالا عرضه کند.

نماینده کناف ایران