در حال بارگذاری لوگو

پرفروش ترین سقف کاذب بازار

پرفروش ترین سقف کاذب بازار

پرفروش ترین سقف کاذب بازار

کاربر گرامی در این مقاله می خواهیم پرفروش ترین سقف کاذب بازار را معرفی نماییم. سقف های کاذب تنوع فراوانی دارند و به صورت واحد یا ترکیب چندین سقف کاذب قابل اجرا می باشند. از پرطرفدارترین و پرفروش ترین سقف کاذب موجود در بازار می توان به چندین مورد اشاره نمود. سقف کناف، سقف آسمان مجازی، سقف کاذب کشسان، سقف پی وی سی، سقف شبکه و سقف کاذب فلزی نمونه هایی از پرفروش ترین سقف های کاذب موجود در بازار هستند.

مزیت ها و معایب سقف کاذب:

دلایل محبوبیت و فروش زیاد این سقفها مقرون به صرفه بودن، سرعت نصب، پوشش دهی تأسیسات، تعمیر آسان، بهینه سازی در مصرف انرژی، عایق صوتی و موارد بسیار دیگر می باشد. البته اجرای سقف کاذب معایبی هم دارد. از معایب سقف کاذب به دو مورد می توان اشاره نمود :یکی اینکه سقف کاذب ارتفاع اتاق را کمی کاهش می دهد، زیرا در زیر سقف اصلی نصب می شود. مورد دوم هم مقاومت و استحکام این سقف مانند سقف اصلی نیست و در برابر حوادث طبیعی امکان تخریب آن وجود دارد.

کاربرد سقف کاذب

گاهی سقف های کاذب برای تاکید بر یک نقطه از منزل مانند اتاق نشیمن (تی وی روم) اجرا می شود. این کار می تواند ایده ای بسیار جالب و چشمگیر باشد. این سقف یکنواختی فضا را از بین می برد و آن را به مرکز توجه تبدیل می کند. از این سازه نه تنها برای پوشش سقف اتاق بلکه برای سقف حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده می شود. البته سقف هایی که در سرویس ها نصب می شوند اصولاً ضد آب هستند و مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و رطوبت دارند.

قیمت سقف کاذب چقدر است؟

تنوع زیاد مصالح و نوع اجرای سقف کاذب، مزید برعلت گردیده که در بازار ساختمان، اختلاف قیمت فراوانی وجود داشته باشد. در بحث قیمت گذاری 70 درصد برای تهیه مصالح و سی درصد برای هزینه اجرا محاسبه می گردد. لازم به توضیح است که در بین فعالان، پیمانکاران، شرکت ها، نیروهای اجرایی و حتی تارگت ها و دفترچه های رسمی قیمت گذاری برخی عملیات ها و تامین مصالح به صورت متری محاسبه نمی گردد و با توجه به مصالح مصرفی و اجرت نیروی اجرا، قیمت سقف کاذب تعیین می گردد.

برای نمونه سقف کاذب سرویس یا حمام به ابعاد 2 تا 5 مترمربع در هیچ مصالح و اجرایی به صورت متری محاسبه قیمت نمی شود. معمولا در عرف صنف های ساختمانی، مصالح و اجرا تا 30 مترمربع به صورت توافقی برآورد قیمت و هزینه می گردد. در ضمن تمامی خدمات تخصصی تامین مصالح و اجرای سقف های کاذب از ابتدا تا انتها در مجموعه قابل انجام می باشد.

برای کسب راهنمای خرید سقف کاذب، بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت در ارتباط باشید. لیست قیمت متریال های کاذب را با یک تماس در دست خواهید داشت.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید