در حال بارگذاری لوگو
کناف دیوار

کناف دیوار

کناف به طور کلی صفحات گچی با روکش کاغذ مخصوص می باشد. متخصصان ساختمان همیشه در تلاش بودند که معماری های مختلف و به روز را جایگزین ساخت و ساز سنتی و سنگین کنند. از معماری سبز گرفته که شروع آن در اروپا و آسیای شرقی با استقبال مواجه نگردید. علی رغم شروع موفق که استفاده از مواد بازیافتی در صنعت ساختمان بود با استقبال عمومی مناسبی رو به رو نشد. یا معماری متابولیسم که بعد از جنگ ژاپن شکل گرفت و حتی اینترنشنال استایل که در اروپا و امریکا رواج پیدا کرده بودند.

کناف در ساخت و ساز خشک

با روی کار آمدن معماری فرامدرن که پایه آن براساس ساخت و ساز خشک و سبک بود، جایگاه خود را از دست دادند. فعالان حوزه ساختمان، گویی گمشده خود را یافته اند به سرعت به سمت آن سوق پیدا کرده و شروع به ساخت و تولید متریال های مرتبط کردند.

مزایای کناف دیوار

کناف یا صفحات گچی و سیمانی یکی از مهمترین مصالح در این نوع ساخت و ساز می باشد. یکی از اولویت های ساختمان در بین همه موارد آن، هزینه مناسب می باشد. کناف در کنار تمام مزایای مثبت هزینه بسیار ارزان و پایین تری نسبت به متریال ها با کاربری مشابه دارد. باتوجه به اینکه کناف در دسته ساخت و ساز سبک و مقاوم در برابر زلزله نیز قرار دارد، وزن بسیار سبک و قابل ملاحظه ای دارد.

مهمترین عوامل استفاده از دیوار کناف

قابلیت ایجاد حجم، سطح و شکل پذیری کناف، برای طراحان و معماران خوش ذوق موجب گردیده که هر ایده جذابی را جامه عمل بپوشانند. همچنین با کمی ظرافت اجرایی، یک المان یا فضای دکوراتیو خاص ایجاد کنند. کمتر متریالی مانند کناف امکان تمام موارد اشاره شده را همزمان در اختیار طراحان و کارفرمایان ساختمان قرار می دهد. هزینه بسیار پایین، سرعت اجرای بالا و شکل پذیری مناسب از مهمترین عوامل استفاده از دیوارهای کناف می باشد.

دیوار آکوستیک کناف

در ساخت و سازهای امروزی دیوارهای بنایی با عرض بسیار کم موجب گردیده صدا به راحتی از واحدی به واحد دیگر منتقل می گردد. همینطور در مدارس موسیقی و مکان های مشابه جهت جلوگیری از برون رفت صدا متریال های متنوعی با هزینه های متفاوت وجود دارد. می توان گفت ارزان ترین و کم هزینه ترین دیوار آکوستیک یا عایق کناف می باشد که همانطور که اشاره شد به علت سرعت بالای اجرای کناف بهترین انتخاب می باشد.

نحوه اجرای دیوار عایق آکوستیک به این صورت است که پنل کناف به همراه عایق پشم سنگ با دیتیلی که توسط کارشناس مشخص گردیده، یک دیوار یا سقف آکوستیک به شما می دهد. سپس روی پنل اجرایی به دلخواه نقاشی، کاغذ دیواری و یا هر دیوارپوش متنوع دیگری می توان کار کرد.

قیمت کناف:

معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

حتی در زمینه اجرای عاملیت های رسمی شرکت کی پلاس، علاوه بر حضور مدیرفنی های دوره دیده و مورد اعتماد شرکت کی پلاس در عاملیت آنها و نظارت دائم آنها بر پروژه ها، گزارش پروژه های اجرایی به شرکت کی پلاس ارسال می گردد و همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا با کیفیت و نظارت کامل انجام می شود.

محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

خرید کناف از شرکت آکس طرح و ساخت نماینده کناف ایران

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. مشتری گرامی جهت خرید کناف از شرکت آکس طرح و ساخت و بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید