کی پلاس یا کناف

کی پلاس یا کناف

کی پلاس یا کناف

در این مقاله می خواهیم بدانیم آیا شرکت کناف همان کی پلاس است یا خیر. شرکت کناف در سال 1932 توسط دو برادر، کارل و آلفونس تاسیس گردید. این مهندسان جوان معدن در آن زمان تصمیم گرفتند اولین چالش صنعتی خود را انجام دهند و با هم KNAUF را تأسیس کردند. این تجارت که در زمینه استخراج و فرآوری گچ تخصص داشت، خیلی سریع شروع به تولید مصالح ساختمانی جهت فضای داخلی، گچ کاری و کاشی های سقفی گچ قالبی کرد.

در سال 1958 این شرکت شروع به تولید گچ تخته به صورت صنعتی کرد و نوآوری و رشد سرعت گرفت. به محصولات و فرآیندهای ساختمانی با کارایی بالا، محصولات جدید به ویژه در زمینه های عایق بندی، بسته بندی و پلاستیک اضافه شد. از آن زمان، گروه KNAUF موفق به کسب برتری شهرت خود در سراسر جهان  گردید. موفقیت صنعتی استثنایی آن توسط اصول انسانی و اجتماعی کسب و کاری که همیشه از ارزش های خانوادگی خود قدرت می گیرد، تثبیت می شود.

شرکت کناف در ایران

شرکت آلمانی Knauf همانند بسیاری از برندهای بین المللی دیگر در ایران فعال بوده و در سال ۱۳۵۵ بنام شرکت (وال بورد)‌ فعالیت خود را آغاز کرد. مجموعه با هدف تولید ۶ میلیون پانل گچی و توسط بخش خصوصی تاسیس شد. البته مراحل راه اندازی آن هنگام انقلاب اسلامی متوقف شد در سال ۱۳۵۹ تحت پوشش صنایع ملی قرار گرفت. در نهایت این مجموعه درسال ۱۳۶۰ بنام روکش گچ ایران تغییر نام یافت. در سال ۱۳۶۵ بخش زیادی از سهام آن به بانک مسکن تعلق داده شد.

سرانجام مجموعه سال ۶۹ تولید خود را آغاز کرد اما به دلیل عدم دسترسی به تکنولوژی روز دنیا محصولات آن کیفیت لازم را نداشت. در سال ۷۴ سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت آلمان انتقال یافت. نام مجموعه نیز به شرکت کناف ایران تغییر یافت و هم اکنون شرکت با مالکیت آلمان مشغول به فعالیت میباشد. همچنین گروه آکس طرح و ساخت نمایندگی کناف در ایران را داشته و  و به طور کلی محصولات زیر را تولید و عرضه میکند.

نمایندگی kplus ایران

در چند سال اخیر شرکت کناف ایران نام خود را به شرکت کی پلاس تغییر داد. همچنین مجموعه آکس طرح و ساخت با نمایندگی kplus ایران، به عنوان عامل فروش کی پلاس تمامی محصولات آن را به همراه خدمات پس از فروش عرضه می کند و مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان باشد.

اجرای محصولات کی پلاس

برای اجرای محصولات کی پلاس، از اولین مرحله نصب تا پایان مرحله اجرا، باید از متخصصین مربوطه مشاوره بگیرید و مراحل اجرا نیز توسط آن ها آنالیز و بررسی گردد. دلیل بررسی و آنالیز توسط متخصص، جزئیات بسیار زیاد آن و استفاده از متریال های متخلف در اجرا می باشد که می تواند در کیفیت اجرا تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به همین دلیل بایستی تمام مراحل بررسی گردد و متریال ها نیز مورد تایید کارشناسان فنی قرار بگیرد تا محصول نهایی از کیفیت مناسب بهره مند گردد.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده رسمی شرکت کی پلاس ایران مفتخر است در تمام زیمنه ها از فروش تا اجرا در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان آکس تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید