در حال بارگذاری لوگو
کی پلاس kplus

کی پلاس kplus

در این مقاله می خواهیم در مورد کی پلاس و محصولات آن صحبت کنیم. شرکت آکس طرح و ساخت نماینده رسمی محصولات کی پلاس kplus (کناف ایران) در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه تجربه ای بیش از 30 سال در زمینه ساخت و ساز و هر آنچه به ساختمان مربوط می گردد، دارد.  این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس، گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات، گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس

شرکت آکس طرح و ساخت پیشرو در صنعت نوین ساختمان، از سال 1380 اقدام به دریافت نمایندگی فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران(کی پلاس) نمود و از این تاریخ تا به امروز موفق به فروش متریال و اجرای بسیاری از پروژه های نام آشنای کشور شده است و با توجه به کیفیت اجرای بالا و رعایت ضوابط فنی استاندارد کناف در بالاترین رتبه فنی ارزیابی شده از واحد بازرسی شرکت کناف ایران قرار گرفته است.

محصولات شرکت کی پلاس(کناف ایران)

محصولات شرکت کی پلاس در دو گروه درای وال و محصولات پودری قرار می گیرند. درای وال و محصولات پودری هر کدام شامل تعداد زیادی از محصولات کی پلاس می باشند. در بخش فروشگاه می توانید مشخصات محصولات را مشاهده نمایید و در صورت نیاز جهت خرید، نصب و اجرای پروژه های خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نماینده و عاملیت فروش کی پلاس Kplus ایران

کی پلاس همان کناف شرکت آلمانی است که اسم آن به تازگی در ایران تغییر کرده است. مجموعه آکس طرح و ساخت kplus در تهران مفتخر است که در خدمات نوسازی و بازسازی در خدمت شما عزیزان باشد. این مجموعه با بیش از 30 سال سابقه در زمینه بازسازی و طراحی ساختمان با بهترین متریال ها در خدمت شما هم میهنان بوده است. همچنین تمامی محصولات kplus را در سراسر ایران با بهترین کیفیت ممکن، برای شما عزیزان در بازار عرضه کنیم.

نمایندگی kplus ایران

همچنین مجموعه آکس طرح و ساخت با نمایندگی kplus ایران، به عنوان عامل فروش کی پلاس تمامی محصولات آن را به همراه خدمات پس از فروش عرضه می کند و مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان باشد.

مزایای اجرای Kplus

 1. هزینه بسیار کم و مقرون به صرفه بودن
 2. دسترسی بسیار آسان به پشت سازه و تاسیسات آن
 3. اجرای آسان و بسیار سریع
 4. دور ریزی مصالح بسیار کم
 5. وزن بسیار کم
 6. دارای خاصیت انعطاف پذیری
 7. جا به جایی آسان
 8. امکان تغییر دکور
 9. مقاوم در برابر آتش سوزی
 10. مقاوم در برابر زلزله
 11. زیباسازی دکوراسیون داخلی ساختمان ها
 12. امکان اجرا در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری
 13. عایق مناسب در برابر سرما و گرما

اجرای کی پلاس تحت نظارت متخصصین

برای اجرای کی پلاس، از اولین مرحله نصب تا پایان مرحله اجرا، باید از متخصصین مربوطه مشاوره گرفته و مراحل اجرا نیز توسط آن ها آنالیز و بررسی شود. دلیل بررسی و آنالیز توسط متخصص، جزئیات بسیار زیاد آن و استفاده از متریال های متخلف در اجرا می باشد که می تواند در کیفیت اجرا تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به همین دلیل بایستی تمام مراحل بررسی گردد و متریال ها نیز مورد تایید کارشناسان فنی قرار بگیرد تا محصول نهایی از کیفیت مناسب بهره مند گردد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید