آرک آشپزخانه کناف

طراحی داخلی آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه است که مدرن بودن و زیبا بودن آن مورد توجه خانم ها قرار میگیرد. بنابر این اهمیت به این بخش بسیار مهم است و ما در این مطلب می خواهیم مدل ها و طرحهایی از آرک آشپزخانه کناف را برای شما معرفی کرده و به بررسی این بخش بپردازیم.

آرک آشپزخانه کناف چیست

آرک آشپزخانه کناف چیست : واژه ی آرک به معنای قوس یا کمان می باشد و قسمت مهمی در معماری ساختمان ها است. نمونه ای از آرک را در اولین سازه های مک دونالد حتما دیده اید که دو قوس در کنار هم شکل اولین حرف مک دونالد یعنی M را تشکل داده است. آرک در معماری ساختمان برای جداسازی دو فضا به کار میرود که در گذشته به استحکام سازه نیز کمک میکرد.
اما در حال حاضر بیشتر جنبه ی نمایشی و زیبایی داشته و نقشی در ساپورت سازه ندارند.
شاید در نگاه اول به نظر بیاید که این نوع معماری مدرن نبوده و بسیار شلوغ است.
اما با سیستم های کناف طرح های مدرن و ساده ای قابل اجرا می باشد
که با معماری روز دنیا و طراحی مینیمال و ساده همخوانی دارد.

آرک آشپزخانه کناف

نمونه آرک آشپزخانه کناف

نمونه آرک آشپزخانه کناف : یکی از کاردبردهای آرک در معماری مدرن و امروزی در آشپرخانه ها می باشد که طراحی و اجرای آن کمک سیستم های کناف ( سقف کاذب کناف و دیوار خشک کناف )‌ به راحتی قابل اجرا است. پس بنابر این اگر میخواهید بازسازی منزل خود را سبک مدرن هم انجام دهید می توانید با بکارگیری سیستم های پیش ساخته کناف آن را اجرا کنید.

نمونه آرک آشپزخانه کناف :
با توجه به سهولت نصب و اجرا و انعطاف پذیری در زمینه طراحی و ساخت فضای داخلی ساختمان،
آرک آشپزخانه کناف به عنوان یک راه حل ساده و مدرن طرفدار بسیاری پیدا کرده است.
نمونه آرک آشپزخانه کناف برای پیروی از سبک طراحی داخلی مدرن ،
باخطوط صاف و بسیار ساده طراحی وساخته شده اند وبا طراحی شیک و ساده امروزی همخوانی دارد.

نمونه طرح آرک آشپزخانه کناف

اگر میخواهید آشپرخانه خود را به سبک مدرن و امروزی بازسازی کنید گروه آکس طرح و ساخت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه بازسازی و اجرای پروژه های عمرانی می باشد. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه موفقیت آمیز در این زمینه پروژه های بازسازی و طراحی داخلی بسیاری را با موفقیت به ثمر رسانده است. همچنین مجموعه آرک طرح و ساخت نماینده کناف ایران بوده و آماده اجرای کناف اعم از (‌سقف کاذب،‌دیوار خشک،‌عایق های کناف و .. )‌ می باشد.

نمونه طرح آرک آشپزخانه کناف