تی وی روم جدید

تی وی روم جدید

امروزه تی وی روم جدید و شیک، توسط طراحان و کارشناسان دکوراسیون داخلی به محیطی دنج برای تماشای برنامه های تلویزیونی شده است. گروه آکس طرح و ساخت کناف مطابق با نیاز و خواست شما، طراحی و نصب دکوراسیون داخلی شما را به بهترین نحو و سریع ترین زمان ممکن اجرا می نماید.

انواع طراحی تی وی روم با ایده های خلاقانه و کاربردی

تی وی روم جدید و شیک

شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید اتاق نشیمن یا تی وی روم را طراحی نمایید. درصورتی که اتاق نشیمن بزرگ باشد به دو بخش تقسیم می گردد، بخش خصوصی و رسمی که در بخش خصوصی مبلمان راحتی یا کاناپه جهت استراحت و تماشای تلویزیون قرار می گیرند و بخش رسمی جهت پذیرایی از مهمان طراحی می گردد. درصورتی که فضای تی وی روم کوچک باشد، شما فقط می توانید بخش رسمی را طراحی کنید و بخش خصوصی نخواهید داشت. همچنین می توانید در فضای تی وی روم از گل و گیاه استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی انرژی مثبت را هم در محیط پخش کنید.

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی فضای اتاق نشیمن خیلی کوچکتر شده است، اما گروه آکس این مژده را به شما می دهد که این محیط را به یک بخش دکوراتیو و شیک تبدیل نماید.

از جمله مزایای این محصول می توان به نصب آسان، قابلیت جداسازی و انتقال سازه به مکان جدید، تنوع در طرح و نقش، عایق های صوتی و حرارتی اشاره کرد.

جهت مشاوره و هماهنگی با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.