دیوار کاذب دکوراتیو

دیوار کاذب دکوراتیو

دیوار کاذب دکوراتیو که نوعی جدا کننده هستند، با نام درای وال نیاز معرفی می شوند. این پوشش ها برای نوع غیر باربری که نقش تقسیم فضای داخلی یک ساختمان را دارند استفاده شده و شامل قاب سبک هستند که یک یا چند لایه صفحات روکش دار گچی روی آنها پیچ شده اند. دیوار کاذب کناف پوششی است که دارای ویژگی مثبت و مزایای بسیار بالایی است که سعی شده است در این مقاله به بخشی از نکات توجه ویژه ای شود. این سازه آماده و سبک بوده و دارای نصبی آسان می باشد.

دیوار کاذب دکوراتیو

همچنین علاوه بر نصب آسان قابلیت جداسازی و انتقال سازه به مکان جدید و جابجایی را نیز دارند و دارای طرح و نقش و نگارهای گسترده ای می باشد که خود دلیل استقبال بسیاری از افراد برای استفاده از آنها برای مکان مورد نظر شده است. نقش اساسی این محصول، برای جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد که پیشتر با نام درای وال شناخته می شوند که نقشی غیر از باربری را دارند که برای تقسیم فضا مورد استفاده قرار می گیرند.

اجرای دیوار کاذب دکوراتیو

ساخته شده از ترکیب  فلز و صفحات روکش دار گچی یا سیمانی و عایقهای صوتی و حرارتی هستند. میتوان به واسطه وجود همین عایق ها، این محصول را به عنوان برترین نوع خشک در سطح استانداردهای بین المللی دانست. نوع خشک به واسطه ی همین متریال، درزگیر، سایر اتصالات و عایق ها به خوبی از نفوذ هرگونه صدا و انتقال دما جلوگیری می کنند و عملکرد فوق العاده ای دارند. در اجرای دیوار کاذب دکوراتیو در ایران دو گروه وجود دارد که شامل جداکننده و نوع پوششی میباشد.