سقف فلت آشپزخانه کناف

سقف فلت آشپزخانه کناف

گروه آکس طرح و ساخت کناف نمونه های جدید سقف فلت آشپزخانه کناف را ارائه می نماید. سقف فلت کناف تنوع زیادی در طرح و رنگ دارد که در بخش سقف کناف می توانید مشاهده نمایید. این نوع سقف که همان سقف ساده یا هموار کناف نامیده می شود، سقف های یکپارچه ای هستند که مزایای زیادی من جمله نصب سریع و ایمن، به کاربردن انواع منبع نور توکار مثل هالوژن ها و قراردادن دریچه بازدید در سقف می باشد. سقف فلت به سه روش ساده، ضد آب و ضد حریق اجرا می شود.

سقف فلت آشپزخانه کناف

ساختار سقف فلت

این محصول نوعی صفحه روکش دار بوده که روی آن گچی می باشد و به صورتی دیگر میتوان گفت که کناف نوعی نسل جدید گچ محسوب می شود که در کلیه کارهای ساختمانی جدید به کار می رود. اما چه دلیلی دارد که از این نوع گچ استفاده شود؟ بهتر است بدانید که این مدل دارای سرعت اجرای بسیار بالا بوده و نحوه اجرای وسیع تری دارد که به زیباسازی ساختمان ها کمک بسیاری می کند.

سقف کاذب مناسب برای آشپزخانه

نوآوری و ساخت اولیه این محصول از کشور آلمان بوده که با تکنولوژی آلمان بهترین اجرا را در آن خواهیم داشت. قبل از انتخاب و اجرای مدل قدم اول مشخص کردن فضایی است که میخواهید سقف آن را کناف کاری کنید بعنوان مثال طرح که برای اتاق خواب است، بدرد حمام نمی خورند.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه آکس طرح و ساخت کناف تماس بگیرید.