سقف فلت کناف آشپزخانه

سقف فلت کناف آشپزخانه از نمونه های سقف کناف به شمارمی رود که دارای طراحی ساده و اجرای بسیار زیبا و سریع می باشد.

طراحی داخلی آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه است که مدرن بودن و زیبا بودن آن مورد توجه خانم ها قرار می گیرد. گروه آکس طرح و ساخت کناف طرح های زیبا و متنوعی در این زمینه به شما ارائه می دهد.

سقف فلت کناف آشپزخانه

این نوع سقف که همان سقف ساده یا هموار کناف نامیده می شود، سقف های یکپارچه ای هستند که مزایای زیادی من جمله نصب سریع و ایمن، به کاربردن انواع منبع نور توکار مثل هالوژن ها و قراردادن دریچه بازدید در سقف می باشد. سقف فلت به سه روش ساده، ضد آب و ضد حریق اجرا می شود.

سقف فلت آشپزخانه

شما می توانید انواع سقف کاذب را در این صفحه مشاهده نمایید.

ساختار سقف فلت

این محصول نوعی صفحه روکش دار بوده که روی آن گچی می باشد و به صورتی دیگر میتوان گفت که کناف نوعی نسل جدید گچ محسوب می شود که در کلیه کارهای ساختمانی جدید به کار می رود. اما چه دلیلی دارد که از این نوع گچ استفاده شود؟ بهتر است بدانید که این مدل دارای سرعت اجرای بسیار بالا بوده و نحوه اجرای وسیع تری دارد که به زیباسازی ساختمان ها کمک بسیاری می کند.

نوآوری و ساخت اولیه این محصول از کشور آلمان بوده که با تکنولوژی آلمان بهترین اجرا را در آن خواهیم داشت. قبل از انتخاب و اجرای مدل قدم اول مشخص کردن فضایی است که میخواهید سقف آن را کناف کاری کنید بعنوان مثال طرح که برای اتاق خواب است، بدرد حمام نمی خورند.