سقف کاذب دکوراتیو جدید

سقف کاذب دکوراتیو جدید: همانطور که میدانید امروز طراحی داخلی خانه ها به یکی از دغدغه های طراحان و حتی مردم تبدیل شده است که باعث شده در چند سال گذشته تغییرات چشمگیر و بسیار زیادی را در طراحی داخلی و نوع ساخت ساختمان ها داشته باشیم ، از این رو در بازسازی منزل و اجرای و نصب شاهد رشد بسیار زیادی در اجرای سقف کاذب دکوراتیو جدید از گروه سقف کاذب مختلف و دیوار های جدا کننده باشیم.

 

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی فضای داخلی است به همین دلیل عوامل بسیاری دست به دست هم داده اند تا شما بتوانید به راحتی به زیبایی و طراحی زیبا منزل خود، دست پیدا کنید. سقف کاذب دکوراتیو یک عنصر مهم در دکوراسیون هر خانه ای شناخته شده است که مصالح اصلی را می پوشاند و همچنین جلوه های دنج تری به خانه می دهد.

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید دیوار کاذب کناف که نوعی جدا کننده هستند و با نام درای وال معرفی می شوند هم طراحی و اجرا شده است که این پوشش ها برای نوع غیر باربری که نقش تقسیم فضاهای داخلی یک ساختمان را دارند استفاده شده و شامل قاب سبک هستند که یک یا چند لایه صفحات روکش  دار گچی روی انها پیچ شده اند. دیوار کاذب کناف پوششی است که دارای ویژگی مثبت و مزایای بسیار بالایی است. این سازه آماده ، سبک بوده و دارای نصبی آسان می باشند.