سقف کاذب فلت

Rate this gallery

سقف کاذب فلت

نوآوری و ساخت اولیه سقف کاذب فلت توسط کشور آلمان است و از نمونه های سقف کناف به شمارمی رود که دارای طراحی ساده و اجرای بسیار زیبا و سریع می باشد. این نوع سقف که همان سقف ساده یا هموار کناف نامیده می شود، سقف های یکپارچه ای هستند که به سه روش ساده، ضد آب و ضد حریق اجرا می شود.

سقف کاذب فلت

ساختار سقف فلت

این محصول نوعی صفحه روکش دار بوده که روی آن گچی می باشد و از سوی دیگر کناف نوعی نسل جدید گچ محسوب می شود که در کلیه کارهای ساختمانی جدید به کار می رود. این سازه با زیرسازی های معمول کناف زیرسازی و شاسی کشی شده و پس از آن گچبری های کناف و متفرقه قابلیت نصب بر روی آن را دارند.

مزایای سقف فلت:

  1. سرعت اجرای بسیار بالا
  2. نحوه اجرای وسیع تر
  3. به کاربردن انواع منبع نور توکار مثل هالوژن ها
  4. سبک و یکپارچه
  5. نصب ایمن

یکی از خصوصیاتی که در این محصولات مشاهده می شود جلوه زیبای این پوشش ها نسبت به نمونه های دیگر می باشند و در عین حال قیمت مناسب آنها که باعث شده تا خرید سقف کاذب کناف لذت بخش تر انجام بگیرد است. همچنین به دلیل اینکه این نوع از پوشش های سقفی قابلیت رنگ پذیری دارند می توانید با استفاده از رنگ های مختلف آنها را با دیزاین واحد خود ست کنید.

خدمات نصب و اجرای سقف کاذب

سقف کاذب کناف انواع مختلفی دارد که باتوجه به فضا و نیاز شما به کار گرفته می شوند. از انواع سقف کاذب می توان به کناف، کشسان، پی وی سی، شبکه و فلزی اشاره نمود. برای خرید و اطلاع از هزینه نصب سقف کاذب می توانید با شرکت آکس تولید کننده، نماینده کناف در ایران با بیش از 30 سال تجربه در این زمینه تماس گرفته و از خدمات بازسازی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی و … بهره ببرید.