سقف کاذب کناف برای آشپزخانه

شاید شما هم این جمله را شنیده اید که آشپزخانه قلب خانه است ! پس ظاهر آن بسیار باید مهم باشد ! در این مطلب میخواهیم چند مدل سقف کاذب کناف برای آشپزخانه منزل شما معرفی کنیم امید واریم که لذت ببرید.
در بازسازی منزل یکی از مهمترین قسمت ها بازسازی آشپزخانه است . نوع مواد و متریالی که در بازسازی و نوسازی آشپزخانه بکار میرود بستگی به میزان بودجه شما دارد . در ادامه چند طرح برای سقف آشپزخانه برای شما آماده کرده ایم که از میان ان ها میتوانید ، برای نوسازی آشپزخانه خود تصمیم بگیرید!

استفاده از کابیت های رنگی میتواند یکی از فاکتور های زیبایی آشپزخانه مورد نظر باشد در عکس های زیر میتوانید به تاثیر کابینت در ظاهر آشپزخانه پی ببرید.
سقف کاذب کناف آشپزخانه

سقف کاذب کناف آشپزخانه

سقف کاذب کناف برای آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف برای آشپزخانه

طراحی سقف آشپزخانه

طرح های سقف کاذب آشپزخانه

نمونه سقف کاذب کناف برای آَشپزخانه

اجرای سقف کاذب برای بازسازی آَشپزخانه

اجرای سقف کاذب کناف برای آشپزخانه

جدید ترین مدل های سقف کاذب برای آشپزخانه

انواع سقف کاذب آشپزخانه با کناف

انواع سقف کاذب مشبک آشپزخانه

سفارش سقف کاذب برای آشپزخانه

سقف شیک کناف برای آشپزخانه

سقف کاذب آشپزخانه با کناف

سقف کاذب برای آشپزخانه

اجرای سقف کاذب کناف برای آشپزخانه

مجموعه آکس طرح و ساخت که جز نمایندگان رسمی کناف در ایران می باشد ، مفتخر است که در خدمات مختلف و محصولات مربوط به ساخت و ساز خشک در واحد های مسکونی ، تجاری و اداری مختلف در خدمت شما مشتریان محترم باشد. همچنین این نکته نیز لازم به ذکر است که شرکت آکس طرح و ساخت با دارا بودن 30 سال سابقه کاری ، توانسته بسیاری از پروژه های ساختمانی را با موفقیت به پایان برساند و تاکنون مجری پروژه های زیادی بوده است