سقف کشسان لاکر

سقف کشسان لاکر

سقف کشسان لاکر در حقیقت نوعی از سقف های کاذب می باشد که جذابیت و تنوع بیشتری دارد. در  بخش سقف کشسان  جدیدترین طرح هایی را که توسط مجموعه آکس طرح و ساخت اجرا شده است برای شما جمع آوری کرده و به نمایش گذاشته ایم.

از مهم ترین مزایای این سقف های کاذب می توان به قابلیت نورپردازی، تنوع بی نظیر در طرح ها عایق صوتی و حرارتی و امکان بازیافت متریال آن اشاره کرد.

طرح های سقف کشسان آسمان مجازی

یکی از محبوب ترین طرح های سقف کاذب طرح های آسمان مجازی است که به طور کلی فضای داخلی را متحول کرده جذابیت خاصی دارد. این طرح که در تصویر زیر مشاهده می کنید از نمونه کارهای گروه آکس طرح و ساخت می باشد.

سقف کشسان لاکر

سقف کشسانی کهکشان

تصور کنید زمانی که به سقف اتاق خواب یا لابی نگاه می کنید تصویری از کهکشان بالای سرتان پدیدار شود. آیا این فوق العاده ترین طرحی نیست که تا به حال برای فضای داخلی ساختمان دیده اید؟‌!

سقف کشسان کهکشان

سقف های کاذب فانتزی

اگر در رابطه با این نوع سقف های کاذب تحقیق و بررسی کرده باشید حتما می دانید که تنوع در طرح و عدم وجود محدودیت یکی از بهترین ویژگی هایی است که پوشش های کشسانی را محبوب کرده است. در تصویر زیر یکی از پروژه های آکس طرح و ساخت را مشاهده می کنید که با طرح فانتزی اجرا شده است.