طراحی و دکوراسیون داخلی بوتیک

طراحی و دکوراسیون داخلی بوتیک

گروه آکس طرح و ساخت کناف علاوه بر منازل، در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی مکان های اداری و تجاری نیز فعالیت دارد. شما می توانید به کمک کارشناسان آکس طرح و ساخت کناف فضای تجاری خود را به محیطی گرم و صمیمی برای خود و مشتریان تبدیل نمایید.

طراحی و دکوراسیون داخلی بوتیک

قطعا طراحی و دکوراسیون داخلی بوتیک شیک و جدید یکی از عوامل جذب مشتری می باشد. امروزه یکی از راههای افزایش فروش و تبلیغ موثر ایجاد فضایی امن و زیبا برای مشتری است که با روش های نوینی چون سقف کاذب و شیاردار، سقف دکوراتیو، دیوار کناف و سقف کشسانی این امر به سادگی فراهم می گردد. شما می توانید با توجه به سلیقه و فضایی که در اختیارتون هست، از میان سبک های متفاوتی چون کلاسیک، مدرن، فانتزی و سایر یکی را انتخاب نمایید.

این سازه ها علاوه بر نصب آسان قابلیت جداسازی و انتقال به مکان جدید و جابجایی را نیز دارند و دارای طرح و نقش و نگارهای گسترده ای می باشد که خود دلیل استقبال بسیاری از افراد برای استفاده از آنها برای مکان مورد نظر شده است. نقش اساسی دیوار کاذب دکوراتیو، برای جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد که پیشتر با نام درای وال شناخته می شوند که نقشی غیر از باربری را دارند که برای تقسیم فضا مورد استفاده قرار می گیرند.