اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

تی وی وال شیک بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی (تی وی روم) می باشد. تی وی وال با ایجاد هارمونی میان این بخش با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید. طراحی آن ها براساس ابعاد تلویزیون و فضایی که در اختیار دارید صورت می گیرد.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی وال شیک

تی وی وال شیک و اختصاصی داشته باشید. کارشناسان اجرایی آکس طرح و ساخت با سالها تجربه در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. دیوار تلویزیون بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی  (تی وی روم) می باشد. تی وی وال با ایجاد هارمونی میان این بخش با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید. طراحی آن ها براساس ابعاد تلویزیون و فضایی که در اختیار دارید صورت می گیرد.

خدمات نصب و اجرای تی وی وال

جهت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود از بین سبک های کلاسیک، فانتزی، مدرن و جدید یکی را انتخاب نمایید. با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن رویای شما را به حقیقت مبدل می کنند.

برای طراحی تی وی وال جدید از متریال هایی چون کناف، آجر، چوب، سنگ، پنل های سه بعدی استفاده می کنند. هر کدام از آنها سبک ها و مدل های متنوعی دارد. با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید و البته نیاز و سلیقه شما طراحی صورت می گیرد.

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی فضای اتاق نشیمن خیلی کوچکتر شده است. اما گروه آکس طرح و ساخت کناف این مژده را به شما می دهد که این محیط را به یک بخش دکوراتیو و شیک برای شما تبدیل نماید.

دکوراسیون داخلی

معنی دکوراسیون در لغت نامه فارسی آراستن، چیدمان و مرتب کردن است. وقتی که صحبت از دکوراسیون داخلی است، منظور نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت های مختلف خانه از جمله قسمت پذیرایی و نشیمن، اتاق ها، آشپزخانه، حمام و دستشویی می باشد. از دید خیلی از افراد چیدمان دکوراسیون داخلی منزل کار بسیار ساده ای است و تنها با سلیقه افراد پیش می رود.

نکات بسیار مهمی در این زمینه هست که اگر آنها را بدانید و به خوبی رعایت کنید، بهترین استفاده را از فضای منزل خواهید داشت. گاهی با پیروی از این قوانین، طراحی دکوراسیون برای شما کم هزینه تر و سریع تر انجام می شود. جلوه ویژه و خاصی در منزل شما ایجاد می شود و خانه شما را به یک فضای مطبوع و گرم تر و دلپذیرتر تبدیل می کند.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید