در حال بارگذاری لوگو
سقف کناف فروش و اجرا

سقف کناف فروش و اجرا

 • اجرای سقف کناف توسط تیم فنی شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کناف (کی پلاس) دارای سرویس انبار. کناف سقف را با بهترین قیمت و ضمانت کیفیت اجرا و اصالت کالا خریداری نمایید. کناف محصولی از کشور آلمان بوده و یکی از نام آشناترین سقف هایی است که شما چندین بار نام آن را شنیده اید. این سازه را می توان به دو شکل متحرک و همچنین ثابت اجرا نمود.

  اجرای پانل سقفی کناف به صورت حرفه ای

  همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید از تخریب تا بازسازی ساختمان زیر نظر مدیر فنی و مدیر اجرایی به صورت حرفه ای و اصولی صورت می گیرد. این پروژه بازسازی ساختمان صنایع ملی پتروشیمی خلیج فارس می باشد که توسط تیم فنی و اجرایی آکس انجام شده است.

  جدیدترین لیست قیمت کناف

  معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می گردد. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول جدید لیست قیمت کناف (کی پلاس) انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست. درضمن قیمت سقف کاذب کناف بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود که مهمترین پارامتر برای محاسبه قیمت، متحرک و یا ثابت بودن آن است.

  نحوه قیمت گذاری اجرای سقف کناف

  در زمینه اجرای کناف ، از سوی عاملیت های رسمی شرکت کی پلاس مدیرفنی های دوره دیده حضور خواهند داشت. این افراد مورد اعتماد شرکت کی پلاس در عاملیت آنها می باشند و وظیفه آنها نظارت دائم بر پروژه ها است. این افراد گزارش پروژه های اجرایی را به شرکت کی پلاس ارسال می کنند. از این رو همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا، با کیفیت و نظارت کامل انجام می گردد.

  محاسبه کامل زیرسازی و ابزار

  محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

  سقف کناف چیست؟

  سقف مشبک کناف

  سقف کناف چیست؟

  سقف کناف یکی از انواع سقف کاذب است که به عنوان پوششی برای سقف اصلی محسوب می گردد. کناف Knauf صفحات روکش دار گچی می باشد که اولین بار در آلمان تولید گردید. این صفحات روکش دار گچی در چهار نوع معمولی RG، مقاوک در برابر رطوبت MR، مقاوم در برابر حریق FR و مقاوم در برابر حریق و رطوبت FM تولید می گردد. از این پانل های گچی برای طراحی و اجرای سقف کناف و یا دیوار خشک کناف بهره می برند.

  انواع مدلهای اجرای سقف کناف

  سقف کناف به دو مدل سقف یکپارچه کناف (ثابت) و سقف مشبک کناف (متحرک) طراحی و اجرا می گردد که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم.

  اجرای سقف‌ کاذب یکپارچه کناف

  اجرای سقف‌ کاذب یکپارچه کناف

  سقف یکپارچه کناف (ثابت)

  سقف یکپارچه کناف بدون درز می باشد و درزهایی که بین پانل های کناف است را با بتونه می پوشانند و نتیجه یک سقف یکپارچه بدون درز و ترک است. سقف یکپارچه از اتصال صفحات روکش دار گچی به زیرسازی فولادی که به سقف اصلی متصل می باشد، تشکیل می گردد. از سقفهای یکپارچه کناف به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بالا برای طراحی سقفهای تزئینی و دکوراتیو بهره می برند.

  ویژگی های سقف یکپارچه کناف: اجرای سریع و آسان، عبور آسان تأسیسات مکانیکی و الکتریکی، انعطاف معماری بالا. قابلیت هایی نظیر عایق حرارتی، صوتی و مقاومت در برابر حریق و رطوبت اشاره نمود.

  سقف مشبک کناف (متحرک)

  سقف مشبک کناف (متحرک)

  سقف مشبک کناف، از شبکه سازه های سپری T شکل و تایلهای گچی ساخته می شود. این شبکه به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل گردیده و سپس تایلهای گچی درون این شبکه قرار می گیرند. تایل های های مورد استفاده در سقف کاذب متحرک شامل پی وی سی، آکوستیک، فلزی، گچی و انواع تایل کناف می باشد.

  ویژگی های سقف کاذب مشبک کناف: نصب سریع و آسان، دسترسی به فضای تأسیسات پشت سقف مشبک کناف راحت می باشد. درضمن تعمیر و نگهداری آسانی دارد.

  تاریخچه شرکت کناف Knauf در ایران

  شرکت آلمانی Knauf همانند بسیاری از برندهای بین المللی دیگر در ایران فعال می باشد. این مجموعه در سال ۱۳۵۵ بنام شرکت (وال بورد)‌ فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با هدف تولید ۶ میلیون پانل گچی و توسط بخش خصوصی تأسیس شد. اما مراحل راه اندازی آن هنگام انقلاب اسلامی متوقف شد. سپس در سال ۱۳۵۹ تحت پوشش صنایع ملی قرار گرفت. در نهایت این مجموعه درسال ۱۳۶۰ بنام روکش گچ ایران تغییر نام یافت. در سال ۱۳۶۵ بخش زیادی از سهام آن به بانک مسکن تعلق داده شد.

  سرانجام مجموعه سال ۶۹ تولید خود را آغاز کرد. اما به دلیل عدم دسترسی به تکنولوژی روز دنیا محصولات آن کیفیت لازم را نداشت. در سال ۷۴ سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت آلمان انتقال یافت. نام مجموعه نیز به شرکت کناف ایران تغییر یافت. هم اکنون شرکت با مالکیت آلمان مشغول به فعالیت میباشد. در نهایت در سال 1399 به دلیل تحریم های بین المللی مجبور به قطع همکاری مستقیم با کناف آلمان و تغییر اسم خود به کی پلاس(kplus) شد.

  خرید سقف کناف از نماینده کناف ایران

  گروه آکس طرح و ساخت نمایندگی کناف در ایران را داشته و محصولات شرکت کناف (کی پلاس) را پخش و عرضه میکند. برای خرید و اجرای سقف کناف با کارشناسان خود در آکس تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه بهره مند شوید.

  فروش کی پلاس Kplus نمایندگی و عاملیت کی پلاس

  شرکت آکس نماینده کی پلاس kplus

  در چند سال اخیر شرکت کناف ایران نام خود را به شرکت کی پلاس تغییر داد. همچنین مجموعه آکس طرح و ساخت با نمایندگی kplus ایران، به عنوان عامل فروش کناف ایران (کی پلاس) تمامی محصولات آن را به همراه خدمات پس از فروش عرضه می کند. همچنین مفتخر است با سالها سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان باشد.

  طراحی دکوراسیون داخلی با سقف کناف

  طراحی دکوراسیون داخلی با کناف سقف

  همانطور که می دانید امروزه طراحی داخلی خانه ها یکی از دغدغه های طراحان و حتی مردم می باشد. این امر موجب تغییرات چشمگیر و بسیار زیادی در طراحی و دکوراسیون داخلی و نوع ساخت ساختمان ها داشته باشیم. طریقه ساخت آن نیز به صورت اتصال هایی است که به سقف اصلی انجام می پذیرد، این اتصالات می توانند فلزی و یا چوبی باشند.

  طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی فضای داخلی است. از این رو کناف سقفی یک عنصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی است که مصالح اصلی را می پوشاند. در ضمن جلوه های دنج تری به فضای داخلی می دهد.

  نحوه اجرای سقف کاذب کناف

  نحوه اجرای سقف کاذب کناف

  در اجرای کناف سقف، برای پوشش سقف اصلی، از پنل گچی استفاده می کنند که روی پروفیل ها و یا شبکه سازه های سپری نورد می شوند. این شبکه با آویزهای قابل تعمیر به سقف وصل می گردد. کناف سقف شامل دو نوع ساختار متحرک و ثابت می شوند. برای زیرسازی از کلیک و برای پر کردن آن از تایلهای گچی 60در60 کناف استفاده می شود. تایل های گچی کناف انواع مختلفی دارند. از انواع آن میتوان به تایل گچی ساده، طرح دار، آکوستیک، فلزی، پوشالی و معدنی اشاره کرد.

  سقف کناف (کی پلاس) دارای دو ساختار اجرایی است. یکی اجرای پوشش کاذب کناف مشبک و دیگری پوشش کاذب یکپارچه کناف می باشد. سقف های مشبک شامل باکس ساده حاشیه، باکس نور پنهان حاشیه، منحنی، قوسی و گنبدی می باشد. هر کدام را با توجه به طرحی که انتخاب می گردد، اجرا می نمایند. در ویدئوی زیر نحوه اجرای سقف کاذب کناف را مشاهده می نمایید.

  مصالح لازم برای کناف کاری سقف

  مصالح تکمیلی به کار رفته برای کناف کاری سقف و اجرای پروژه کناف انواع گوناگونی دارد. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. این محصولات شامل انواع مختلفی می باشند. بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده، دیوار پوششی، سقف کاذب مشبک، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه است. از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس، آکوستیک، ترکیبی، چوبی، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد. هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند. سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم می شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کنند.

  خرید محصولات سقف کناف

  نمونه کارهای سقف کناف

  خرید و اجرای سقف کناف
  فروش کی پلاس Kplus نمایندگی و عاملیت کی پلاس
  خرید سقف کناف
  اجرای باکس سقف کناف
  سقف کناف
  سقف کناف
  سقف کناف
  سقف کناف
  سقف کناف
  سقف کناف
  اجرای سقف کناف
  اجرای سقف کناف
  اجرای سقف‌ کاذب یکپارچه کناف
  سقف کناف مناسب آشپزخانه
  انواع مدلهای سقف کناف پذیرایی
  قیمت نصب و اجرای کناف سقف آشپزخانه
  کناف کاری سقف آشپزخانه
  خرید سقف کناف سرویس بهداشتی

  خرید و اجرای سقف کناف

  مزایای اجرای سقف کاذب کناف

  از مهمترین مزیت ها و ویژگی های اجرای کناف سقف می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • در کمترین زمان ممکن نصب و اجرا می شوند.
  • قابلیت برداشت و تعمیر بسیار ساده ای دارند.
  • دارای طرح های بسیار متنوع و مختلفی است.
  • ایمنی ساختمان را با پوشش ضد حریق و ضد آب افزایش می دهد.
  • به عنوان عایق در برابر دو پارامتر صدا و حرارت نیز به کار برده می شود.
  • پوشش بسیار خوبی برای مخفی کردن تاسیسات پشت سقف است.
  • در صورت نیاز می توانید به تاسیسات پشت پوشش دسترسی داشته باشید.
  • دارای وزن سبک تری نسبت به دیگر سازه ها دارند و بار زیادی را روی ساختمان وارد نمی کنند.
  • برای واحد هایی که با استاندارد های لرزه نگاری ساخته شده اند گزینه مناسبی هستند.
  • در مدت زمان کوتاهی نصب می شوند. همچنین در صورت نیاز به تعمیر نیز، در زمان اندک قابل جایگزینی می باشند.
  • با به کار بردن چراغ های تزئینی به صورت توکار یا روکار زیبایی فضای داخلی شما دوچندان می شود.
  • می توانید این سقف ها را به هر رنگی که می خواهید در بیاورید. چرا که از قابلیت رنگ پذیری برخوردار هستند.
  آیا اجرای سقف کاذب معایبی هم دارد؟

  اگر سقف کناف را به صورت غیر اصولی و غیر قانونی نصب کنید، مشکلات و خسارت های زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. از جمله آن ها می توان به سقوط سقف اشاره کرد. در صورت اجرای کار توسط نیروهای متخصص این سقف تا سالها بدون آسیب قابل استفاده می باشد. پوشش هایی که در کناف به کار گرفته می شوند، آنچنان نمی توانند در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت و پایداری نشان دهند.

  رعایت استانداردهای لازم کناف کاری

  اگر در هنگام ساخت سقف، استانداردهای لازم استفاده و به کار گرفته نشوند، زیبایی سقف را آنطور که باید نمی توانید مشاهده کنید و عملا جنبه زیبایی کار از بین می رود. هم چنین اگر اکیپ های اجرایی ناکارآمد برای ساخت سقف به کار گرفته شود، در آن صورت شاهد ترک خوردگی هایی در سقف خواهیم بود. همین مورد می تواند ایمنی کار را تا درصد بالایی پایین بیاورد، که این امر سبب عدم رعایت استانداردهای شرکت کناف می شود.

  فروش، طراحی و اجرای سقف کناف از نمایندگی رسمی

  همانطور که مشاهده کردید، تمامی این معایب قابل پیشگیری هستند. از این رو اگر از یک شرکت و یا کارخانه معتبر سقف مورد نیاز خودتان را خریداری کنید. در آن صورت است که می توانید ایمنی، کیفیت و در نهایت عمر مفید آن را تضمین نمایید. شرکت آکس طرح و ساخت به صورت تخصصی در امر طراحی و اجرا سقف، دیوار کناف و انواع دیگر سازه های کاذب فعالیت دارد. برای اجرای پروژه های خود می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان بخش فروش از قیمت و هزینه های اجرایی اطلاع کسب کنید. در صورت نیاز و تمایل پروژه های خود را برای ساخت و یا تکمیل به ما بسپارید.

  مقایسه گچ و کناف

  شاید برایتان سوال پیش بیاید که گچ بهتر است یا کناف؟ که البته در این باره باید بدانید سقف کناف به دلیل داشتن مزایای بیشتر، بهتر از گچ به شمار می رود و امروزه کاربرد بیشتری نیز در ساخت و ساز دارد. کناف یک متریال به روز می باشد و وزن بسیار سبک تری نسبت به گچ دارد. به همین دلیل جا به جایی و اجرای آن در مکان های مختلف بسیار راحت تر از گچ کاری انجام می شود.

  پوشش سقفی کناف را می توان در مدت کوتاهی نصب کرد و به همین دلیل هزینه اجرا کمتر می شود. در ضمن این محصولات آلودگی هایی که مصالح سنتی مانند گچ دارند را ندارند. طرح های اجرایی در کناف سقف بسیار گسترده می باشد. ایجاد باکس های نور مخفی و یا طرح های مختلف دیگر با استفاده از پنل سقفی کناف، کار راحتی می باشد. همچنین هزینه اجرای کناف بسیار مقرون و به صرفه هست و نیاز به نگرانی در باره وجود ندارد.

  کاربرد سقف کناف

  آیا این سوال برای شما هم پیش آمده که در چه مکان هایی می توان از این نوع سقف بهره برد؟ به طور کلی زمانی که نیاز داشته باشید تا یک دکوراسیون داخلی ویژه را برای ساختمان یا خانه خود رقم بزنید، می توانید از این سقف ها استفاده کنید. در ادامه کاربرد سقف کناف را در بخش های مختلف ساختمان و چند نمونه از این ایده ها آشنا خواهیم کرد.

  کناف سقف در آشپزخانه

  خرید سقف کناف آشپزخانه

  آشپزخانه زیبایی را بسازید. اولین پیشنهاد برای استفاده از این نوع سقف ها، آشپزخانه می باشد. بدین صورت که زمانی که می خواهید سقف آشپزخانه را طراحی کنید، از روشی به نام کناف کاری بهره ببرید. اگر آشپزخانه شما از یک حالت مدرن و هم چنین کلاسیک بهره می برد، ایده آل ترین گزینه برای استفاده سقف کناف می باشد.

  کناف سقف در اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی

  خرید سقف کناف اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی

  از پذیرایی لذت ببرید. حتما خیلی دوست دارید زمانی که در پذیرایی خانه خود نشسته اید، لذت بسیار زیادی را از طرح ها و وسیله های اطرافتان ببرید. اگر یک پذیرایی کلاسیک و یا مدرن را دارید، بهتر است از روش هایی همچون گچ بری دوری کنید و موارد جدیدتری را جایگزین آن نمایید. استفاده از سقف کناف بهترین گزینه به شمار می رود. هم چنین از آنجایی که این سقف از ویژگی ای به نام رنگ پذیری بهره می برد، شما می توانید به دیگر وسیله های خانه نیز نگاهی بیندازید و رنگ آمیزی را متناسب با آن رو به جلو ببرید.

  سقف کاذب در اتاق خواب

  خرید سقف کناف اتاق خواب

  در اتاق خواب، طعم آرامش را تجربه کنید. پیشنهاد بعدی برای استفاده از سقف کاذب، اتاق خواب می باشد. اتاق خواب جایی است که باید بتواند آرامش را به شما القا نماید. از این رو شما می توانید از این سقف ها، جهت طراحی، نصب و اجرای آن بهره ببرید. طراحی سقف کناف اتاق خواب می تواند ایده ای بسیار خلاقانه باشد. شما علاوه بر یک دکوراسیون زیبا می توانید از نورپردازی منحصر به فردی نیز بهره مند شوید.

  کناف سقف سرویس بهداشتی

  خرید سقف کناف سرویس بهداشتی

  طراحی اصولی یک سرویس بهداشتی خوب، می تواند این اطمینان را بدهد که فضاهای شخصی شما مملو از انرژی های مثبت شود. یکی دیگر از جنبه های مهم جذابیت بصری حمام است. اگر به دنبال حمام هایی با ظاهری دیدنی در خانه هستید، ما ایده های زیادی داریم. سقف های کاذب در حمام ها جلوه ای جذاب به فضا می بخشد. در اینجا چند ایده الهام بخش سقف کاذب حمام برای شما آورده شده است.

  نورپردازی سقف در سرویس بهداشتی

  سرویس های بهداشتی به دلیل برخی از ویژگی ها با بقیه فضاهای خانه متفاوت است. اغلب هیچ منبع نور طبیعی ندارد، بنابراین هنگام انتخاب یک سیستم نور مصنوعی نیاز به رویکرد دقیق تری دارد. حمام در بیشتر موارد دارای رطوبت بالایی است که خرید مصالح ساختمانی (از جمله سقف) با ویژگی های مقاوم در برابر رطوبت را الزامی می کند. برای حمام هایی که فاقد نور طبیعی هستند، سقف های شیشه ای راه خوبی برای روشن کردن فضا هستند. با اضافه کردن طرح‌ها و یا الگوی انتخابی خود، سقف‌های شیشه‌ای زیباتر به نظر می‌رسند. این متریال سقف کاذب حمام جلوه ای مجلل به خانه می بخشد.

  ساختار سقف کاذب کناف

  از اصلی ترین پارامترهایی که شما می توانید در این نوع سقف ها مشاهده کنید، قطعاتی است که تشکیل دهنده کناف می باشند. تمامی این اجزا در کنار هم قرار می گیرند و در نهایت عملکرد ویژه آن را می سازند. این قطعات شامل موارد زیر می شوند:

  ساختار سقف کناف

  صفحات روکش دار گچی را می توان از اصلی ترین قطعات این سقف به حساب آورد، تایل های الیاف معدنی و گچی نیز در بین این قطعات قرار می گیرند. از دیگر اجزای تشکیل دهنده سقف کناف می توان به چسب جداکننده، نوارهای درزگیر و همچنین ماستیک اشاره کرد. سقف کاذب کناف از نوار محافظ گوشه، ادوات و اتصالات، مقاطع فولادی سبک، پیچ های اتصال پنل به سازه تشکیل می گردد.

  ابزار مورد نیاز برای کناف کاری سقف

  مهندسان سازه باید بدانند که زمان اجرای کناف از چه ابزارهایی بهره ببرند و تهیه کدام یک از ضرورت بالایی برخوردار است. از آنجایی که کناف کاری یکی از امورات مربوط به ساختمان ها می باشد، اجرای صحیح آن بسیار ضرورت دارد.

  از جمله این ابزارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  جک نگهدارنده، دستگاه برش قرقره ای و سوهان گرد از جمله اجزای مورد نیاز برای اجرا می باشد. برای اجرای این نوع سقف نیاز است تا ابزارهایی تهیه شوند. ابزارهایی همچون گاری حمل پانل، دستگیره حمل پانل و همچنین ریسمان رنگی. لیسه استیل، سنباده ماله ای، سنباده دسته دار، ماله استیل و ظرف تهیه بتونه برای اجرای این نوع سقف کاذب ضروری هستند. برای اجرای درست سقف کناف نیاز است تا شما ابزارهایی همچون تیغ برش، همزن رنگ، چکش پلاستیکی، غلتک سوزنی داشته باشید. همچنین ابزارهایی چون اره چاقویی، دستگاه برش طولی، پخ زن، دریل و گردبرد و در نهایت رنده را تهیه نمایید. تمامی ابزارهای ذکرشده وظایف خاصی را بر عهده دارند و نیاز است تا در زمان اجرا تمامی آن ها تهیه شوند و هیچ یک از آن ها از قلم نیفتند.

  سوالات متداول در مورد سقف کناف، کناف کاری

  سوالات متداول در مورد سقف کناف، کناف کاری

  کناف یک متریال به روز می باشد و وزن سبک تری نسبت به گچ دارد. از این رو جا به جایی و اجرای آن در مکان های مختلف بسیار راحت تر انجام می شود. پوشش سقفی کناف را می توان در مدت کوتاهی نصب کرد و به همین دلیل هزینه اجرا کمتر می شود.

  سقف رابیتس سرعت نصب، سهولت تهیه مصالح، طرح پذیری بالا و نیروی متخصص زیادی دارد. اما جرم و وزن بالا، مصرف گچ بالا و محدودیت شرایط آب وهوایی در نصب لایه گچی از ایرادات این سقف به حساب می آیند.

  در اینجا دلایل اصلی محبوبیت سقف کاذب کناف را برایتان شرح می دهیم:
  • جذابیت بصری: سقف های کاذب ظاهر اتاق شما را تغییر داده و زیبایی شناسی کلی را بهبود می بخشد. آنها همچنین به شما اجازه می دهند با خلاقیت خود بازی کنید و از طرح های بسیار هنری پشتیبانی کنید.
  • پوشش دهی: تمام سیم‌کشی‌های زشت، تیرک‌ها و سایر عناصر به‌خوبی در پشت سقف پنهان شده‌اند تا ظاهری بدون درهم‌ریختگی و نهایی داشته باشند.
  • نورپردازی: می‌توانید انواع مختلفی از چراغ‌ها را برای روشن‌تر کردن فضای داخلی اضافه کنید.
  • صرفه جویی در انرژی: این سقف ها قابلیت جذب گرما و حفظ دمای کنترل شده در داخل را دارند. با آنها می توان اثر کولر یا بخاری را بهینه کرد.
  • عایق صوتی: انتخاب متریال با ضخامت مناسب می تواند سر و صدای بیرونی را کاهش دهد و سکوت را در اتاق حفظ کند.

  در طراحی و اجرای سقف کناف ساده، دکور سقف‌ کاملاً ساده در نظر گرفته می‌شوند. از مزایای سقف کناف ساده میتوان به این مورد اشاره کرد که پس از نصب سقف کناف شما می توانید آن را فورا رنگ آمیزی کنید.

  اجزای مورد نیاز اجرای سقف کناف ساده (پانل گچی) عبارت اند از:

  1. صفحه روکش دار گچی
  2. صفحات مسلح سیمانی
  3. اجزای فلزی

   مزایای سقف کناف ساده

  • تمیزی محیط و جلوگیری از کثیف کاری
  • انعطاف طراحی معماری بالا
  • عایق حرارتی و صوتی
  • مقاوم در برابر حریق و رطوبت
  • عبور آسان تأسیسات گرمایشی و سرمایشی و الکتریکی
  • مقاوم در برابر زلزله
  • اجرای سریع و آسان

  بله، به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بالا و اجرای نورپردازی های متنوع از سقف کناف به عنوان سقف تزئینی نیز بهره می برند. از طرفی هم با ایجاد باکس های نورمخفی و طرح های زیبا و متنوع نیز می توان سقف دکوراتیو کناف را طراحی و اجرا نمود.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشتن یک پیام

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید