سقف کناف

سقف کناف

سقف کناف: بهترین انتخاب برای دکوراسیون سقف خانه

سقف کناف با دو مدل سقف کاذب یکپارچه و سقف کاذب مشبک، انتخابی ایده‌آل برای دکوراسیون سقف خانه شما است.

سقف کاذب یکپارچه کناف:

 • پانل‌های گچی Knauf: سقف یکپارچه کناف با استفاده از پانل‌های گچی روکش‌دار در چهار مدل تولید می‌شود:
  • پانل معمولی (RG)
  • پانل مقاوم در برابر رطوبت (MR)
  • پانل مقاوم در برابر حریق (FR)
  • پانل مقاوم در برابر حریق و رطوبت (FM)
 • ابعاد پانل‌ها: 1.20×2.40 و 1.20×2.50 متر

سقف کاذب مشبک کی پلاس (کناف):

 • تایل‌های سقفی: نصب و اجرای سقف مشبک با تایل‌های 60×60 سانتی‌متر در دو نوع گچی و معدنی

ویژگی های برتر سقف کناف

ویژگی‌های بارز سقف کناف

سقف کناف، نوعی سقف کاذب است که به عنوان پوششی برای سقف اصلی استفاده می‌شود. این سقف از صفحات گچی روکش‌دار Knauf تشکیل شده است که نخستین بار در آلمان تولید شد. پس از تحریم‌ها، نام شرکت کناف در ایران به کی پلاس تغییر کرد و محصولات آن به این نام نیز شناخته می‌شوند.

مزایای سقف کناف:

 • مقرون‌به‌صرفه
 • سرعت نصب بالا
 • قابلیت رنگ‌آمیزی
 • خاصیت آکوستیک و جذب صدا
 • دسترسی آسان به تأسیسات
 • وزن سبک
 • ایمنی در برابر زلزله
 • انعطاف‌پذیری بالا
 • طرح‌های متنوع
 • عایق حرارتی
 • قابلیت برداشت و تعمیر ساده
 • امکان نورپردازی توکار و روکار

نصب و اجرای سقف کناف اتاق نشیمن

تیم فنی آکس طرح و ساخت دارای مجوز اجرای انواع پانل‌های کناف سقفی و دیواری در زمینه نصب و اجرا همراه با انواع نورپردازی شیار نور خطی، باکس نورمخفی، هالوژن و سایر نورپردازی‌ها در خدمتشما مشتریان عزیز و گرامی است.

نورپردازی مخفی و نصب لوستر سقف دکراتیو knauf

یکی دیگر از قابلیت های ویژه کناف، اجرای انواع نورپردازی ها به صورت باکس نورمخفی و یا نصب لوستر و هر مدل نورپردازی که بخواهید، می باشد. تصویر بالا طراحی سقفی دکوراتیو با باکس های نورمخفی که لوستری زیبا از آن آویز گردیده است که سبکی مدرن را برای خانه خلق نموده است.

قیمت اجرای سقف کاذب کناف

انواع سقف کناف

همانطور که شرح دادیم دو نوع سقف کاذب کی پلاس (knauf) داریم : سقف یکپارچه کی پلاس و سقف مشبک. به طور معمول سقف یکپارچه کی پلاس در ساختمان های مسکونی و اداری نصب و اجرا می گردد. سقفهای مشبک Knauf (کی پلاس) هم بیشتر در ساختمان های تجاری و گاهی اداری به کار می رود. به سقف یکپارچه Knauf به دلیل عدم دسترسی به تأسیسات زیر سقف، سقف ثابت نیز می گویند. به سقف مشبک Knauf به دلیل دسترسی به تأسیسات زیر سقف، هم سقف متحرک می گویند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مدلهای سقف کی پلاس (Knauf) بیشتر آشنا شوید.

سقف کناف یکپارچه

سقف یکپارچه کناف

سقف یکپارچه کی پلاس بدون درز است و درزهایی که بین پانل های کی پلاس است را با بتونه می پوشانند که نتیجه یک سقف یکپارچه بدون درز و ترک حاصل می گردد. سقف یکپارچه Knauf از اتصال صفحات روکش دار گچی به زیرسازی فولادی که به سقف اصلی متصل می باشد، تشکیل می گردد. از سقفهای یکپارچه به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بالا برای طراحی سقف های تزئینی و دکوراتیو بهره می برند.

ویژگی های سقف یکپارچه

اجرای سریع و آسان، عبور آسان تأسیسات مکانیکی و الکتریکی، انعطاف معماری بالا. قابلیت هایی نظیر عایق حرارتی، صوتی و مقاومت در برابر حریق و رطوبت اشاره نمود.

سقف مشبک کناف

سقف مشبک کناف

سقف مشبک Knauf ، از شبکه سازه های سپری T شکل و تایلهای گچی ساخته می شود. این شبکه به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل و سپس تایلهای گچی درون این شبکه قرار می گیرند. تایل های های مورد استفاده در سقف کاذب متحرک شامل پی وی سی، آکوستیک، فلزی، گچی و انواع پانل کناف می باشد.

سقف مشبک کناف

ویژگی های سقف کاذب مشبک

نصب سریع و آسان، دسترسی به فضای تأسیسات پشت سقف مشبک کی پلاس راحت می باشد. درضمن تعمیر و نگهداری آسانی دارد. به عنوان عایق صوتی نیز عمل می کند و آلودگی صوتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

قیمت سقف کناف

قیمت سقف کناف

محاسبه قیمت اجرای سقف knauf به این صورت است که هفتاد درصد برای مصالح knauf  در نظر می گیرند. سی درصد نیز برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می گردد. عاملیت های رسمی کناف (کی پلاس) قیمت گذاری را براساس آخرین لیست قیمت کناف (کی پلاس) انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست. البته قیمت مصالح لازم برای اجرای سقف کی پلاس بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود که مهمترین پارامتر، متحرک و یا ثابت بودن سقف است.

اجرای سقف مشبک کناف

پروژه اجرای کناف سقف مشبک

بیشترین کاربرد سقف کاذب مشبک Knauf که با تایل های سقفی طراحی و اجرا می گردد، در ساختمان های اداری و تجاری می باشد. در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید که از تخریب تا بازسازی ساختمان زیر نظر مدیر فنی و مدیر اجرایی به صورت حرفه ای و اصولی صورت می گیرد. این پروژه بازسازی ساختمان صنایع ملی پتروشیمی خلیج فارس می باشد که توسط تیم فنی و اجرایی آکس انجام شده است.

 

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده رسمی شرکت کناف ایران (کی پلاس) در زمینه پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس پارس در خدمت شما عزیزان می باشد. جهت بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان خود در ارتباط باشید.

 

اجرای باکس کناف سقفی

در این ویدئو به صورت اصولی روش اجرای کناف یکپارچه و باکس کناف همراه با نورپردازی مخفی و هالوژن را مشاهده می کنید. انواع نورپردازی ها را می توان روی این سقف طراحی و پیاده سازی نمود. مانند باکس نورمخفی، ایجاد جلوه های ویژه با نصب هالوژن های رنگی و خاص و … شرکت آکس طرح و ساخت مفتخر است که کلیه خدمات سقف کی پلاس و دیوار کناف را با بهترین قیمت و کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد.

آکس طرح و ساخت به صورت تخصصی در امر طراحی و اجرا سقف یکپارچه کناف، دیوار و انواع دیگر سازه های کاذب فعالیت دارد. برای اجرای پروژه های خود می توانید در مدت کوتاهی با برقراری ارتباط با پشتیبانان بخش فروش ما از قیمت سقف کناف و هزینه های اجرایی اطلاع کسب کنید و در صورت نیاز پروژه های خود را برای ساخت و یا تکمیل به ما بسپارید.

کاربرد سقف کناف Knauf roof

سقف کناف را برای پوشش دهی و دکور سقف بخش های مختلف ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری از سالن ها گرفته تا سرویس بهداشتی و اتاق ها به کار می برند. گاهی سقف کاذب کی پلاس برای یک بخش از خانه مثل تی وی روم یا اتاق نشیمن برای نورپردازی و ایجاد جلوه ای متفاوت به کار می رود.

کاربرد سقف کنافدر بسیاری از موارد نیز برای نوسازی و بازسازی ساختمان از knauf بهره می برند. در محیط های تجاری و اداری نیز کناف کاری سقف به دلیل اینکه عایق صوتی، رطوبت و حرارتی خوبی است، انجام می شود.

همانطور که می دانید این سقف کاذب در همه بخش های مختلف ساختمان قابلیت نصب و اجرا دارد و جز پرکاربردترین سقفهای کاذب و تزئینی در ساختمان است. به دلیل ویژگی هایی چون عایق رطوبت، حریق و صدا نیز علاوه بر سقف خانه ها برای دکور سقف مغازه و دیوار تلویزیون نیز از knauf بهره می برند.

اجرای سقف کناف

طراحی و اجرای سقف دکوراتیو اتاق نشیمن

خوب است بدانید که به دلیل قابلیت انعطاف بالای کناف، براحتی می توان انواع سقف های دکواتیو و طرح دار را طراحی و اجرا نمود. تصویر بالا نمونه ای از مدل دکوراتیو کناف سقفی همراه با باکس نورمخفی است.

خرید سقف کناف در اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی

اجرای سقف مینیمال برای سالن پذیرایی

براحتی با متریال کناف و سازه های آن در کوتاهترین زمان می توانید سقفی ساده و مینیمال را طراحی و پیاده سازی نمایید. در تصویر بالا مشاهده می کنید که سبک کلاسیک خانه و اتاق نشیمن به خوبی حفظ شده است.

سقف کاذب ترکیبی

نصب ترکیبی سقف پذیرایی با کشسان و کناف

خوب همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید براحتی می توان سقف کناف را با سایر سقفهای کاذب به صورت ترکیبی طراحی و اجرا نمود. سقف کاذب ترکیبی سبکی مدرن همراه با طراحی دکوراتیو و نورپردازی ویژه که جلوه و جذابیت کار را دو چندان می نماید.

طراحی سقف کناف در آشپزخانه

با توجه به اینکه پانل های کناف، عایق رطوبتی و عایق حرارتی هستند، در دکور سقف آشپزخانه نیز از آنها بهره می برند. براحتی و در زمان کوتاهی می توانید طرح دکوراتیو همراه با نورپردازی مخفی و هالوژن را اجرا نمایید.

سقف شیک کناف برای آشپزخانه

سقف شیک کناف برای آشپزخانه

هر دو نوع سقف یکپارچه و سقف مشبک را می توان در آشپزخانه ها نصب و اجرا نمود. تفاوت این دو در نحوه اجرا و میزان دسترسی به اتصالات پشت سقف می باشد. درضمن می توانید سقفی ساده و مینیمال با نورپردازی مخفی داشته باشید و یا سقفی طرح دار و دکوراتیو در آشپزخانه خود اجرا نمایید.

طراحی و نصب سقف کناف سرویس بهداشتی

سقف کناف برای سرویس بهداشتیشاید شما هم برایتان این سوال پیش بیاید که در سرویس های بهداشتی هم می توان کناف کاری نمود؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که به دلیل اینکه کناف، عایق رطوبت است براحتی در سرویس بهداشتی و حمام نصب و اجرا می گردد.

دکور سقف اتاق خواب با کناف

دکور سقف اتاق خواب با کنافاتاق خواب یکی از بخش های خانه است که محیطی برای استراحت و آرامش والدین و فضایی برای شادی و بازی کودکان محسوب می شود. با کناف می توانید طرح های زیبا با جلوه های نورپردازی ویژه و متفاوت برای اتاق خواب اجرا و پیاده سازی نمایید. همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، کناف را هم برای دکور سقف و هم دکور دیوار به کار می برند.

سقف کناف اتاق کودکشاید بخواهید سقف اتاق کودک خود را رنگ آمیزی نمایید و یا بخواهید طرح های رنگی داشته باشد. نگران نباشید! سقف کناف این قابلیت را دارد و براحتی می توانید کناف سقف را رنگ آمیزی نمایید. انواع طرح ها و اشکال هندسی را می توانید طراحی و اجرا نمایید و از مشاهده آنها لذت ببرید.

کناف سقف اداری

با نصب و اجرای سقف کاذب کناف در ساختمان اداری، علاوه بر پوشش دهی سقف و دکور آن، فضایی آکوستیک و آرام بخش را برای کارمندان اداری خود فراهم نمایید. برای دکور سقف اداره هم می توانید سقف یکپارچه و هم سقف شبکه را نصب نمایید. براحتی اقدام به نوسازی ساختمان اداری خود نمایید و در زمان کوتاهی سقف و دیوار را طراحی و اجرا نمایید.

سقف کناف اداریامروزه تأثیر محیط کار بر روند بهره وری کارمندان ادارات و شرکتها را مشاهده می کنیم. محیطی بدون آلودگی صوتی همراه با نورپردازی مناسب را برای کارمندان خود فراهم نمایید.

کاربرد کناف در ساختمان های تجاری

کاربرد کناف در ساختمان های تجاریاز کناف برای دکور سقف فروشگاه ها، مغازه ها، کافی شاپ ها، بوتیک ها و یا هر ساختمان تجاری دیگر نیز استفاده می کنند. چون کناف هم سرعت نصب بالایی دارد، هم با نورپردازی های متنوع محیطی دلباز وروشن را برای شما فراهم می کند. حتی می توانید طرح های پیچیده و متفاوتی را برای دکور سقف مغازه ویا فروشگاه خود طراحی و اجرا نمایید.

تصاویر نمونه کار سقف knauf

شرکت آکس طرح و ساخت از سال 1380 اقدام به دریافت نمایندگی فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس) نمود. مجموعه آکس تا به امروز موفق به فروش انواع متریال کناف (کی پلاس) و اجرای بسیاری از پروژه های نام آشنای کشور شده است. با توجه به کیفیت اجرای بالا و رعایت ضوابط فنی استاندارد، شرکت آکس طرح و ساخت در بالاترین رتبه فنی ارزیابی شده از سوی واحد بازرسی شرکت کناف ایران قرار گرفته است.

نقش کناف در دکوراسیون داخلی

نورپردازی مخفی باکس کناف

اجرای زیباترین مدلهای باکس کناف

طراحی و اجرای انواع سقف آشپزخانه

فروش کناف با جدیدترین لیست قیمت

کناف کاری سقف چگونه انجام می شود؟

اجرای سقف کناف

کناف چیست؟

عکس دیوار خشک کناف در ساختمان

اجرای سقف و دیوار کناف در ساختمان تجاری

جدیدترین عکس کناف سقف آشپزخانه

عکس کناف سقف تی وی روم

جدیدترین عکس کناف سقف آشپزخانه

عکس کناف سقف سرویس بهداشتی

عکس کناف سقف سرویس بهداشتی

سقف و دیوار کناف

سقف کناف اتاق نشیمن

طراحی و اجرای کناف سقفی اتاق نشیمن

طرح جدید سقف کناف

سؤالات متداول

سقف کناف دو نوع : سقف یکپارچه کناف و سقف مشبک کناف می باشد، که به سقف ثابت و سقف متحرک نیز معروف می باشد.

یکی از تفاوت های این دو مدل سقف کناف در اندازه و ابعاد پانل های آنهاست. اندازه پانل های کناف سقف یکپارچه  1.20 در 2.40 و 1.20 در 2.50 می باشد. ولی اندازه پانل های کنافی سقف شبکه 60در60 می باشد.

مورد بعدی دسترسی به تأسیسات و اتصالات پشت سقف در سقف مشبک بسیار راحت تر می باشد. سقف یکپارچه را می توان به صورت ساده و یا طرح دار نصب و اجرا نمود.

در زمان اجرای سقف کناف علاوه بر پانل های کناف، نیاز به مصالح تکمیلی از جمله: چسب کاشی کناف، پرایمر زیر رنگ کناف، بتونه درزگير کناف، ماستیک کناف، چسب پرلفيکس کناف و عایق رطوبتی کناف می باشد.

سازه های کناف شامل سازه رانر و سازه استاد یا U , F می باشد که این قطعات گالوانیزه برای اجرای سقف کاذب کناف و یا دیوار کناف به کار می روند. ورقه های فولادی گالوانیزه را با ضخامت 0.6 میلیمتر تولید می کنند. این قطعات را با استفاده از تکنولوژی سردنورد، توسط دستگاه رول فرمینگ می سازند که معمولا از استاد و رانر در ساختار سقف و دیوار کناف بهره می برند.

سقفهای کاذب کناف قابلیت نورپردازی به صورتهای مختلفی دارد، از جمله: نورپردازی مخفی، نورپردازی خطی (لاین نوری)، انواع لوسترهای تزئینی و هالوژن. نورپردازی براساس نوع ساختمان و دکور آنجا و البته نوع دکور کناف سقفی انتخاب و اجرا می شود.

5/5 - (82 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

نظرات شما

 1. مهندس کمال سرداری اسفند 1, 1401

  سلام خیلی مطالب مفیدی بود. از ویدئوها لذت بردم.

 2. سحرابی اسفند 15, 1401

  سلام وقت بخیر
  خونه من قدیمی است برای بازسازی داخلی و اجرای سقف کناف چقدر زمان و هزینه لازم است؟

  1. axgroup اسفند 24, 1401

   سلام لطفا جهت بازدید و مشاوره با کارشناس اجرایی با شماره 22334402 داخلی 105 تماس بگیرید.

 3. صالحی خرداد 2, 1402

  سلام واقعا از ویدئو ها لذت بردم چقدر تمیز و عالی کار شده

 4. ناشناس خرداد 3, 1402

  سلام برای بازسازی خونه 140 متری هزینه کناف سقف چقدر میشه؟

  1. axgroup خرداد 11, 1402

   سلام برای محاسبه دقیق قیمت با کارشناس مرطوبه با شماره 22334402 داخلی 103 تماس بگیرید.

 5. امیری تیر 24, 1402

  سلام وقت بخیر
  ممنون از مطالب کامل و فیلم هایی که هست. چقدر سرعت نصب و اجرای این سقف بالاست!

 6. تولایی تیر 31, 1402

  سلام قیمت اجرای سقف کناف با دیوار کناف فرق میکنه؟

  1. axgroup مرداد 2, 1402

   سلام بله قطعا، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122334402 داخلی 103 تماس بگیرید.

 7. Your website can be a testament to the strength of effectively-crafted, significant content.

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید