بازسازی منزل

قدیمی نباش ، تازه شو !!!

در این پست با گروه آکس طرح و ساخت همراه باشید تا بیشتر با بازطراحی و بازسازی منزل آنها آشنا شویم ، شاید برای شما کاربران عزیز پیش آمده باشد که بخواهید خانه تان را نوسازی کنید و از نو بسازید،یا بخواهید که حال و هوای جدیدی به خان خود بدهید ، اما حتما فکر قیمت آن و دردسر هایش شما را به مشکل انداخته باشد ، در این مطلب ما قصد داریم تا در مورد نوسازی منزل با کناف برای شما عزیزان توضیحات مختصر و مفیدی را ارائه دهیم:

خدمات بازسازی منزل

بازسازی و نوسازی یکی از تخصصی ترین کارهای ساختمانی است، اگر توسط تیمی قوی و متخصص صورت گیرد می تواند برای شما آرامش و راحتی ایجاد کند ، به طوری که در مراحل آن زیبا شناسی ، روانشناسی رنگ ها و اصول معماری آن رعایت خواهد شد و در زمان سکونت در آن احساس آرامش و لذت بیشتری را خواهید داشت ، اما اگر توسط تیمی ضعیف و تازه کار انجام شود میتواند خساراتی در پی داشته باشد.

البته این را به یاد داشته باشید که در قبل از انجام این مرحله شما باید به چندین سوال مهم پاسخ دهید تا هدف از بازسازی مشخص شده و هزینه اضافی نکنید ، چرا میخواهید نوسازی منزل را انجام دهید ، به چه علت این تصمیم را گرفتید ، آیا با روند کاری آشنا هستید ؟ پاسخ به این سوالات میتواند ، شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمک کند

بازسازی منزل در تهران

بازسازی منزل در تهران

تا اینجا با چگونگی شروع بازطراحی آشنا شدید ، حال در این مرحله ما تصمیم داریم که انجام این روند و کار در تهران توضیحاتی دهیم ، با گروه اکس طرح و ساخت همراه باشید. آیا بازسازی و نوسازی منزل در تهران قیمت های زیادی را در پی دارد ؟

در شهرهای بزرگی چون تهران خانه ها پس از مدتی به دلیل زندگی ماشینی که در آن جریان دارد جذابیت اولیه خود را از دست میدهند و پس از مدتی خسته کننده می شوند ، برای نوسازی منزل شما باید به چند نکته توجه داشته باشید ، برای مثال میتوان به ، آداب و رسوم ، فرهنگ ، آب و هوای منطقه و مساحت و میزان مانور ممکن برای اجرای پروسه توجه داشت.

اگر در تهران قرار دارید ، اجرای پروژه هایی با تنوع گوناگون بسیار باز است چرا که در تهران شما میتوانید به راحتی اهداف و تصورات ذهنی خود را برای زیباسازی منزل خود پیاده سازی کنید . گذشته اینکه هر انسانی دنبال تغییر و رفتن به سمت جلو برای خلق زیبایی جدید و رسیدن به یک استاندارد بهتر است ، علاقه مند است تا محیط مسکونی او متفاوت باشد.

محیطی که هر روز ساعت های زیادی را در آن برای استراحت و رسیدن به آرامش سپری می کنید بایستی محیطی شیک ، زیبا و چشم نواز باشد . هر چند مردم سراسر دنیا بخصوص ایرانیان همچون گذشتگان خود برای بازسازی یا نوسازی و یا حتی تمیز نمودن منزل محل سکونت خود به فکر بوده اند.

هزینه نوسازی منزل

خدمات نوسازی منزل

بازسازی منزل در تهران چگونه انجام میشود ؟ با ما همراه باشید تا در مورد نوسازی منزل در تهران بیشتر آشنا شویم. این مرحله آسان می آید اما باید بدانیم تخریب یکی از خطرناکترین مراحل نوسازی منزل میباشد. طبق آماری که داخل آمریکا صورت گرفته بیشترین حوادث خانه در مرحله تخریب و نوسازی منزل اتفاق می افتد. پس باید دقت داشت که مرحله تخریب بصورت حرفه ای و مهندسی انجام شود. پس از مرحله تخریب، مرحله ساخت با توجه به نیازهای ساختمان خواهد بود که جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

برای رسیدن به نوسازی در ابنیه به شرح خدمات نوسازی ساختمان می پردازیم، که اولین گام جهت رسیدن به مکان دلخواهتان، آن هم در کلان شهر تهران گام، تغییر بهینه سازی و یا تخریب است . تخریب در صورت لزوم، اولین گام روند کاری بهینه سازی ساختمان میباشد . و باید گفت مهمترین و حساس ترین گام تخریب است. گام های بعدی تماما متاثر از همین تصمیم پی ریزی میشود.

این گام بایستی تماما و در تمامی لحظات آن در کنار مهندسین تخریب و سازه صورت گیرد تا احتمال و بروز هرگونه حادثه در آن به صفر برسد . حوادثی ممکن است بدلیل بی احتیاطی و عدم توجه به حضور مهندسین ناظر مربوطه ایجاد شود و خسارات جبران ناپذیری را برای پروژه به ارمغان آورد. به طور معمول در گام بعدی خدمات ، نوبت گچ کاری و زیرسازی دیوار و سقف محل مورد نظر رسیده و سپس نوبت انتخاب یک نوع از انواع طیف گسترده دیوار و سقف خواهد رسید

نوسازی خانه با کناف

اجرای کناف قطع به یقین وقت کمتری را نسبت اجرای سقف گچی نیاز دارد.این ویژگی موجب شده تا استفاده از سقف کاذب به تدریج افزایش پیدا کند. همچنین مصالح و مواد و متریالی اجرای سیستم کناف که استفاده می شود از قیمت مناسب تری برخوردار است.

بازسازی منزل قبل و بعد

بازسازی منزل با کناف

اجرای این سیستم برخلاف اجرای سقف گچی از زباله و گرد و غبار بسیار کمتری برخوردار است . در نتیجه شما میتوانید بدون جابجایی وسایل منزل، سقف را نصب کنید.
اجرای این سیستم در خانه ها و بناهایی که تعداد واحدهای بیشتری دارند به مصالح و ابزار کمتری نیاز دارد و به همین علت اجرای کناف مقرون به صرفه تر است. قرار دادن نور های نقطه ای در داخل سقف کناف به سهولت انجام شده و باز کردن و ترمیم کردن آن هنگام نوسازی بنا و تاسیسات داخلی کار بسیار راحت تری است. همچنین این نکته نیز لازم به ذکر است که سیستم کناف وزن مرده ی کمتری را به خانه وارد میکند. کناف مقابل رطوبت بسیار مقاوم بوده و به همین علت نگهداری آن در کارگاه راحت تر خواهد بود.

اجرای این سیستم به افراد متخصص داشته و در صورتی که نکات ضروری اجرای آن رعایت نشود باعث میشود ،سقف ترک خورده و گوشه آنها باز شود. این سقفها در مقایسه با سقف های گچی و رابیتس از مقاومت کمتری برخوردار است

هزینه بازسازی منزل در تهران

هزینه نوسازی منزل با کناف برای نوسازی بنا ، اجرای سقف کاذب و دیوار کاذب یک شاسی از جنس فولاد قسمت زیرین کناف اجرا میشود و بعد از آن گچ برگهای کناف را با پیچ های مخصوص به خود به این سازه ها متصل میکنند.

بستگی به نوع فرآیند ، قیمت بازسازی منازل تغییر پذیر است که از جمله می توان ایجاد تغییر بطور کلی و همراه با تخریب کامل و یا انجام تغییرات جزئی اشاره کرد . هدف معمول برای این کار ، زیبا سازی و ورود طرح و نقش و نگاری نو و جدید به مکان مورد نظر است . پس دانستیم هزینه خدمات بازسازی می تواند کمتر از قیمت تخریب و نوسازی منازل باشد که برای هر دو منظوره تیم کارشناسی برای برآورد هزینه و اقدامات لازم ،و برآورده کردن نیاز های شما وارد عمل می شود.

مواردی که سبب تغییر قیمت تمام شده خدمات برای شما میشود مواردی همچون مقاوم سازی ساختمانی و تقویت سازه ، تخریب جزیی برای ایجاد طرحی جدید در ظاهر منزل است . بازسازی یا نوسازی بنایی ابنیه ی ساختمان به صورت جزئی ، ساخت و نصب کفپوش و یا دیوار و سقف کاذب برای رسیدن به زیبایی و جذابیت منازل ، گوشه ای از اقدامات ممکن می باشد

بازسازی منزل گروه آکس طرح و ساخت کناف

لازم ذكر است كه كارشناسي اوليه رايگان بوده و فقط كافيست براي استارت كار تماس حاصل فرماييد . شرکت آکس طرح و ساخت مفتخر می باشد خدمات مختلف اعم از اجرای دیوار ، اجرای سقف کاذب ، اجرای سقف کشسان و فروش کناف همچنین خدمات بازسازی منازل را با بهترین و مرغوبترین مواد و مصالح به همراه خدمات پس ازفروش شما عزیزان ارائه دهد. جالب است بدانید که بازسازی منزل در ایران به گذشته بسیار دوری برمیگردد و مردم در سالیان دور خانه های خود را بازسازی می کردند و طرح و حال و هوای جدیدی به منزل خود میدهند.

منبع : ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *