بازسازی منزل و نوسازی منزل

قدیمی نباش ، تازه شو !!!
بازسازی منزل و نوسازی منزل
4.9 (98.27%) 208 votes

بازسازی منزل : در این مطلب برای شما کاربران قصد داریم تا مورد خدمات بازسازی منزل و نوسازی آن توضیحاتی دهیم . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چرا باید خانه ام را نوسازی کنم ؟ این مطلب قصد داریم به مطالبی همچون ، تاریخچه نوسازی منازل ، خدمات بازسازی آپارتمان در تهران ، خدمات نوسازی منزل در تهران ، خدمات نوسازی منزل در تهران، بازسازی منزل با کناف در تهران بپردازیم ، باما همراه باشید تا بیشتر از این موارد آشنا شویم.

می توان گفت بازسازی خانه تجربه این نوع و منحصر فرد و جدیدی برای شما روز خواهد آمد و اگر توسط تیم قوی و متخصص صورت گیرد می‌توان روانشناسی رنگ علم زیبایی شناسی و اصول معماری انجام شود. بازسازی و یا نوسازی منزل ، گذشته ی خیلی دور در ایران برمیگردد. درعصر ایران باستان بازسازی منزل ها و خانه ها مرسوم بوده و سنت خانه تکانی که هر سال قبل از عید نوروز شروع می شود زمان ایران باستان مربوط میشود. علاوه بر موارد ذکر شده ، امروزه نیز نوسازی خانه سراسر دنیا یک عمل مرسوم می باشد. کشور ما نیز آپارتمان ها و خانه ها بعد از اینکه چند سال از ساخت آن میگذرد آن جذابیت اولیه خود را از دست میدهند .

بازسازی منزل در تهران

بازسازی منزل در تهران چگونه انجام میشود ؟ با ما همراه باشید تا نوسازی منزل در تهران بیشتر آشنا شویم.
بازسازی منزل در تهران : در تهران نیز آپارتمان ها پس از مدتی آن حالت زیبا و جذاب اولیه خود را از دست داده و بسیار خسته کننده می شوند.

نوسازی بازسازی منزل یک سنت دیرینه و قدیمی کشورمان است بررسی‌ها نشان داده است که از عصر ایران باستان نوسازی و بازسازی منزل در ایران بسیار مرسوم بوده است. می‌توان گفت در ایران هر از گاهی آپارتمانها خانه ها حالتی زیبا و جذابی که دارد از دست میدم و معمولا خسته کننده می شود که این صورت بازسازی خانه این موارد بصورت حرفه ای صورت میگیرد.

به عنوان مثال می توان ایالات متحده را مثال زد خانه های آن هم از جنس چوب ساخته شده و هر ساله هزینه‌ زیادی را باید بکنند تا خانه خود را بازسازی و نوسازی کند. این موارد می بایست بازسازی آپارتمان و یا همان نوسازی خانه بصورت حرفه ای صورت پذیرد. که رایج ترین آنها لمینت ، کف پوش PVC و موکت است . لمینت های کف چسبانده نمی شوند بلکه توسط شیار هایی که آن ها clic میگویند درهم قفل می شوند. این clic ها دور تا دور لمینتها قرار گرفته اند. به دلیل استفاده نکردن از چسب ، اگر از لمینت استفاده شود کف اتاق آسیب نخواهد دید .

بازسازی منزل

خدمات نوسازی منزل در تهران

خدمات نوسازی منزل در تهران چگونه انجام میشود ؟

با ما همراه باشید تا در مورد نوسازی منزل در تهران بیشتر آشنا شویم.

در مراحل دوم و اگر نیاز تخریب بود باید تخریب که توسط تیم نوسازی منزل متخصص انجام شود.اگرچه این مرحله آسان می آید اما باید بدانیم تخریب یکی از خطرناکترین مراحل نوسازی منزل میباشد. طبق آماری که در آمریکا صورت گرفته بیشترین حوادث خانه مرحله تخریب نوسازی منزل انجام میشود. پس باید دقت داشت که مرحله تخریب بصورت حرفه ای و مهندسی انجام شود. پس از مرحله تخریب مرحله ساخت البته با توجه به نیازهای ساختمان می پردازیم.

در این مرحله باید کاملا مشخص شود که مشتری خواسته‌هایش و نیازهایش کاملا برطرف شود.این مرحله یکی از مهمترین نوسازی منزل است.

انجام گچ کاری و سقف کاذب

البته این مرحله باید توجه شود که پس از ساخت نیاز گچ کاری منزل هست یا خیر صورت نیاز گچ کاری با توجه به نیاز مشتری گچ کاری صورت گرفته خواهد شد. پس از مرحله گچ کاری و سقف کاذب مرحله نورپردازی می پردازیم. می‌توان گفت این محلی بسیار مهم بوده چرا که نورپردازی درست و اصولی باعث زیبا شدن نمای داخل خانه باشد.

پس از تمام مراحل بالا و دکوراسیون داخلی و چیدمان خانه خواهیم رسید همسرتان برای نوسازی منزل که هزینه کرده باشید زمانی که طراحی و دکوراسیون داخلی خانه می‌رسیم تمام زیبایی خانه دکوراسیون و چیدمان منزل برخواهد گشت.

هزینه بازسازی منزل با کناف

عامه مردم به آنکه میداند خوانش نیاز بازسازی و تغییراتی دارد بیشتر نگران هزینه بازسازی هستند و از این کار اجتناب می‌کنند . بدون آنکه بطور کلی هزینه بازسازی منزل بسته حجم کار و خدمات بستگی دارد.

هزینه بازسازی منزل با کناف : برای نوسازی بنا ، اجرای سقف کناف کاذب و دیوار کاذب یک شاسی از جنس فولاد قسمت زیرین کناف اجرا میشود و بعد از آن گچ برگهای کناف را با پیچ های مخصوص به خود به این سازه ها متصل میکنند. درز هایی که میان ورقه ها ایجاده شده را میتوان با نوار های مخصوص و بتونه پر کرد.

سقف کاذب کناف نسبت به رابیتس و گچی ، مقاومت کمی دارد و اگر شما احتمال میدهید فرزند شما ممکن است از لبه نور مخفی سقف کاذب آویزان شده از سقف گچی و یا سقف رابیتس استفاده کنید که مقاومت بسیار بالا تری دارند.

هزینه بازسازی منزل در تهران: راستاي انجام بازسازي مكانهاي مسکونی ، تجاری و اداری ، كارشناسان ما با هماهنگی لازمه ، مكان مورد نظر را با سليقه شما با توجه =زيرساخت ها ،مسائل فنی و زيبايي شناختي مورد کارشناسی قرار داده و پس بررسیهای انجام شده ، پيشنهادات خود را ارائه داده و بعد از تصميم گيري نسبت چگونگی انجام كار قيمتهاي پيشنهادي رابه سمع و نظر شما عزيزان مي رسانند.

نوسازی خانه با کناف

هزینه نوسازی منزل با کناف : از لحاظ سرعت ، اجرای کناف وقت کمتری نسبت اجرای سقف گچی نیاز دارد.این ویژگی موجب شده تا استفاده از سقف کاذب کناف به تدریج افزایش پیدا کند.
همچنین مصالح و مواد و متریالی که اجرای سیستم کناف استفاده می شود نسبت قیمت معقولی دارد .

هزینه نوسازی منزل در تهران : اجرا این سیستم برخلاف اجرای سقف گچی کار تمیزی است و گرد و خاک کمی بجا میگذارد .

درنتیجه شما میتوانید بدون جابجایی وسایل منزل سقف های کناف را نصب کنید.

اجرای سیستم برای خانه ها و بناهایی که تعداد واحدهای بیشتری دارد به مصالح و ابزار کمتری نیاز دارد و همین علت مقرون به صرفه است. قرار دادن نور های نقطه ای داخل سقف این سیستم به آسانی انجام شده و باز کردن و ترمیم کردن آن به هنگام نوسازی بنا و تاسیسات داخلی کار بسیار راحتی است.

همچنین این نکته نیز لازم ذکر است که سیستم کناف وزن مرده ی کمتری را خانه وارد میکند.

کناف در مقابل رطوبت بسیار مقاوم بوده و همین علت نگهداری از آن کارگاه راحت تر خواهد بود.

اجرای این سیستم نیازمند به نیروی متخصص میباشد و صورتی که نکات ضروری  اجرای آن رعایت شود

باعث میشود که سقف ترک خورده و گوشه آن ها باز شود.

این سقفها نسبت سقف های گچی و رابیتس دارای مقاومت کمتری است.

خدمات بازسازی خانه در تهران

خدمات بازسازی منزل در تهران : لازم ذكر است كه كارشناسي اوليه رايگان بوده و فقط كافيست براي استارت كار تماس حاصل فرماييد . شرکت آکس مفتخر می باشد که خدمات مختلف اعم از اجرای دیوار کناف ، اجرای سقف کاذب کناف ، سقف کشسان و فروش کناف همچنین بازسازی منازل رابا بهترین و مرغوبترین مواد و مصالح به همراه خدمات پس ازفروش شما عزیزان ارائه دهد.

نوسازی آشپزخانه

آشپزخانه که به قول معروف قلب هر خانه ای است زیبایی خانه تاثیر بسیاری دارد
در بازسازی قسمت آشپزخانه باید به نکات مخفی توجه کرد.
در قسمت نوسازی آشپزخانه میبایست درب کابینت ها را تعویض کرد .
نوسازی کردن کف و دیوار آشپزخانه ، ساخت یک کانتر زیبا برای ورودی ، ایجاد هماهنگی میان اجزا و قسمتهای
مختلف آشپزخانه و استفاده از ابزار و وسایل مدرن از نکاتی است که بایدبه آن توجه شود
خدمات بازسازی آشپزخانه

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

در این قسمت ساختمان ممکن است با تشخیص یک کارشناس شیرآلات و تاسیسات عوض شود .
البته بهتر است هر حال این کار انجام شود با اینکه با تعویض آن ممکن است هزینه زیادی را پرداخت کنید
اما این کار بسیار زیبایی فضا تاثیر گذار است.
برای بازسازی منازل باید نوسازی سرویس بهداشتی و حمام را اولویت قرار داد .
اولین مرحله برای این قسمت عایق بندی دیوارها و کف است بعد از آن نوبت تعویض شیرآلات و تاسیسات ،
بازسازی تهویه ، جابه جا کردن کاسه توالت با توالت فرنگی ، طراحی قفسه و … خواهد شد.

منبع : ویکی پدیا
هزینه خدمات بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

بازسازی منزل و نوسازی منزل