0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
بازسازی منزل

بازسازی منزل

در این پست با گروه آکس طرح و ساخت همراه باشید تا بیشتر با بازطراحی و بازسازی منزل آشنا شویم. شاید برای شما کاربران عزیز پیش آمده باشد که بخواهید خانه تان را نوسازی کنید و از نو بسازید، یا بخواهید که حال و هوای جدیدی به خانه خود بدهید. اما حتما فکر قیمت آن و دردسر هایش شما را به مشکل در تصمیم گیری انداخته باشد. در این مطلب ما قصد داریم تا در مورد نوسازی منزل با کناف برای شما عزیزان توضیحات مختصر و مفیدی را ارائه دهیم:

خدمات بازسازی منزل

خدمات بازسازی منزل

بازسازی و نوسازی یکی از تخصصی ترین کارهای ساختمانی است، اگر توسط تیمی قوی و متخصص صورت گیرد می تواند برای شما آرامش و راحتی ایجاد کند. در صورتی که در مراحل اجرای آن زیبا شناسی، روانشناسی رنگ ها و اصول معماری رعایت گردد، در زمان سکونت در آن احساس آرامش و لذت بیشتری را خواهید داشت. اما اگر توسط تیمی ضعیف و تازه کار انجام شود ممکن است خساراتی در پی داشته باشد.

البته این را به یاد داشته باشید که قبل از انجام این مرحله شما باید به چندین سوال مهم پاسخ دهید تا هدف از بازسازی مشخص گردد و هزینه اضافی نکنید. چرا می خواهید نوسازی منزل را انجام دهید؟ آیا با روند کاری آشنا هستید؟ پاسخ به این سوالات شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می کند.

بازسازی منزل در تهران

بازسازی منزل در تهران

تا اینجا با چگونگی شروع بازطراحی آشنا شدید، حال در این مرحله ما تصمیم داریم که توضیحاتی در مورد انجام این روند و کار در تهران دهیم. با گروه آکس طرح و ساخت همراه باشید. آیا بازسازی و نوسازی منزل در تهران قیمت های زیادی را در پی دارد؟

در شهرهای بزرگی چون تهران خانه ها پس از مدتی به دلیل زندگی ماشینی که در آن جریان دارد جذابیت اولیه خود را از دست می دهند و پس از مدتی خسته کننده می شوند. برای نوسازی منزل شما باید به چند نکته توجه داشته باشید. برای مثال میتوان به آداب و رسوم، فرهنگ، آب و هوای منطقه و مساحت و میزان مانور ممکن برای اجرای پروسه توجه داشت.

مجمومه آکس از سال 1350 در زمینه ساخت و ساز، نوسازی و بازسازی، تأمین مصالح ساختمانی در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد. ما با سالها تجربه با بهترین تیم های فنی و اجرایی، مصالح ساختمانی نوین و مقرون به صرفه در خدمت شما هستیم.

اگر در تهران قرار دارید، اجرای پروژه هایی با تنوع گوناگون بسیار باز است. چرا که در تهران شما می توانید به راحتی اهداف و تصورات ذهنی خود را برای زیباسازی منزل خود پیاده سازی کنید. گذشته اینکه هر انسانی دنبال تغییر و حرکت به سمت جلو برای خلق زیبایی جدید و دستیابی به یک استاندارد بهتر است. همچنین افراد خصوصا خانم ها علاقه مند هستند به اینکه محیط مسکونی متفاوتی داشته باشند.

محیطی که هر روز ساعت های زیادی را در آن برای استراحت و رسیدن به آرامش سپری می کنید بایستی محیطی شیک، زیبا و چشم نواز باشد. هر چند مردم سراسر دنیا بخصوص ایرانیان همچون گذشتگان خود برای بازسازی یا نوسازی و یا حتی تمیز نمودن منزل محل سکونت خود به فکر بوده اند.

هزینه نوسازی منزل

خدمات نوسازی منزل

بازسازی منزل در تهران چگونه انجام میشود؟ با ما همراه باشید تا در مورد نوسازی منزل در تهران بیشتر آشنا شویم. این مرحله آسان می آید اما باید بدانیم تخریب یکی از خطرناکترین مراحل نوسازی منزل می باشد. طبق آماری که در آمریکا صورت گرفته بیشترین حوادث خانه در مرحله تخریب و نوسازی منزل اتفاق می افتد. پس باید دقت داشت که مرحله تخریب بصورت حرفه ای و مهندسی انجام شود. پس از مرحله تخریب، مرحله ساخت با توجه به نیازهای ساختمان خواهد بود که جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

برای نوسازی ابنیه به شرح خدمات نوسازی ساختمان می پردازیم که اولین گام جهت دستیابی به مکان دلخواهتان، آن هم در کلان شهر تهران، تغییر بهینه سازی و یا تخریب است. تخریب در صورت لزوم، اولین گام روند کاری بهینه سازی ساختمان می باشد و باید گفت مهمترین و حساس ترین گام تخریب است. گام های بعدی تماما متاثر از همین تصمیم پی ریزی می گردد.

این گام بایستی تماما و در تمامی لحظات آن در کنار مهندسین تخریب و سازه صورت گیرد تا احتمال و بروز هرگونه حادثه در آن به صفر برسد. حوادثی ممکن است بدلیل بی احتیاطی و عدم توجه به حضور مهندسین ناظر مربوطه ایجاد شود و خسارات جبران ناپذیری را برای پروژه به ارمغان آورد. به طور معمول در گام بعدی خدمات، نوبت گچ کاری و زیرسازی دیوار و سقف محل مورد نظر می رسد. سپس نوبت انتخاب یک نوع از انواع طیف گسترده دیوار و سقف خواهد رسید.

نوسازی خانه با کناف

اجرای کناف قطع به یقین وقت کمتری را نسبت اجرای سقف گچی نیاز دارد. این ویژگی موجب گردیده تا استفاده از سقف کاذب به تدریج افزایش پیدا کند. همچنین مصالح، مواد و متریالی که جهت اجرای سیستم کناف استفاده می شود از قیمت مناسب تری برخوردار است.

بازسازی منزل قبل و بعد

بازسازی منزل با کناف

اجرای این سیستم برخلاف اجرای سقف گچی از زباله و گرد و غبار بسیار کمتری برخوردار است. در نتیجه شما می توانید بدون جابجایی وسایل منزل، سقف را نصب کنید.
اجرای این سیستم در خانه ها و بناهایی که تعداد واحدهای بیشتری دارند به مصالح و ابزار کمتری نیاز دارد و به همین علت اجرای کناف مقرون به صرفه تر است. قرار گیری نور های نقطه ای در داخل سقف کناف به سهولت انجام می گیرد. همچنین باز کردن و ترمیم کردن آن هنگام نوسازی بنا و تاسیسات داخلی کار بسیار راحت تری است. در ضمن این نکته نیز لازم به ذکر است که سیستم کناف وزن مرده کمتری را به خانه وارد می کند. کناف مقابل رطوبت بسیار مقاوم بوده و به همین علت نگهداری آن در کارگاه راحت تر خواهد بود.

اجرای این سیستم به افراد متخصص نیاز داشته و در صورتی که نکات ضروری اجرای آن رعایت نشود موجب می گردد سقف ترک خورده و گوشه آنها باز شود. این سقفها در مقایسه با سقف های گچی و رابیتس از مقاومت کمتری برخوردار هستند.

هزینه بازسازی منزل در تهران

هزینه بازسازی منزل در تهران

برای نوسازی بنا، اجرای سقف کاذب و دیوار کاذب یک شاسی از جنس فولاد قسمت زیرین کناف اجرا می شود. بعد از آن گچ برگهای کناف را با پیچ های مخصوص به خود به این سازه ها متصل می کنند. بستگی به نوع فرآیند، قیمت بازسازی منازل تغییر پذیر است که از جمله می توان ایجاد تغییر بطور کلی و همراه با تخریب کامل و یا انجام تغییرات جزئی اشاره کرد.

هدف معمول برای این کار، زیباسازی و ورود طرح، نقش و نگاری نو و جدید به مکان مورد نظر است. پس دانستیم هزینه خدمات بازسازی می تواند کمتر از قیمت تخریب و نوسازی منازل باشد. تیم کارشناسی برای هر دو منظور، برآورد هزینه، اقدامات لازم و برآورده کردن نیاز های شما وارد عمل می گردد.

مواردی که سبب تغییر قیمت نهایی خدمات برای شما می شود مواردی همچون مقاوم سازی ساختمانی و تقویت سازه، تخریب جزیی برای ایجاد طرحی جدید در ظاهر منزل است. بازسازی یا نوسازی بنایی ابنیه ساختمان به صورت جزئی، ساخت و نصب کفپوش و یا دیوار و سقف کاذب برای دستیابی به زیبایی و جذابیت منازل، گوشه ای از اقدامات ممکن می باشد. مزایا و معایب بازسازی منزل با کناف را بدانید و سپس تصمیم بگیرید.

بازسازی منزل گروه آکس طرح و ساخت کناف

بازسازی منزل گروه آکس طرح و ساخت کناف

لازم به ذكر است كه كارشناسی اوليه رايگان بوده و فقط كافيست برای استارت كار تماس حاصل فرماييد. شرکت آکس طرح و ساخت مفتخر می باشد خدمات مختلف اعم از اجرای دیوار، اجرای سقف کاذب، اجرای سقف کشسان و فروش کناف، همچنین خدمات بازسازی منازل را با بهترین و مرغوبترین مواد و مصالح به همراه خدمات پس ازفروش به شما عزیزان ارائه دهد. جالب است بدانید که بازسازی منزل در ایران به گذشته بسیار دوری برمی گردد. مردم در سالیان دور خانه های خود را بازسازی می کردند و طرح و حال و هوای جدیدی به منزل خود می دادند.

4.9/5 - (404 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نظرات شما

  1. […] استر و فایبر، کفپوش چوبی و … کدام انتخاب مناسبی برای بازسازی منزل است؟ مجموعه آکس به دلیل ارائه اکثر متریال ها و اجرای […]

  2. buy ig followers cheap اردیبهشت ۹, ۱۴۰۳

    This is awesome my veiws went throught the roof thank you IG Take!!!!

    1. تیم فنی آکس اردیبهشت ۹, ۱۴۰۳

      tanks you

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید