در حال بارگذاری لوگو
اجرای دکوراسیون داخلی با کناف

اجرای دکوراسیون داخلی با کناف

 • اجرای دکوراسیون داخلی با کناف بسیار مقرون به صرفه می باشد و در کمترین زمان همراه با کیفیت و ضمانت کالا توسط مجموعه آکس نماینده کناف ایران انجام می شود. در ابتدایی ترین حالت، یک طراحی داخلی خوب، فضا را به هدف آن بسیار نزدیک تر می نماید. به عنوان مثال، اگر در حال طراحی یک اتاق خواب هستید، تصمیماتی می گیرید که منجر به آرامش بیشتری در اتاق خواب می شود. برای یک دفتر کار، طراحی خوب آن را متمرکزتر و کارآمدتر می کند.

  چرا دکوراسیون داخلی اهمیت دارد؟

  تغییر دکوراسیون می تواند انگیزه و انرژی را تقویت کند. می‌تواند مهمانی‌های شام را سرگرم‌کننده‌تر، بچه‌ها را شادتر، آرامش را بیشتر، صحبت‌ را صمیمی‌تر کند. ساختن  فضایی جذاب و شاد یک تلاش عاقلانه است. برای ایجاد دکوراسیون زیبا حتما نیاز به صرف هزینه زیاد نمی باشد و گاهی با یک هزینه کمتر هم می توان به طراحی دلخواه خود دست پیدا کرد.

  سقف در دکوراسیون داخلی

  سقف در دکوراسیون داخلی

  در دکوراسیون داخلی لوکس در عصر مدرن اغلب طراحی و دکور سقف مورد توجه قرار می گیرد. زیرا هنوز یکی از اولین مکان هایی است که افراد هنگام ورود به اتاق به آن نگاه می کنند. از نور پردازی گرفته تا رنگ، تا جزئیات معماری مجسمه سازی، همیشه کاری وجود دارد که می توانید برای تغییر دکور سقف انجام دهید.

  اهمیت دکور سقف

  اهمیت دکوراسیون سقف برای داشتن سقفی صاف و یک دست است که سیم ها و اتصالات را پوشش دهی نماید و جلوه ای تازه به فضا دهد. درضمن عایق حرارتی، صوتی و حتی رطوبت نیز باشد. امروزه تولید و به کارگیری متریال های جدید در طراحی دکوراسیون داخلی به خصوص برای سقف و کف ساختمان را زیاد مشاهده می کنید. از انواع سقف کاذب گرفته تا انواع پارکت لمینت، کفپوش و یا حتی دیوارپوش برای تغییر طراحی داخلی استفاده می گردد. تنوع این محصولات زیاد است و بسیار مقرون به صرفه هستند. درضمن سرعت نصب بالایی دارند و بادوام هستند.

  چرا رنگ سفید را بیشتر برای سقف در نظر می گیرند؟

  صاحبان خانه و طراحان رنگ سفید را به عنوان رنگ سقف ترجیح می دهند. زیرا سفید نور را منعکس می کند و سقف نور را به همان اندازه یا بیشتر از چهار دیوار دیگر منعکس می کند. سفید توهم عمق را ایجاد می کند، سبب جلوه بزرگنمایی می گردد. رنگ های تیره سقف دارای نقطه توقف بصری هستند.

  دکوراسیون در یک دفتر کار مدرن

  تغییر در دکوراسیون یک ساختمان اداری، روحیه را بهبود می بخشد و بهره وری را افزایش می دهد. نام تجاری را بیشتر نشان می دهد و اعتماد مشتری را جلب می ماید و بر تعداد مشتری می افزاید. بازسازی فضا یک سرمایه گذاری ارزشمند است که می تواند تأثیر طولانی مدت بر موفقیت آینده شرکت شما داشته باشد. در ویدئوی زیر تغییر دکوراسیون داخلی یک ساختمان اداری را مشاهده می نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید