راک تایل

راک تایل

راک تایل: شرکت ROCK یک شرکت نوین در زمینه تولید تایل الیاف معدنی با بالاترین کیفیت و نوآوری می باشد که به تازگی شروع به فعالیت نموده است. مواد اولیه به کار رفته در این تایل ها همه قابل بازیافت می باشد به همین دلیل این محصول دارای استاندارد جهانی ایزو می باشد. شرکت آکس طرح و ساخت با افتخار بهترین تایل های معدنی را به مشتریان محترم خود تقدیم می کند.

شرکت ای ام اف : شرکت AMF یکی از مبتکرترین تولیدکنندگان است که با نوآوری و تخصصی که دارد، بیش از 50 سال است که یکی از پیشروترین تولیدکنندگان سیستم های سقف کاذب در جهان است.

ساختار تایل معدنی

تایل های مواد معدنی AMF از مواد اولیه طبیعی چون پشم معدنی، پرلیت، خاک رس و نشاسته ساخته شده که همه تجدید پذیر هستند. استاندارد جهانی ISO کیفیت، ایمنی بالا و همچنین امنیت محیطی پشم معدنی مورد استفاده را تضمین می کند. از مزایای مهم این محصولات می توان به وزن سبک، سهولت در حمل و نقل، مقاومت عالی در برابر آتش، دوام و عملکرد عالی در جذب صدا اشاره نمود.

تایل الیاف معدنی

تایل الیاف معدنی

از دیگر محصولات شرکت کناف آلمان است که پیشرو در تولید تایل های معدنی و سقف کاذب مشبک می باشد. این محصولات از انواع سقف های کاذب می باشند که می توانید از آنها در تئاتر و سینما، فضاهای آموزشی، سالن های همایش، بانک ها، ساختمان های اداری و فروشگاه های بزرگ بهره مند شوید. استاندارد جهانی ISO کیفیت، ایمنی بالا و همچنین امنیت محیطی پشم معدنی مورد استفاده را تضمین می کند. این تایل ها از پشم سنگ، خاک رس و پرلیت ایجاد و در طرح های دکوراتیو، ابعاد و رنگ های متفاوت تولید می شوند. از مزایای مهم این محصولات می توان به وزن سبک، سهولت در حمل و نقل، مقاومت عالی در برابر آتش، دوام و عملکرد عالی در جذب صدا اشاره نمود.

مزایای تایل معدنی

مزایای تایل معدنی

  • قابلیت جذب صوت بالا و کنترل ارتعاشات در فضا
  • جلوگیری از همهمه در فضا، با هدایت صدا از طریق سوراخ های روی تایل ها به فضای پشت سقف های کاذب
  • عایق حرارتی مناسب، مقاومت در برابر حریق، نصب و نگهداری آسانپ
  • امکان دسترسی آسان به تاسیسات بالای سقف کاذب
  • قابلیت بازیافت صد در صدی
  • از محبوب ترین و پرکاربردترین سقف های کاذب برای کاربری های مختلف

تایل الیاف معدنی که در ایران با نام های AMF، USG و ROCK شناخته می شوند یک نوع تایل سقفی می باشد که مقاومت خوبی در برابر حرارت، رطوبت و صوت دارند و از قابلیت آکوستیکی بالایی برخوردارند.
تایل های AMF تولید آلمان و تایل های USG تولید عربستان می باشند که مدتی است به دلایل مختلف وارد کشور نمی شوند. اما برند دیگری که در زمینه تولید تایل های الیاف معدنی فعالیت می کند تایل های راک می باشد که از کیفیتی در حد تایل های AMF و USG برخوردار است و به کشور های همسایه نیز صادرات می شود. از نقاط قوت راک تایل میتوان به خاصیت رنگ پذیری، مقاومت کامل در برابر حریق و خاصیت آکوستیکی خیلی بالا اشاره کرد.

5/5 - (5 امتیاز)
آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید