0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
سقف شبکه

سقف شبکه

سقف شبکه : در مطالب قبلی برای شما کاربران در سایت درمورد انواع سقف های کاذب مانند سقف کشسان و رابیتس و چوبی توضیحاتی دادیم. شما با انواع پوشش های کاذب آشنا شدید و متوجه شدید که کاربرد و استفاده آنها در چه مواردی است. امروز ما قصد داریم برای شما کاربران گرامی در مورد سقف مشبک یا همان ٖ سقف کاذب مشبک کناف توضیحاتی دهیم، برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب همراه ما باشید.

این نوع پوشش های کاذب معمولا به اسم سقف کاذب مشبک هم نامیده میشوند و به این دلیل است که در نصب و اجرای آن از انواع اتصالات و قطعات فلزی پیش ساخته که اندازه های یکسانی دارند استفاده می گردد و به صورت شبکه ای به یکدیگر متصل میشوند. همچنین این شبکه ساخته شده توسط آویز هایی از جنس تسمه فولادی و یا سیم فولادی به زیر پوشش اصلی متصل میشوند.

هزینه اجرای نصب سقف شبکه

هزینه اجرای نصب سقف شبکه

یکی از پرمصرفترین سقف های کاذب، هیمن پوشش های شبکه ای بوده که معمولا در محیط های صنعتی و در بعضی از مکان های اداری استفاده میشوند. همچنین به ابعاد این پوشش میتوان اشاره داشت که از ابعاد ۶۰ در ۶۰ استفاده میشود. به صورتیکه مانع انعکاس و سر و صدای ساختمان میشود و همچنین سبب کاهش آلودگی صوتی نیز خواهد شد.

همانطور که توضیح دادیم ، از سازه های سپری ساخته شده که به یک دیگر متصل اند. این سازه ها و تایل ها به طور  T بوده و به وسیله آویز ها به پوشش اصلی متصل میشوند، همچنین فضای داخلی سقف کاذب مشبک امکان استفاده از عایق را فراهم کرده است. درضمن میتوان این پوشش را با دیگر پوشش ها ترکیب کرد و از آنها استفاده کرد.

استفاده از سقف کاذب شبکه ای کناف

قابلیت نصب آسان و سریع از عواملی که موجب سرعت بخشیدن به اجرای این ساختار میشود. میتوان به عدم نیاز به درزگیری و رنگ آمیزی، اجرای سریع و آسان زیر سازی و قرار دادن تایل ها بدون نیاز به اجرای پیچ یا همان به صورت وزنی اشاره کرد. این سرعت بالا موجب کاهش هزینه و بازگشت سریع سرمایه خواهد شد.

دسترسی آسان به فضای تاسیساتی، از آنجا که تایلهای سقفی توسط وزن خود درون شبکه قرار دارند با برداشت تایل ها امکان دسترسی آسان به فضای تاسیساتی وجود خواهد داشت. این ویژگی تعمیر و نگهداری تاسیسات را در مراحل بهره برداری از ساختمان بسیار ساده میکند. تنظیم شرایط آکوستیکی فضا، این ویژگی یکی از کاربردی ترین ویژگی های سقف کاذب مشبک کناف می باشد. سقف کاذب مشبک با جذب بالای صوت میتواند شرایط آکوستیکی ” تایل گچی آکوستیک ” فضا را تنظیم میکند.

تعمیر و نگهداری آسان، یکی از بهترین ویژگیهای این سقف های دکور تعمیر و نگهداری بسیار آسان آن هاست. شما نیازی نیست که با آسیب دیدن تایل ها آن ها را تعمیر و یا ترمیم کنید. صرفا با جایگزین کردن آن میتوانید آسیب را برطرف کنید! با حذف عملیات رنگ آمیزی شما میتوانید به راحتی با استفاده از تایلهای رنگ شده و یا روکش دار عملیات رنگ آمیزی را کنار گذاشته و زمان اجرای کار را کاهش دهید.

کاربرد سقف کاذب مشبک کناف

کاربرد سقف کاذب مشبک کناف

نصب سریع و آسان

سقف شبکه ای به دلیل ساده بود و اجرای سریع آن ، نصب بسیار ساده و آسانی دارد ، و به این دلیل است که در این پوشش شبکه نیازی به درزگیری و رنگ آمیزی و …. ندارد و بسیار ساده می باشد ، به همین دلیل نصب آن بسیار ساده می باشد و در کمترین زمان میتوان آن را نصب کرد.

تعمیر و نگهداری بسیار آسان

همانطور که میدانید سقف های کاذب میتواند آسیب پذیر باشند و مشکلاتی به وجود آورد ، پوشش شبکه ای تعمیر و نگهداری بسیار آسانی دارد و صرفا نیازی به بازسازی ندارد و میتوان با جایگزین کردن تایل ها آن را تعمیر کرد.

بدون رنگ آمیزی

اگر در نصب پوشش شبکه ای از تایل های پیش رنگ استفاده کنید دیگر نیازی به رنگ کردن ندارید و نصب و اجرای ساده تری را در پیش خواهید داشت.

سقف کاذب مشبک کناف از شبکه سازه های سپری یا T شکل و تایل های سقفی تشکیل گردیده و به وسیله ی آویز های قابل تنظیم به سقف اصلی وصل میشوند. تایل ها به صورت وزنی داخل این شبکه سازه ها قرار خواهند گرفت. در قسمت خالی پشت سقف کاذب میتوان از لایه عایق استفاده کرد . با قرار گیری این لایه میتوان از ورود صدای زیاد به خوبی جلوگیری کرد . به علت ویژگی های بیشمار این نوع سقف کاذب ، استفاده از آن در محیط های مختلف مانند : اداری ، آموزشی ، تجاری و … روز به روز بیشتر میشود.

خرید سقف کاذب شبکه کناف

خرید سقف کناف : برای خرید انواع سقف های کاذب و اجرای سقف کشسان ، میتوانید با شرکت آکس طرح ساخت مجری انواع پروژه های ساختمانی و بازسازی با بهترین متریال تماس حاصل کرده و جزیات پروژه ی خود را برای کارشناسان این مجموعه توضیح داده یا درخواست مشاوره و بازدید نمایید.

5/5 - (27 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید