سقف دکور

سقف دکور
5 (99.33%) 30 vote[s]

سقف دکور : توجه به رنگ و زیبایی دیوارهای خانه و همچنین نوع کف پوش آن ضروری است ، اما نبایستی از توجه و اهمیت به دکور سقف غافل شد . چرا که دکور سقف یکی از مهمترین و پر جلوه ترین نماهای یک منزل مسکونی به حساب می آید . جلوه گری و نمایی که یک سقف می تواند به محیط یک خانه هدیه دهد ، این امکان برای سایر قسمت ها همچون کف و دیوار ها محیا نیست . چرا که به واسطه یکپارچه بودن نمای سقف و بنای یک دست و گسترده در آن امکان ایجاد و انجام طرح هایی جذاب و خلاقانه محیا تر است .

یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار در دکوراسیون های داخلی و اداری ، توجه به سقف مکان مورد نظر است . بسیاری از منازل و محیط های اداری سقفی ساده و بدون هیچ طرح و نگاری را دارا می باشند . یا نهایتا یک گچ بری ساده همراه با یک آویز لوستری ، که این تکرار در نما را در اکثر دکوراسیون سقف ها مشاهده می کنیم .

خدمات سقف دکور کناف

استفاده از تایل های از پیش ساخته سقف دکور سبب خدمات و ویژگی های منحصر به فردی در آن ها شده است که استفاده از آن را در کلیه محیط ها امکان پذیر ساخته است . برای هر محیطی با هر تنوعی و با هر ویژگی خاصی ، سقف کشسان کناف مورد نظری وجود دارد . سقف دکور کناف در تمامی محیط ها از محیط های اداری و سالن های اجتماعات و کنفرانس ها گرفته تا محیط های پزشکی ، بهداشتی درمانی . از محیط های مرطوب و پر رطوبت گرفته تا محیط هایی که در خطر اتش سوزی قرار دارند . از محیط های اگوستیک و استودیو ها گرفته تا اتاق های نشیمن ، پذیرایی و خواب شما .

مطالب مرتبط : سقف کشسان

همه و همه تنها طیف کوچکی از کاربرد های گسترده این سقف های دکور است که به دلیل انواع گوناگون و کاربرد های وسیعی که دارند مورد استفاده قرار میگیرند .
استفاده از سقف کناف و انواع نمونه های کناف میتواند جلوه گر نمای ساختمان و محیط کاری شما شود . که استفاده از هرگونه طرح و یا استفاده از بازی رنگ ها را برای شما امکان پذیر می سازد . در کنار طرح های هندسی میتواند زیبایی محیط شما را چند چندان کند . همچنین میتواند برای سقف اتاق خواب یا اتاق کودکتان از طرح های مختلف و خلاقانه استفاده کنید .

اجرای سقف دکور

یکی از ویژگی های موثر در نمای دکور سقف محل مورد نظر شما ، چیدمان اجزای حاضر در کف آن مکان می باشد . اگر شما چینش سقفی مستطیلی شکلی دارید و از طرح های مشبک یا اشکال هندسی مستطیلی در سقف استفاده کرده اید ، هرگز نباید چیدمان مبلی خود را به صورت دایره وار بچینید . و یا از میز های دایره ای شکل برای محیط خود استفاده کنید . که هر کدام مناسب با اشکال هندسی و رنگ بندی سایر اجزای خانه بایستی انتخاب شوند .

ویژگی های خانه و محیط خود را بشناسید و با توجه به نوع و شکل آن محیط شروع به انتخاب رنگ و چینش اسباب و وسایل خانه کنید . به طور مثال اگر از سقف کوتاه در محیط منزل خود رنج میبرید می توانید با نور پردازی و رنگ بندی های مناسب ارتفاع سقف خود را بیشتر از آنچه که هست جلوه دهید . و با تغییر ارتفاع و با استفاده از کناف ، کوتاهی ارتفاع سقف را برطرف کنید .

سقف دکور

انواع سقف دکور

یکی از نکات دیگر انتخاب درست سقف دکور در محیط مورد نظر است . به طور مثال سقف کاذب که برای محیط اداری جذاب و گیرا است برای محیط اتاق نشیمن و یا اتاق کودک مناسب نیست . بهتر است دکور هر سقفی مناسب با کارایی خاص خود مورد استفاده قرار گیرد . هر محیطی بایستی با توجه به کارایی آن و فعالیتی که در آن رخ میدهد مناسب سازی شود . در محیط کاری و محیط های سازمانی بایستی از طرحی استفاده شود که تنها مناسب همان محیط است . طرح محیط خانه بایستی کاملا متفاوت با محیط اداره و محل کار باشد . همچنین بسیار خوب است که طرح محیط اتاق نشیمن را مناسب سازی کنیم و با طرح اتاق خواب تفاوت قائل شویم .

اجرای سقف دکور اتاق خواب

سقف کشسان فیبر نوری بسیار مناسب برای اتاق خواب و بسیار جذاب و چشم نواز برای محیط استراحت است . رنگ بندی منحصر به فرد مورد استفاده در آن بسیار بی نظیر و چشم نواز است .

سقف دکوری محیط اداری

سقف لاکر مناسب محیط های نمایشکاهی و دکوراسیون اداری است . جذابیت نوری در عین نمایی هندسی و یکپارچه حس امنیت را به بیننده القا می کند .

سقف دکوری اتاق میهمانی

بهتر است برای طراحی دکوراسیون سقف اتاق های میهمانی از طرح های کناف با اشکال هندسی همچون مربع و مستطیل استفاده شود . همچنین به همراه نور پردازی که محیط را بسیار شیک و رسمی و در عین حال با جذابیتی گیرا نشان می دهد .

سقف دکوری اتاق نشیمن

همچنین برای اتاق نشیمن ، اگر علاقه مند به لوستر هستید میتوانید با طرح های تو در توی دایروی در مرکز دایره لوستر نصب کنید . با نصب لوستر دکوراسیون سقفی محیط خود را بیش از پیش دلنشین ، گرم و چشم نواز کنید .