اجرای کناف

اجرای کناف
4.9 (97.7%) 122 votes

خدمات اجرای کناف در تهران : در اجرا از جنس کناف ، برای پوشش ازپنل ازجنس گچ استفاده میکنند که روی پروفیل ها و یا شبکه سازه های سپری نورد می شوند. این شبکه با آویزهای قابل تعمیر بسقف وصل خواهد شد. کناف که برای سقف استفاده می شوند شامل دو نوع ساختار متحرک ثابت میشوند. خدمات اجرای کناف متحرک در تهران : برای زیرسازی از کلیک و برای پر کردن آن از تایلهای گچی 60 در 60 استفاده میشود. تایلهای گچی انواع مختلفی دارند که از انواع آن میتوان به تایل گچی ساده ، طرح دار ، آکوستیک ، فلزی ، پوشالی و معدنی اشاره کرد.

خدمات اجرای کناف ثابت در تهران : این نوع نیز دارای دوساختار است اجرای سقف کاذب کناف مشبک و سقف کاذب یکپارچه کناف . سقفهای کناف مشبک شامل باکس ساده حاشیه ، باکس نور پنهان حاشیه ، منحنی ، قوسی و گنبندی میشد که هر کدام ازموارد ذکر شده بسته به طرحی که انتخاب شده ، استفاده میشوند.

نحوه اجرای کناف در ایران

در ادامه با ما همراه باشید تا با اجرای آن و انواع آن بیشتر آشنا شوید.
خدمات اجرای کناف : انواع مختلفی دارند که از انواع آن میتوان به تایل گچی ساده ، طرح دار ، آکوستیک ، فلزی ، پوشالی و معدنی اشاره کرد. خدمات اجرای کناف ثابت در تهران : این نوع نیز دارای دوساختار است سقف کاذب مشبک کناف و سقف کاذب یکپارچه کناف .سقف کناف مشبک شامل باکس ساده حاشیه ، باکس نور پنهان حاشیه ، تونلی ، منحنی ، قوسی و گنبندی میشد که هر کدام ازموارد ذکر شده بسته به طرحی که انتخاب شده ، استفاده میشوند.

در اجرای خدمات کناف از مرحله ی شروع به ساخت تا مرحله ی نصب و راه اندازی در کناف پروسه ای است که بایستی تماما تحت نظر متخصصین مربوطه کنترل و آنالیز شود . هر کدام از مراحل اجرای کناف به دلیل فراوانی در جزئیات ساخت و استفاده از متریال های گوناگون ممکن است تغییرات اساسی را در پایان کار برای ما به ارمغان آورد . لذ بایستی تمام مراحل را بررسی کرده و متریال های مورد استفاده ، تماما استاندارد و مورد تایید کارشناسان فنی قرار گرفته باشد . ت
به همین منظور کلیه مراحل در مجموعه آکس ، از ساخت آن در کارخانه تا نصب آن در محیط ساختمانی شما تحت کنترل و بازبینی قرار میگیرد .

انواع اجرای کناف

کلیه مصالح به کار رفته شده در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی بوده که مجموعه آکس تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی انجام میشود . خدمات اجرایی کناف دارای تنوع و روش های متنوع و مختلفی است که در ادامه برخی از گروه های پر شمار کناف را برای شما معرفی و شرح میدهیم .

کناف شامل انواع مختلفی می باشد که بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده ، دیوار پوششی ، سقف کاذب مشبک ، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه میباشد . از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس ،  آکوستیک ،  گریلیوم ، ترکیبی ، چوبی ، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد . هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوار پوش هم استفاده شوند و سقف و دیوار در کنار هم تبدیل به طرحی یک پار چه و منظم شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند .

مزایای اجرای خدمات کناف

تمامی خدمات کناف دارای امتیاز ها و مزایای مشترکی هستند که در ادامه به شرح برخی از آنان می پردازیم  . تفاوت آنان بیشتر در نمای انان است و هر کدام از نظر بصری تفاوت هایی دارند که با توجه به محیطی که در ان قرار است از آنان بهره ببرید انتخاب می شوند .

مقرون به صورفه بودن اجرای آن
قابلیت دسترسی آسان به قسمتهای پشتی
دارای ماهیتی آسان و سریع
دارای وزنی کم
دارای خاصیت انعطاف پذیری
قابلیت تغییر دکور در آینده
نصب چراغ و تقویت نورپردازی
مقاوم در برابر آتش سوزی و زلزله

قابلیت ایجاد سیستمهای نورپردازی مختلفی برای جذاب کردن محیط داخلی ساختمان مورد نظر
زیبا کردن دکوراسیون داخلی ساختمانهای مختف تجاری ، مسکونی و اداری
افزایش مقاومت ساختمان و اجزای آن در برابر آتش سوزی  با قرار دادن پنلهای ضد حریق
دارای پوشش تاسیسات مکانیکال و پوشش الکتریکال در قسمت پشتی
دارای پنل ها و پوششهای مختلف برای محیط های مختلف مانند محیط مرطوب

هزینه اجرا کناف در تهران

نحوه اجرای کناف در تهران : در مرحله اول می بایست پیشنیازهای زیرسازی را آماده کرد. محاسبه فاصله سازه های باربر و پنل خور بر اساس پوشش کاری ، وزن اجرای کناف کاذب و میزان مقاومت در برابر آتش سوزی نیز ضروری است . در مرحله بعدی باید سازه تراز و آویز ها را در صورت نیاز نصب کرد  . بعداز طی کردن مراحل ذکر شده نوبت به اجرای سازه های بابر ، پنل خور ، باز شو ها و بادبندی میرسد. بعداز اتمام اجرا ها ، لایه عایق و صفحات روکش دار گچی باید متصل شوند. و در آخر نوبت به درزگیری و آماده کردن برای رنگ آمیزی میرسد.

هزینه اجرای کناف در تهران چقدر است ؟
این سوالی است که ممکن است خیلی ازشما کاربران به دنبال آن باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هزینه اجرای کناف در تهران توضیحاتی برای شما دهیم. جهت اطلاع از شرایط کار و اجرای پروژه ساختمانی با مجموعه ی آکس طرح و ساخت و همچنین برآورد هزینه اجرای کناف در تهران می توانید با کارشناسان و نمایندگان شرکت آکس طرح و ساخت تماس گرفته و از خدمات مشاوره و بازدید در محل رایگان بهره مند شوید.