دیوار جدا کننده کناف

4.8/5 - (43 امتیاز)
4.8/5 - (43 امتیاز)

دیوار جدا کننده کناف چیست : درزهای موجود میان صفحات مذکور با استفاده نوار و بتونه مخصوص درزگیری شده و پایان کار سطحی یکپارچه و آماده برای رنگ آمیزی  ایجاد میشود. علاوه بر رنگ آمیزی میتوان از طرح ها و پوشش های مختلفی برای زیبایی ظاهری کار استفاده کرد. قسمتهای خالی درون آن می توان از انواع عایقهای حرارتی و صوتی استفاده کرد. استفاده و دسترسی به فضای پشتی و داخلی یکی از امکانات مهم دیوار است.

این نوع جز دیوارهای غیر باربر است و آن ها برای تقسیم بندی فضای داخلی ساختمانهای مختلف استفاده میشود. پارتیشن ها یا کناف از لحاظ کاربرد به 4 دسته تقسیم می شوند این شامل یک ردیف سازه و یه لایه پانل هر دو سمت میباشد. فواید این دیوار استفاده از حداقل مصالح ممکن و سطح اشغال کم سادگی می توان نام برد. این دیوار میتوان برای تقسیم بندی فضاهای داخلی مسکونی و اداری استفاده کرد.

دیوار جدا کننده

مطالب مرتبط : دیوار کناف

خدمات اجرای دیوار جدا کننده کناف

از امکانات دیوار جدا کننده کناف آن که این پوشش ها برای هرگونه فعالیتی همچون نصب کاشی یا سرامیک و یا برای هرگونه رنگ آمیزی و یا طرح ریزی آماده و مناسب سازی شده است . دارای فضای خالی می باشند و به سبب خالی بودن آن موارد بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند .

از جمله امکاناتی که میتوان این فضاهای خالی به کار برده شوند میتوان به استفاده انواع عایق حرارتی و عایق های صوتی در بدنه این سازه ها اشاره کرد . همچنین برای عبور سیستم های تاسیساتی من جمله تاسیسات برقی و سیم کشی برقی و تاسیسات فنی و لوله کشی و مکانیکی بسیار مناسب و قابل نصب و انجام میباشند .

دیوار کاذب جدا کننده کناف دارای ویژگی و امکاناتی مختلف و گسترده ای می باشد که ادامه به شرح برخی آنان می پردازیم .

برای راه اندازی این سازه کیفیت و دقت بالا را می توانید سازه ها انتظار داشته باشید . سازه ها از دسته سازه های خشک میباشند که در ساخت و ساز صنعتی به کار می روند . این سازه درای وال علاوه بر سرعت اجرا به دلیل کیفیت بالای ساخت آنان از دقت بالا بهره میبرند و می توانید حتی در حد میلیمتر نیز بر روی دقت سازه ها حساب کنید .

خدمات اجرای دیوار جدا کننده کناف

دیوار جدا کننده تاسیساتی 

دیوار در فضاهایی که حجم و تراکم تاسیسات زیاد است استفاده میشود . دیوار جدا کننده دارای ردیف سازه دو ردیف پانل هر دو طرف تشکیل شده و برای عبور تاسیسات دو ردیف ساده هم جدا اجرا می شوند و توسط صفحات گچی بهم متصل میشوند. گروه آکس طرح و ساخت نماینده کناف ایران ،‌عامل فروش و اجرای کناف در تهران و شهرستان ها مفتخر است که شما را پروژه نوسازی و بازسازی منزل ،‌ پروژه های عمرانی و ساختمانی همراهی کند. مجموعه با ۳۰ سال تجربه در این زمینه آمادگی خود را جهت خدمات مشاوره فروش متریال و اجرا انواع پروژه های عمرانی و ساختمانی اعلام میکند

همانطور که از اسمش پیداست دارای قابلیت فنی بسیار بالایی می باشد. دیوار یک ردیف سازه و دولایه پنل هر سمت تشکیل شده . دارای وزن بسیار کم مقاومت مکانیکی بالا و سطح اشغال کم است نوع معمولا ناحیه هایی که ارتفاع زیاد باشد استفاده میشود همچنین دیوار دارای قدرت جذب بالای صوت و مقاوم برابر آتش سوزی میباشد.

دیوار تاسیساتی