دیوار های جدا کننده کناف (پارتیشن )

دیوار های جدا کننده کناف (پارتیشن )
5 (99.09%) 22 votes

دیوار های جدا کننده کناف که نوعی دیوار کناف هستند ، با نام درای وال نیز معرفی می شوند این پوشش ها برای دیوار های غیر باربری که نقش تقسیم فضاهای داخلی یک ساختمان را دارند استفاده شده و شامل قاب های سبک هستند که یک یا چند لایه صفحات روکش  دار گچی روی آن ها پیچ شده اند.

ویژگی های دیوار جدا کننده کناف

دارای سرعت اجرایی بالا
دور ریز کم مصالح در کنار سرفه جویی در نیروی کار و مصالح
قابلیت اجرا بر روی کف تمام شده که تغییرات آتی معماری بنا را آسان میکند
افزایش مقاومت ساختمان ها در برابر زلزله
کاهش جرم ساختمان با استفاده از دیوار های جداکننده 23 تا 25 کیلوگرم
قابل اجرا بر روی سطح های وسیع با حداقل مصالح
قابل استفاده از عایق های صوتی و حرارت

دیوار های جدا کننده کناف

درز های موجود میان این صفحات مذکور با استفاده از نوار و بتونه مخصوص درزگیری شده و در پایان کار سطحی یکپارچه و آماده برای رنگ آمیزی  ایجاد میشود. علاوه بر رنگآمیزی میتوان از طرح ها و پوشش های مختلفی برای زیبایی ظاهری کار استفاده کرد.
در قسمت های خالی درون این دیوار میتوان از انواع عایق های حرارتی و صوتی استفاده کرد. استفاده و دسترسی به فضای پشتی و داخلی این دیوار یکی از امکانات مهم دیوار جدا کننده است.

دیوار جداکننده یا درای وال کناف

این نوع دیوار کناف جز دیوار های غیر باربر می باشند و از آن ها برای تقسیم بندی فضای داخلی ساختمان های مختلف استفاده میشود. پارتیشن ها یا دیوار جداکننده از لحاظ کاربرد به 4 دسته تقسیم میشوند

دیوار جدا کننده ساده کناف

این دیوار شامل یه ردیف سازه و یه لایه پانل در هر دو سمت میباشد .. از فواید این دیوار استفاده از حداقل مصالح ممکن و سطح اغال کم سادگی میوان نام برد. از این دیوار میتوان برای تقسیم بندی فضاهای داخلی مسکونی و اداری استقاده کرد

دیوار جدا کننده یا مقاومت بالا

این دیوار همانطور که از اسمش پیداست دارای قابلیت فنی بسیار بالایی می باشد این دیوار از یک ردیف سازه و دولایه پنل در هر سمت تشکیل شده . این دیوار دارای وزن بسیار کم مقاومت مکانیکی بالا و سطح اشغال کم است این نوع دیوار معمولا در ناحیه هایی که ارتفاع دیوار زیاد باشد استفاده میشود همچنین این دیوار دارای قدرت جذب بالای صوت و مقاوم در برابر آتش سوزی میباشد

دیوار های جدا کننده

دیوار جدا کنننده با عملکرد صوتی بالا

از این دیوار برای مواقعی استفاده میشود که مصرف کننده دیواری با قدرت جذب صوت بالا نیاز دارد.این دیوار نیز از دو ردیف سازه و دو لایه پانل در هر دو طرف تشکیل شده است و از نوار فوم کناف نیز برای جدا کردن دو لایه کناف استفاده شده که این امکان انتقال صوت را به حداقل میرساند. همچنین با استفاده از عایق های مضاعف میتوان این قابلیت را افزایش داد .

دیوار جداکننده تاسیساتی 

 این دیوار در فضاهایی که حجم و تراکم تاسیسات زیاد است استفاده میشود این دیوار از دو ردیف سازه دو ردیف پانل در هر دو طرف تشکیل شده و برای عبور تاسیسات دو ردیف ساده از هم جدا اجرا میشوند و توسط صفحات گچی بهم متصل میشوند.

نصب و اجرای درای وال کناف

گروه آکس طرح و ساخت نماینده کناف ایران ،‌عامل فروش و اجرای کناف در تهران و شهرستان ها مفتخر است که شما را در پروژه های نوسازی و بازسازی منزل ،‌ پروژه های عمرانی و ساختمانی همراهی کند. این مجموعه با ۳۰ سال تجربه در این زمینه آمادگی خود را جهت خدمات مشاوره فروش متریال کناف و اجرا انواع پروژه های عمرانی و ساختمانی اعلام میکند.

دیوار های جدا کننده کناف (پارتیشن )