در حال بارگذاری لوگو
فروش کناف

فروش کناف

 • کناف امروزه کاربردهای بسیاری در معماری و دکوراسیون داخلی یک ساختمان اداری، صنعتی، تجاری و یا مسکونی دارد. طرح مختلفی که این سقف ها دارند این امکان را میدهند تا به راحتی با سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. استفاده کردن از این سقف ها در معماری داخلی، تأثیر چشمگیری بر روی جذابیت و زیبایی فضا می گذارد. برای اطلاع از لیست قیمت فروش کناف (کی پلاس) ایران در ادامه با شرکت طرح آکس عاملیت کناف (کی پلاس) در ایران همراه باشید.

  قیمت پانل کناف و بتونه و سازه کناف

  برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات کناف (کی پلاس) میتوانید با مشاوران خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید. برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت کی پلاس (کناف) و بتونه و سازه های کناف کلیک نمایید.

  خرید و اجرای سقف کناف

  فروش کناف در سراسر ایران

  شرکت آکس طرح و ساخت، با عنوان نمایندگی کناف در ایران کلیه محصولات این برند را به همراه خدمات پس از فروش کناف، به شما عزیزان ارائه خواهد داد. شركت كناف ايران محصولات متفاوتی توليد ميكند و محصولات خود را از طريق نمايندگی های خود روانه بازار میکند. شركت آكس طرح و ساخت افتخار این را دارد كه از سال ١٣٨٠ تا كنون نمايندگی رسمی شركت كناف را بر عهده دارد. جهت خرید کناف و اجرای انواع سقف و دیوار کناف با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

  نمونه کارهای فروش کناف

  فروش کناف

  فروش، طراحی و اجرای سقف کناف

  فروش کناف

  طراحی و اجرای سقف و دیوار کناف

  فروش کناف

  طراحی و اجرای کناف سقف و کناف دیوار


  فروش کناف

  فروش سقف کناف همراه با طراحی و اجرای نورپردازی

  فروش کناف

  طراحی و اجرای دیوار خشک کناف

  انواع پانل کناف

  پانل های گچی کناف به 6 دسته تقسیم می شوند و کابرد و ویژگی های هریک به شرح ذیل می باشد:

  1 . پانل RG صفحات گچی معمولی روکش دار :

  صفحاتی با ساختار ساده و جهت مصارف معمولی می باشد.

  2 .MR پانل های گچی مقاوم در برابر رطوبت :

  این صفحات در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند. از این رو در مناطق شمالی، استخرها و مناطقی که رطوبت بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

  3 .FR صفحات گچی مقاوم در برابر حریق :

  این پانل ها در مکان هایی که امکان وقوع حریق زیاد است مانند موتورخانه ها به کار می روند.

  4 .FM صفحات مقاوم در برابر حریق و رطوبت :

  این صفحات پیشرفته بوده و عالوه بر رطوبت در مقابل آتش و حریق نیز مقاوم می باشند. در نتیجه نسبت به سایر پنل ها گران تر می باشند.

  5. پانل گچی دیامانت (Diamant) :

  ایـن پانـل از یـک هسـته گچـی اشـباع و روکـش کاغـذی مقـاوم در هـر دو سـمت آن تشـکیل شـده اسـت. ویژگیهـای ایـن پانـل باعـث شـده اسـت بتـوان بـه سـاختاری بـا اسـتحکام و مقاومت مکانیکـی بالا دسـت یافت. در عیـن حـال مـوارد مربوط بـه عایق بندی صوتـی، حرارتی و مقاومـت در برابر حریـق آن حفظ شـود.

  6. پانل گچی کلینیو (Cleaneo) :

  شـکاف و سـوراخ هـاى موجود بر روی سـطح ایـن صفحات علاوه بـر زیبایی باعـث جـذب صـدا می گردد. همچنین آلودگى‌هـاى صوتى فضـاى کار و محیـط زندگى را کاهـش مـى دهـد. علاوه بر خـواص آکوسـتیکی، نوعی از ایـن پانل حاوى زئولیـت (Zeolite) در هسـته گچـی خود مى باشـد. این امر سـطح آلاینده هاى موجـود در هـوا از جملـه دود سـیگار، ترى‌تیالمین، آمونیـاك، فرمالدهیدها، بنـزن، هیـدرو کربـن هـاى آروماتیـک و هیدروکربـن هـاى کلـر موجـود در محیـط زندگـی را کاهـش مى‌دهـد.

  مزایای اجرای انواع پانل کناف

  حال که با انواع پانل کناف و کاربری آنها آشنا شدید، با اطمینان کامل اقدام به خرید کناف و نصب پانل های آن نمایید.

  مزایای اجرای انواع پانل کناف

  • مقرون به صرفه بودن این محصولات
  • قابلیت دسترسی آسان به قسمتهای پشتی
  • نصب در مدت زمان کوتاه و سهل بودن این عمل
  • وزنی کم پنل ها
  • خاصیت انعطاف پذیری بالا
  • قابلیت تغییر دکور در آینده
  • نصب چراغ و تقویت نورپردازی
  • مقاوم در برابر آتش سوزی و زلزله
  • قابلیت ایجاد سیستمهای نورپردازی مختلفی برای جذاب کردن محیط داخلی ساختمان مورد نظر
  • قابل استفاده در واحد های اداری، تجاری و مسکونی
  • دارای پوشش تاسیسات مکانیکال و پوشش الکتریکال در قسمت پشتی
  • دارای پنل ها و پوششهای مختلف برای محیط های مختلف مانند محیط مرطوب

  اجرای پانل سقفی کناف به صورت حرفه ای

  همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید از تخریب تا بازسازی ساختمان زیر نظر مدیر فنی و مدیر اجرایی به صورت حرفه ای و اصولی صورت می گیرد. این پروژه بازسازی ساختمان صنایع ملی پتروشیمی خلیج فارس می باشد که توسط تیم فنی و اجرایی آکس انجام شده است.

  ضمانت اجرای حرفه ای کناف knauf

  کناف علاوه بر تنوع فراوان در طرح و مدل، در کلیه ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری هم مدرن و هم کلاسیک اجرا می گردد. در صورتیکه قصد خرید کناف و نظارت بر اجرای آن را دارید، مجموعه آکس مفتخر است با نیم قرن تجربه در تمام زمینه های ساخت و ساز در خدمت شما عزیزان باشد. برای اجرای کناف، ابتدا باید کناف را از نمایندگی معتبر خریداری نمایید. مهندسان سازه باید بدانند که زمان اجرای سقف و دیوار کناف از چه ابزارهایی بهره ببرند. یا تهیه کدام یک از ضرورت بالایی برخوردار است. از آنجایی که کناف کاری یکی از امورات مربوط به ساختمان ها می باشد، اجرای صحیح آن بسیار ضرورت دارد.

  جزییات اجرایی کناف کاری

  • باتوجه به قسمتی که می خواهید از کناف استفاده کنید مراحل اجرا متفاوت می باشد. برای اجرای کناف در سقف های کاذب از تخته گچ های پیش ساخته برای پوشش کامل سقف استفاده می کنند. این تخته های گچی بر روی پروفیل های فلزی که بر روی سقف اصلی هستند متصل می شود. مراحل کار به این صورت است که ابتدا شبکه فلزی را به سقف اصلی متصل می کنند.
  • سپس پنل های گچی را به زیرساز های فلزی متصل می کنند.
  • در این مرحله باید تمامی درزها را بتونه کنید و سطحی صاف را ایجاد نمایید.
  • بعد از اتمام کار باید یک لایه ماستیک بر روی کار بزنید تا سطحی یکنواخت برای زیرسازی رنگ ایجاد نمایید.

  کناف کاری دیوار

  کناف کاری دیوار

  به جرات میتوان گفت که با کناف کاری روی دیوار میتوان طرح های متنوع بسیار زیبایی روی آن ها پیاده کرد. در واقع دیوار کناف  این اجازه را به طراحان می دهد تا خلاقیت و هنر خود را در حین اجرای آن به کار گیرند. دکور دیوار تلویزیون با کناف هم در ساختمان های مسکونی و هم در ساختمان های اداری و تجاری یکی از خدمات پرطرفدار و محبوب مشتریان می باشد.

  اجرای صفر تا صد پروژه های ساختمانی

  مجموعه آکس مفتخر است که با سالها تجربه و به ثمر رساندن پروژه های موفقیت آمیز در تهران و شهرستان ها اجرای پروژه های ساختمانی شما را از صفر تا صد به عهده گیرد. این مجموعه اکثر پروژه های خود را با بهره مندی از متریال ممتاز و با کیفیت اجرا می کند. همچنین آمادگی اجرای انواع پروژه های ساختمانی، اداری، مسکونی،‌ ورزشی و … را دارد.

  هزینه بازسازی و نوسازی ساختمان

  خرید کناف برای بازسازی و نوسازی ساختمان

  امروزه محصولات کناف در بازسازی و نوسازی ساختمان ها بسیار کاربرد دارد. محصولاتی مانند عایقهای صوتی، حرارتی و نوار درزگیر همه از شرکت کناف هستند. علاوه بر این، شرکت آکس طرح و ساخت به عنوان نماینده کناف، خدمات مختلفی اعم از خدمات اجرای کناف یا بازسازی و نوسازی ساختمانهای مختلف رابر عهده دارد. این مجموعه مجری طرحهای بازسازی و نوسازی و عامل فروش کناف ایران و حومه می باشد. جهت مشاوره رایگان و بازدید از پروژه های نوسازی و بازسازی منزل در تهران می توانید با مشاورین مجموعه آکس طرح و ساخت تماس حاصل فرمایید.

  خرید کناف با جدیدترین لیست قیمت

  فروش کناف در نماینده رسمی کناف ایران

  شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. این مجموعه تا به امروز موفق به فروش متریال و اجرای بسیاری از پروژه های نام آشنای کشور شده است. با توجه به کیفیت اجرای بالا و رعایت ضوابط فنی استاندارد در بالاترین رتبه فنی ارزیابی شده از واحد بازرسی شرکت کناف ایران قرار گرفته است.

  گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس

  لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس می باشد. همچنین گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات را دارد. درضمن گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی را دارد. دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه 3 ساختمان و 4 تأسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد. با خیالی آسوده اقدام به خرید کناف نمایید.

  خرید کناف و ابزارهای آن در فروشگاه کناف

  فروش کناف و ابزارهای آن در فروشگاه فشارکی

  فروشگاه فشارکی شامل انواع محصولات پودری و درای وال کناف می باشد و برای اجرای انواع سقف کناف و دیوار کناف به کار می روند. از انواع این محصولات میتوان به تایل های ساده، تایل های با روکش پی وی سی، تایل های آکوستیک، راک تایل و … اشاره داشت. همانطور که میدانید محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس) بسیار با کیفیت هستند. به طوری که پانل های گچی و سایر اجزا در برابر رطوبت مقاوم می باشد. در برابر آتش سوزی و حریق نیز می تواند مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد.

  این محصولات ویژگی ها و مزایای بسیاری دارند و به تدریج و در طی چند سال جایگزین روشهای سنتی شده اند. ویژگی های بسیار، آن را کاملا متمایز می سازد. طرحهای جدید و شیک و مقرون به صرفه ای دارد. سرعت بالا در نصب، تعمیر آسان و سبکی از ویژگی هایی است که کناف را نسبت به گچ و روشهای قدیمی و سنتی برتری می بخشد.

  در مورد خرید لوازم جانبی هم میتوان به لوازم اجرا، لوازم جانبی سقف کناف و سقف های کاذب اشاره نمود. همچنین پیچ بولت، نوارمش، بتونه درزگیری، بتونه ماستیک، پشم سنگ و … نیز اشاره داشت.

  ابزار لازم جهت اجرای کناف

  مهندسان سازه باید بدانند که زمان اجرای سقف کناف از چه ابزارهایی بهره ببرند و تهیه کدام یک از ضرورت بالایی برخوردار است. از آنجایی که کناف کاری یکی از امورات مربوط به ساختمان ها می باشد، اجرای صحیح آن بسیار ضرورت دارد.

  ساختار سقف کناف

  از جمله این ابزارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  جک نگهدارنده، دستگاه برش قرقره ای و سوهان گرد از جمله اجزای مورد نیاز برای اجرا می باشد. برای اجرای این نوع سقف نیاز است تا ابزارهایی همچون گاری حمل پانل، دستگیره حمل پانل و همچنین ریسمان رنگی تهیه شوند. لیسه استیل، سنباده ماله ای، سنباده دسته دار، ماله استیل و ظرف درست کردن بتونه برای اجرای این نوع سقف کاذب ضروری هستند.
  برای اجرای درست سقف کناف نیاز است تا شما ابزارهایی همچون تیغ برش، همزن رنگ، چکش پلاستیکی، غلتک سوزنی، اره چاقویی، دستگاه برش طولی، پخ زن، دریل و گردبرد و در نهایت رنده را تهیه نمایید. تمامی ابزارهای ذکرشده وظایف خاصی را بر عهده دارند و نیاز است تا در زمان اجرا تمامی آن ها تهیه شوند و هیچ یک از آن ها از قلم نیفتند.

  نحوه قیمت گذاری اجرای knauf و خرید کناف

  نحوه قیمت گذاری اجرای knauf و فروش کناف

  معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری و فروش کناف را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست. پس با اطمینان اقدام به خرید کناف از نماینده و عاملیت شرکت کناف نمایید.

  حتی در زمینه اجرا، مدیرفنی های دوره دیده و مورد اعتماد شرکت کی پلاس (کناف) حضور دارند. با نظارت دائم آنها بر پروژه ها، گزارش پروژه های اجرایی به شرکت کی پلاس ارسال می گردد. همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا با کیفیت و نظارت کامل انجام می شود.

  محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد. حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  بدون نظر

  1. محمد دی 2, 1397

   خیلی زیبا و شیکه ، هزینه اجرای این نوع دیوار متری چند هست ؟

  2. مدیر سایت دی 2, 1397

   با عرض سلام
   جهت براورد هزینه پروژه لطفا با دفتر شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید

  3. امیری اردیبهشت 18, 1402

   سلام وقت بخیر قیمت پانل کناف امروز چنده؟

  نوشتن یک پیام

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید