در حال بارگذاری لوگو
فروشگاه فشارکی

فروشگاه فشارکی

امروزه نیاز های مختلف صنعت ساختمان با گسترش روش ساخت و عملکرد و کارایی های آن بسیار متفاوت تر از دهه و سال های گذشته می باشد. چرا که این نیاز ها به دلیل صنعتی شدن نوع و روش ساخت و ساز وارد مرحله ای جدید و نوین شده است. به همین علت دیگر نمیشود از روش ها و ابزار های قدیمی و سنتی در این صنعت ساخت و ساز نوین استفاده کرد. مجموعه آکس با تاسیس فروشگاه با نام فروشگاه فشارکی نیاز های مشتریان محترم و خواستگاه های این صنعت را به راحتی بر طرف کرده است.

اهداف فروشگاه فشارکی

هدف اصلی تاسیس این فروشگاه تامین نیاز های مهم و ضروری مشتریان و کارفرامایان محترم می باشد. با تاسیس این فروشگاه نیاز های سازندگان و مشتریان پروژه ها ی بزرگ تامین خواهد شد. همانطور که گفته شد ، با گسترش این صنعت دیگر نمیتوان از روش ها و بازار های سنتی در صنعت ساخت و ساز استفاده کرد و نتیجه مطلوبی گرفت.
به همین علت نیز باید فضایی ایجاد میشد تا سازندگان پروژه های بزرگ خود را بدون دغدغه و مشکل و با سهولت و در کمترین زمان ممکن ، کالای مورد نیاز خود را از یک فروشگاه جامع و کامل تهیه میکردند.

shop
فروشگاه فشارکی  با توجه به تنوع محصولات ، به چند بخش مختلف تقسیم میشود :

بخش اجرای کناف

بخش تاسیسات

اجرای سقف کاذبقیمت سقف کشسان ” ” تایل سقفی گچی ساده کناف ”

کاشی ، سرامیک و چینی آلات بهداشتی و …

قسمت مواد و مصالح ساختمانی

مزایا و ویژگی های فروشگاه فشارکی

با تاسیس فروشگاه فشارکی دیگر نیازی به صرف وقت زیاد برای تامین امکان و ابزار مورد نظر خود ندارید و میتوانید در کمترین زمان ابزار و یا کالا مورد نظر خود را تهیه کنید

2 : دارای بیش از 3600 جنس از انواع کالا های تاسیساتی
3 : دارای محصولات مورد نیاز مرتبط به نیاز های بعد از مرحله سفت کاری
4 : رفع کردن کمبود ها در کمترین زمان
5 :امکان ارائه خدمات جانبی
6 : ارائه مشاوره در طراحی و یا نصب

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید