در حال بارگذاری لوگو
سقف کشسان ساتن

سقف کشسان ساتن

 • سقف کشسان ساتن : وقتی شما برای پیاده سازی رنگ یا طرحی که در ذهن خود دارید به دنبال متریالی هستید که آن را برای شما پیاده سازی کند ، نصب سقف کشسان کناف بر روی ساتن یکی از بهترین انتخاب هاست. وقتی پارچه ای بتواند رنگ و نقش را به طریق مطلوب در خود بروز و ظهور دهد آن پارچه می تواند . محبوب ترین پارچه برای اجرای ایده های شما باشد . چرا که به نقش و نگار در خیال شما رنگ واقعیت می بخشد .

  پارچه کششی ساتن جزو آن دسته از شاخه ی پارچه هایی می باشد که در خود رنگ و نگار را به زیبایی بازتاب و در زیبا شدن طرح نهایی بسیار کمک خواهد کرد . همچنین از این مدل میتوان به عنوان دیوار پوش نیز استفاده کرد که این موضوع سبب مزیت و برتری ویژه ی این مدل نسبت به سایر شاخه های این محصول میباشد .

  اجرای سقف کشسان ساتن

  پارچه های استفاده شده در این مدل از جنس pvc میباشند و گاهی به اشتباه نام ساتن این پارچه را ، با پارچه ی ساتن موجود در بازار اشتباه تصور میکنند که در حقیقت چنین نیست . این پارچه تنها در استفاده از سقف کشسان کاربرد دارد و جزو مصارف صنعتی محسوب  میشود . چرا که این پارچه به طرح های شما جلا می دهد و انعکاس خوبی برای طرح نهایی شما ایجاد می کند .

  سقف کشسان ساتن

  ویژگی سقف های کشسان ساتنی

  اگر به دنبال ویژگی های سقف کشسان مات هستید و همچنین از طراوت و درخشندگی سقف های لاکر یا شیشه ای نمی توانید عبور کنید نگران نباشید . چرا که سقف کشسان از جنس ساتن کششی این مشکل را حل کرده است . این مدل هر دو ویژگی این سقوف را یعنی مات و نیز براق بودن را در خود جای داده و در عین حال ویژگی های خاصی دارد که تنها مربوط به خود می باشد . تمام این امکانات و مزایا این مدل را جزو محبوب ترین مدل های کاری برای منازل و علی الخصوص ادارات و مجموعه های سازمانی کرده است .

  مات بودن در عین براق بودن نکته ای است که تنها بایستی با چشمان خود جذابیت آن را مشاهده کنید . شاید بتوان واژه ی صدفی بودن را به عنوان نزدیک ترین تعبیر برای تعریف از این سقوف نام برد . همچنین با توجه به دستگاه های مختلف برای این نوع مدل ابعاد 3.20 متر مربع را به چاپ میرسانند . پس برای مکان های سقف کناف آنها بیش از 3.20 باشد بایستی دوپارچه ساتن pvc بهم متصل شوند . همچنین با توجه محیط خاص میتوان ابعاد راتا 5 متر مربع ارتقاع و سقف کاذب کناف یک پارچه رابرای شما ایجاد کرد .

  مزایای سقف کششی از نوع ساتن

  جابجایی آسان

  یکی از مزایای خوب این مدل انتقال و جابجایی آسان آن می باشد. میتوان به راحتی آن را به مکان های مختلفی جابه جا و حمل و نقل نمود. این امر خود از خسارات احتمالی که به طور معمول در حین جابجایی اجسام برای ساختمان های مختلف پیش می آید جلوگیری کرد . حمل و نقل آسان و نیروی کار کمتر برای جابجایی از ویژگی های ممتاز این مدل  میباشد .

  اجرای سقف کشسان ساتن

  عایق دما و صوت

  یکی دیگر ازنکات مثبت برای این نوع مدل مقاومت و عایق بسیار خوب دربرابر گرما وسرما میباشد .
  برودت و حرارت دو نکته ای است که در صورت عایق بودن سقف می توان تا حد زیادی در بهبود کیفیت دمایی محیط نقش بسزایی داشته باشد. همچنین عایق صوتی بودن برای این محصولات سبب انتخاب بسیاری از مراکز سازمانی مختلف از جمله هتل ها و محیط های استراحتی و نیز تالار های پذیرایی شده است.

  امکان چاپ عالی

  از دیگر مزایا که جز محبوب ترین آن نیز می باشد امکان چاپ عکس و تصاویر مختلف بر روی این نوع پارچه های کشسانی می باشد. زمانی که شما بتوانید بر روی یک متریالی رنگ و شکلی که در تصویر دارید را پیاده سازی کنید. این بهترین اتفاق برای افرادی است که می خواهند تصاویر محبوب خود را در ابعادی بزرگ برای خود به یادگار داشته باشند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید