سقف کشسان ساتن

4.9/5 - (15 امتیاز)
4.9/5 - (15 امتیاز)

سقف کشسان ساتن : وقتی شما برای پیاده سازی رنگ یا طرحی که در ذهن خود دارید به دنبال متریالی هستید که آن را برای شما پیاده سازی کند ، نصب سقف کشسان کناف بر روی ساتن یکی از بهترین انتخاب هاست . وقتی پارچه ای بتواند رنگ و نقش را به طریق مطلوب در خود بروز و ظهور دهد آن پارچه می تواند . محبوب ترین پارچه برای اجرای ایده های شما باشد . چرا که به نقش و نگار در خیال شما رنگ واقعیت می بخشد .

پارچه کششی ساتن جزو آن دسته از شاخه ی پارچه هایی می باشد که در خود رنگ و نگار را به زیبایی بازتاب و در زیبا شدن طرح نهایی بسیار کمک خواهد کرد . همچنین از این مدل میتوان به عنوان دیوار پوش نیز استفاده کرد که این موضوع سبب مزیت و برتری ویژه ی این مدل نسبت به سایر شاخه های این محصول میباشد .

اجرای سقف کشسان ساتن

پارچه های استفاده شده در این مدل از جنس pvc میباشند و گاهی به اشتباه نام ساتن این پارچه را ، با پارچه ی ساتن موجود در بازار اشتباه تصور میکنند که در حقیقت چنین نیست . این پارچه تنها در استفاده از سقف کشسان کاربرد دارد و جزو مصارف صنعتی محسوب  میشود . چرا که این پارچه به طرح های شما جلا می دهد و انعکاس خوبی برای طرح نهایی شما ایجاد می کند .

سقف کشسان ساتن

ویژگی سقف های کشسان ساتنی

اگر به دنبال ویژگی های سقف کشسان مات هستید و همچنین از طراوت و درخشندگی سقف های لاکر یا شیشه ای نمی توانید عبور کنید نگران نباشید . چرا که سقف کشسان از جنس ساتن کششی این مشکل را حل کرده است . این مدل هر دو ویژگی این سقوف را یعنی مات و نیز براق بودن را در خود جای داده و در عین حال ویژگی های خاصی دارد که تنها مربوط به خود می باشد . تمام این امکانات و مزایا این مدل را جزو محبوب ترین مدل های کاری برای منازل و علی الخصوص ادارات و مجموعه های سازمانی کرده است .

مات بودن در عین براق بودن نکته ای است که تنها بایستی با چشمان خود جذابیت آن را مشاهده کنید . شاید بتوان واژه ی صدفی بودن را به عنوان نزدیک ترین تعبیر برای تعریف از این سقوف نام برد . همچنین با توجه به دستگاه های مختلف برای این نوع مدل ابعاد 3.20 متر مربع را به چاپ میرسانند . پس برای مکان های سقف کناف آنها بیش از 3.20 باشد بایستی دوپارچه ساتن pvc بهم متصل شوند . همچنین با توجه محیط خاص میتوان ابعاد راتا 5 متر مربع ارتقاع و سقف کاذب کناف یک پارچه رابرای شما ایجاد کرد .

مزایای سقف کششی از نوع ساتن

جابجایی آسان

یکی از مزایای خوب این مدل انتقال و جابجایی آسان آن می باشد که میتوان به راحتی آن را به مکان های مختلفی جابه جا و حمل و نقل نمود . که این امر خود از خسارات احتمالی که به طور معمول در حین جابجایی اجسام برای ساختمان های مختلف پیش می آید جلوگیری کرد . حمل و نقل آسان و نیروی کار کمتر برای جابجایی از ویژگی های ممتاز این مدل  میباشد .

اجرای سقف کشسان ساتن

عایق دما و صوت

یکی دیگر ازنکات مثبت برای این نوع مدل مقاومت و عایق بسیار خوب دربرابر گرما وسرما میباشد .
برودت و حرارت دو نکته ای است که در صورت عایق بودن سقف می توان تا حد زیادی در بهبود کیفیت دمایی محیط نقش بسزایی داشته باشد . همچنین عایق صوتی بودن برای این محصولات سبب انتخاب بسیاری از مراکز سازمانی مختلف از جمله هتل ها و محیط های استراحتی و نیز تالار های پذیرایی شده است .

امکان چاپ عالی

از دیگر مزایا که جزو محبوب ترین آن نیز می باشد امکان چاپ عکس و تصاویر مختلف بر روی این نوع پارچه های کشسانی می باشد . زمانی که شما بتوانید بر روی یک متریالی رنگ و شکلی که در تصویر دارید را بر روی آن پیاده سازی کنید ، این بهترین اتفاق برای افرادی است که می خواهند تصاویر محبوب خود را در ابعادی بزرگ برای خود به یادگار داشته باشند .