تماس با آکس کناف : جهت برقراری ارتباط با کارشناسان هلدینگ ساختمانی آکس با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاوران باتجربه و کارشناسان گروه آکس آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستند.

فروشگاه فشارکی تحت مدیریت خانواده فشارکی از سال 1350 در شرق تهران تاسیس گردید. این فروشگاه با هدف فروش مصالح ساختمانی تحت عنوان فروشگاه فشارکی فعالیت خود را آغاز نمود. در شعبه های مختلف در خیابان های نیرو هوایی، میدان شهدا، خیابان پیروزی، بلوار خاوران و خیابان بنی هاشم تشکیل شد.

با گذشت زمان از سال 1365 فروشگاه فشارکی علاوه بر فروش مصالح ساختمانی به صورت تخصصی خدمات فروش و اجرای تجهیزات دکوراسیون داخلی و تاسیسات ساختمان را به مجموعه خود اضافه نمود.

درباره فروشگاه هلدینگ ساختمانی آکس

این مجموعه از سال 1375 با هدف طراحی، ساخت و مشارکت در پروژ ه های عمرانی و صنعتی اقدام به تاسیس شرکت آکس طرح و ساخت نموده و در مدت  زمان نزدیک به نیم قرن تجربه در صنعت ساختمان، موفق به تامین جنس و اجرای صدها پروژه عمرانی و صنعتی مختلف در سطح کشور و کشورهای همسایه شده است. لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار می باشد. در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات، گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

در سال 1377 با توجه به نیاز کشور به ساخت و ساز انبوه این مجموعه اقدام به تاسیس شرکت خانه ساز دشت لرستان نمود. از آن تاریخ به امروز موفق به ساخت هزاران واحد مسکونی و تجاری در سراسر ایران گردیده است.

این مجموعه از ابتدا تا کنون همواره پیشرو در صنعت نوین ساختمان بوده است. در همین راستا هلدینگ آکس از سال 1380 اقدام به دریافت نمایندگی فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران(کی پلاس) نمود. از این تاریخ تا به امروز موفق به فروش متریال و اجرای بسیاری از پروژه های نام آشنای کشور گردیده است. با توجه به کیفیت اجرای بالا و رعایت ضوابط فنی استاندارد کناف در بالاترین رتبه فنی ارزیابی شده از واحد بازرسی شرکت کناف ایران قرار گرفته است.

همچنین این مجموعه در سال 1399 اقدام به تاسیس شرکت بی صداسازان خاورمیانه نمود.  این شرکت تنها تولید کننده سقف های کاذب آکوستیک و ضد حریق در ایران با نام تجاری راک تایل می باشد.

تماس با آکس کناف

در ادامه شعب هلدینگ و اطلاعات تماس شرکت آکس طرح و ساخت را مشاهده می کنید. این مجموعه خدمات خود را در سرتاسر ایران ارائه می دهد و مفتخر است که با سابقه ای بیش از نیم قرن در خدمت شما عزیزان است.

ارسال پیام به ما  اطلاعات تماس

  شعب هلدینگ ساختمانی آکس

  • آدرس : تهران، خیابان بنی هاشم، بن بست شاهباز، پلاک 14
  • شماره تماس : 02122334402-4
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خیابان فاطمی، نرسیده به میدان جهاد، ساختمان آچاچی، طبقه اول، واحد 14
  • آدرس : تهران، خیابان بنی هاشم، پاساژ رضوان، طبقه همکف، واحد 2 (گالری هوگو)
  • آدرس : خراسان، مشهد، خیابان طبرسی، انتهای طبرسی ۲۵، برج پردیس
  • آدرس : لرستان، بروجرد، میدان نواب، بلوار رهبری، مجموعه کمپینگ، نبش خیابان گلزار
  • آدرس : نصیر آباد، شهرک صنعتی نصیر آباد، کوچه ارغوان 4، پلاک B12
  • آدرس : تهران، خیابان بنی هاشم، روبروی پارک شهید جامد، پلاک 84/1، انبار فشارکی
  • آدرس : تهران، حکیمیه، خیابان سازمان آب، بعد از پمپ بنزین، انبار مرکزی شرکت گاز، انبار فشارکی

  Enter your keyword