0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
آسمان مجازی کشسان

آسمان مجازی کشسان

آسمان مجازی یکی از مدرن ترین و جذاب ترین مدل های سقف کاذب در بازار های جهانی است که به آن سقف کشسان می گویند. محصولات کشسانی همانگونه که از نامشان مشخص است قابلیت کشسانی داشته و به همین این نام را برای این محصول گذاشته اند.

بیشتر بخوانید
سقف کاذب کشسان اداری

سقف کاذب کشسان اداری

سقف کشسان یکی از مدرن ترین و جذاب ترین مدل های سقف کاذب در بازار های جهانی می باشد. سقف کشسان با وزن بسیار سبک که هر متر مربع آن در حدود ۱۸۰ الی ۲۰۰ گرم وزن دارد نوعی پوشش سقفی به شمار می رود که نصب و اجرای آن نیز بسیار ساده انجام می گیرد. توسعه در طرح ها و تنوع در محصولات، سقف کشسان را به یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نمونه های مورد استفاده در جهان تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید
دکوراسیون داخلی جدید

دکوراسیون داخلی جدید

دکوراسیون داخلی جدید همه ما وقت زیادی را در طول روز زیر سقف ها می گذرانیم، به همین علت کیفیت و چگونگی دکوراسیون و طراحی داخلی روی عملکرد فیزیکی و یا وضعیت روانی انسان بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید
سقف کاذب اتاق کنفرانس

سقف کاذب اتاق کنفرانس

سقف کاذب اتاق کنفرانس سقف کاذب اتاق کنفرانس : امروزه طراحی و دکور سقف مختص خانه ها و ساختمان های مسکونی نمی باشد و ساختمان های اداری و تجاری را نیز به صورت های متنوع طراحی و دکور می نمایند. دکوراسیون داخلی ساختمان های اداری برای کارمندانی که ساعت های طلایی روز را در آن [...]
بیشتر بخوانید
دیوار کاذب اداری

دیوار کاذب اداری

دیوار کاذب یکی از انواع دیوار ها می باشند که می توان از آنها برای دکور تکمیل و یا پارتیشن بندی یک واحد استفاده کرد. دیگر با استفاده از دیوار های آجری بخش های مختلف را تقسیم بندی نمی کنند و دلیل این امر بالا بودن هزینه ها و استفاده از تجهیزات زیاد می باشد.

بیشتر بخوانید
سقف دکوراتیو اداری

سقف دکوراتیو اداری

سقف دکوراتیو اداری، زیبایی و جذابیت سالن اداره را بیشتر و دکور فضای داخلی را شیک و اختصاصی می نماید. طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی فضای داخلی است. به همین دلیل عوامل بسیاری دست به دست هم داده اند تا شما بتوانید به راحتی به زیبایی و طراحی اختصاصی دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید
سقف کناف سالن انتظار

سقف کناف سالن انتظار

سقف کناف سالن انتظار، یک امر مهم در دکوراسیون داخلی است که مصالح اصلی را می پوشاند و جلوه های دنج تری به فضای داخلی می دهد. سقف دکوراتیو کناف نوعی صفحه روکش دار بوده که روی آن گچی می باشد و کناف نوعی نسل جدید گچ محسوب می شوند که در کلیه کارهای ساختمانی جدید به کار می روند.

بیشتر بخوانید
سقف کناف با تایل 60در60

سقف کناف با تایل 60در60

سقف کناف تایل 60*60 : برای جلوگیری از خروج صدا به عنوان پوشش استفاده می شود. علاوه بر مزایای بسیار ، استفاده از تایل ها با طرح مختلف زیبایی و جذابیت یک فضا را دوچندان می کند و می تواند انتخاب مناسبی برای فضاهای اداری ،‌آموزشی ،‌مسکونی و تجاری باشد.

بیشتر بخوانید
سقف کاذب سالن انتظار

سقف کاذب سالن انتظار

سقف کاذب سالن انتظار، یک امر مهم در دکوراسیون داخلی است که مصالح اصلی را می پوشاند و جلوه های دنج تری به فضای داخلی می دهد. سقف دکوراتیو کناف نوعی صفحه روکش دار بوده که روی آن گچی می باشد و کناف نوعی نسل جدید گچ محسوب می شوند که در کلیه کارهای ساختمانی جدید به کار می روند.

بیشتر بخوانید
سقف پی وی سی اداری

سقف پی وی سی اداری

سقف پی وی سی نوعی پلاستیک سخت (پلی وینیل کلراید) و جزء فرآورده نفتی به حساب می آید، به همین دلیل کاملاً ضد آب است و در برابر رطوبت دچار آسیب نمی شود. راحت ترین و سریع ترین راه برای داشتن سقفی صاف و یکدست با ساختارهایی از جنس چوب، فلز یا پلاستیک، سقف کاذب است که تنوع بسیاری دارد. از پی وی سی برای کاربردهای مختلفی مثل کفپوش، کابینت و سقف کاذب استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید