تی وی روم اختصاصی

اطلاعات پروژه
  • دسته : اتاق نشیمن(تی وی روم), سالن, مسکونی, همه
جزییات پروژه

تی وی روم اختصاصی، فضایی از خانه است که تلویزیون در آن قرار می گیرد. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل امروزه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود که هدف از طراحی آن، ایجاد آرامش همراه با فضایی دلنشین برای اعضای خانواده می باشد.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی روم اختصاصی، فضایی از خانه است که تلویزیون در آن قرار می گیرد و طراحی خاصی برای آن درنظر گرفته شده است. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل امروزه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. یکی از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد. هدف از طراحی آن، ایجاد آرامش همراه با فضایی دلنشین برای اعضای خانواده است.

در طراحی اتاق نشیمن مدل هایی چون کلاسیک، مدرن، فانتزی و … وجود دارد که طبق سلیقه و فضای موجود می توانید یکی از مدل ها را انتخاب کنید.
از جمله مواردی که در نوع سبک و طراحی تی وی روم تاثیرگذار هستند می توان به نور، فضا و متریال مورد استفاده اشاره نمود. برای زیباتر کردن جلوه tv room می توانید از پنل های سه بعدی با نور مخفی استفاده کنید که کار را مدرن و امروزی تر نشان می دهد.

تصویر زیر طراحی یک تی وی روم اختصاصی است که در اتاق خواب اجرا شده است. امروزه در خانه های ویلایی و بزرگ علاوه بر ایجاد فضایی رسمی و مدرن برای تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن، اتاق خصوصی و طراحی اختصاصی نیز برای تماشای تلویزیون در نظر می گیرند.

تی وی روم اختصاصی

خدمات نصب و اجرا

جهت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از بین سبک های کلاسیک، فانتزی، مدرن و جدید یکی را انتخاب نمایید. با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن رویای شما را به حقیقت مبدل می کنند.

کلمات کلیدی را وارد نمایید