0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

در خانه های امروزی طراحی و دکوراسیون داخلی خانه جز یکی از دغدغه ها شده است. یکی از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد که هدف از طراحی، ایجاد فضایی دلنشین برای اعضای خانواده می باشد.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی روم خاص

تی وی روم خاص در بخش های خاصی از خانه یا ویلا مانند اتاق خواب طراحی و اجرا می گردد. طراحی تی وی روم خاص کاملا طبق دکور و سلیقه صاحب خانه صورت می گیرد. البته نوع دکور اتاق نیز بر طراحی و اجرا تأثیرگذار می باشد. تی وی روم یا همان اتاق نشیمن، فضایی از خانه است که تلویزیون در آن قرار می گیرد. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل امروزه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. یکی از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد که هدف از طراحی آن، ایجاد فضایی دلنشین برای اعضای خانواده می باشد.

در طراحی اتاق نشیمن مدل هایی چون کلاسیک، مدرن، فانتزی و … وجود دارد که طبق سلیقه و فضای موجود می توانید یکی از مدل ها را انتخاب کنید. در بخش تی وی روم مهمترین بخش دیوار تلویزیون یا به اصطلاح تی وی وال می باشد. از جمله مواردی که در نوع سبک و طراحی تی وی روم تاثیرگذار هستند می توان به نور، فضا و متریال مورد استفاده اشاره نمود. برای زیباتر کردن جلوه tv room می توانید از پنل های سه بعدی با نور مخفی استفاده کنید که کار را مدرن و امروزی تر نشان می دهد.

طراحی و اجرای tv room

تی وی روم اختصاصیتصویر بالا طراحی یک tv room اختصاصی است که در اتاق خواب اجرا شده است. امروزه در خانه های ویلایی و بزرگ علاوه بر ایجاد فضایی رسمی و مدرن برای تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن، اتاق خصوصی و طراحی اختصاصی نیز برای تماشای تلویزیون در نظر می گیرند.

سفارش انواع تی وی روم

شرکت آکس طرح و ساخت طرح ها و سبک های متنوعی را به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان آکس تماس بگیرید.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید